Usunięcie konta w Pekao

Jak usunąć konto Pożyczka gotówkowa Pekao do 250 000 zł na dowolny cel, 7 tys. zł online

RRSO 10.99%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

1 - 10 lat

Jak usunąć konto Pekao pożyczka Konsolidacyjna do 250 000 zł. Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

RRSO 10.97%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

12 - 120 miesięcy

🔥Promocja Pekao pożyczka Konsolidacyjna do 250 000 zł. Sprawdź o ile mniej możesz płacić! Kod Rabatowy.

Usunięcie kontaJak usunąć konto Pekao? Usunięcie konta Pekao - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć Pekao oraz czy warto usuwać konto Pekao?
Najważniejsze informacje o Pekao znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Pekao Jak usunąć konto"

Usunięcie konta Pekao, wniosek o usunięcie konta Pekao, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Pekao oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Pekao.

Skorzystałeś z oferty Pekao, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Pekao (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Pekao ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Pekao i/albo usunąć swoje konto Pekao (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Pekao?

Jak usunąć konto Pekao?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Pekao (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Pekao albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Pekao?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Pekao, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Pekao muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Pekao przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Pekao zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Pekao (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Pekao SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Pekao z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Pekao aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Pekao przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Pekao (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Pekao oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Pekao i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Pekao albo przejść na stronę Pekao (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Pekao), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Pekao opinie

Usunięcie konta w Pekao brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Pekao opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Pekao forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta Pekao

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Pekao" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Pekao. Na stronie Usunięcie konta w Pekao będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Pekao, zapoznanie się z logowaniem Pekao i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Pekao - zapraszamy.

Usunięcie kontaJak usunąć konto Pekao? konta Pekao - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć Pekao oraz czy warto usuwać konto Pekao?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Pekao zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Pekao:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni