Usunięcie konta w Pekao

Jak usunąć konto Pekao pożyczka Gotówkowa do 250 000 zł na dowolny cel

RRSO 13.78%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

1 - 10 lat

Jak usunąć konto Pekao pożyczka Konsolidacyjna do 250 000 zł. Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

RRSO 12.96%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

12 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt mieszkaniowy Pekao

RRSO 9.96%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

kwota z wniosku

Spłata

zgodnie z umową

Jak usunąć konto Kredyt dla firm Pekao pożyczka Przekorzystna Biznes
Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

zgodnie z umową

Usunięcie kontaJak usunąć konto Pekao? Usunięcie konta Pekao - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć Pekao oraz czy warto usuwać konto Pekao?

Usunięcie konta Pekao, wniosek o usunięcie konta Pekao, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Pekao oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Pekao.

Skorzystałeś z oferty Pekao, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Pekao (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Pekao ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Pekao i/albo usunąć swoje konto Pekao (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Pekao?

Jak usunąć konto Pekao?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Pekao (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Pekao albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Pekao?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Pekao, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Pekao muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Pekao przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Pekao zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Pekao (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Pekao SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Pekao z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Pekao aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Pekao przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Pekao (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Pekao oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Pekao i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Pekao albo przejść na stronę Pekao (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Pekao), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Pekao opinie

Usunięcie konta w Pekao brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Pekao opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Pekao forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Pekao Logowanie

Pekao24 logowanie obejmuje systemy Pekao24 Klienci Indywidualni i Przedsiębiorcy oraz PekaoBiznes24 - Klienci Biznesowi, MŚP i Korporacje. Logowanie Pekao24 nazywane jest też niesłusznie logowaniem pekao bp czy jako logowanie PKO BP.

Jako zalogować się do Pekao24? Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Pekao, aby zalogować się do Pekao24 podaj NUMER KLIENTA albo NAZWĘ UŻYTKOWNIKA:

 • numer klienta Pekao (do systemu Pekao24) znajdziesz w swojej umowie rachunku
 • nazwa użytkownika to nazwa własna utworzona podczas otwierania konta Pekao albo zdefiniowana po zalogowaniu do Pekao24 w sekcji Ustawienia

Podczas logowania Pekao NUMER KLIENTA / NAZWA UŻYTKOWNIKA mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login Pekao. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika.

Powiązane hasła albo najważniejsze pytania, z którymi możesz spotkać się poszukując informacji o logowaniu Pekao to:

 • jak zalogować się do konta Pekao24?
 • jak odzyskać hasło do konta bankowego Pekao?
 • jak odzyskać dostęp do Pekao24?
 • jak sprawdzić stan konta w banku Pekao przez internet?
 • jak wejść w profil zaufany Pekao24?

Więcej na ten temat na stronach Banku Pekao S.A.

Pierwsze logowanie Pekao

Przed pierwszym logowaniem do Pekao24 przygotuj sobie dane, które określono powyżej:

 • numer klienta lub nazwę użytkownika - numer klienta znajdziesz na umowie rachunku, nazwa użytkownika ustalona została przez Ciebie podczas otwierania konta na selfie lub na stronie banku
 • tymczasowy PIN do Pekao24: 4-cyfrowy numer, który otrzymałeś SMS-em, ustanowiłeś telefonicznie u konsultanta lub otrzymałeś listem.

Wprowadź dane logowania na stronie pekao24.pl - postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie logowania. Jeżeli wprowadzone dane nie będą poprawne system Pekao24 wyświetli komunikat: Wprowadzone dane są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie lub kliknij poniższy przycisk. System rozróżnia małe i duże litery – sprawdź, czy masz wciśnięty klawisz Caps Lock - postępuj zgodnie z instrukcją albo odzyskaj dostęp.

Po pierwszym logowaniu ustaw hasło i nowy PIN do Pekao24:

 • hasła będziesz używać podczas kolejnego logowania do Pekao24, natomiast
 • PIN-u będziesz potrzebować, aby zalogować się do serwisu telefonicznego m.in. w celu zresetowania hasła do Pekao24.

Źródło: www.pekao24.pl/logowanie/(modal:pomoc-w-logowaniu/pierwsze-logowanie) z drobnymi modyfikacjami na potrzeby artykułu.

Kolejne logowanie Pekao

Przejdź na stronę banku Pekao S.A. i kliknij LOGOWANIE, a następnie:

 • wprowadź Twój login Pekao24 czyli numer klienta lub nazwę użytkownika i kliknij DALEJ
 • w wybrane losowo przez system puste pola wprowadź odpowiednie znaki Twojego hasła i kliknij przycisk ZALOGUJ

Uwaga! Jeśli od ostatniego logowania minęło ponad 90 dni, system Pekao poprosi Cię o potwierdzenie tożsamości metodą autoryzacji, z której korzystasz w Pekao24 (kodem SMS lub potwierdzenie logowania w aplikacji mobilnej PeoPay).

Źródło: pekao24.pl/logowanie/(modal:pomoc-w-logowaniu/kolejne-logowanie) z drobnymi modyfikacjami na potrzeby artykułu.

Wyjaśnienie Pekao S.A. i PKO BP

Bank Pekao S.A. z żubrem w logo i Bank PKO BP (czyli PKO Bank Polski ze skarbonką w logo) to dwa różne, polskie banki. Różne banki, więc obowiązują w nich dwa różne logowania, odpowiednio:

 • logowanie pekao24 dla Pekao S.A. opisane powyżej i
 • logowanie pko bp / logowanie pko dla PKO BP (nazywane też logowanie pekao bp).

Skąd wspomniane powyżej logowanie pekao bp? Wzięło się to prawd. z wymowy skrótu PKO (wymowa pekao), więc logowanie pekao bp.

Więcej o usuwaniu konta Pekao

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Pekao" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Pekao. Na stronie Usunięcie konta w Pekao będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Pekao, zapoznanie się z logowaniem Pekao i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Pekao - zapraszamy.

O Pekao na
 • ☎️Pekao kontakt
 • 💸Pekao pożyczka
 • Pekao opinie
 • 🔒Pekao logowanie
 • 🔥Pekao kod rabatowy
 • 🔥Pekao kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Pekao Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Pekao? konta Pekao - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć Pekao oraz czy warto usuwać konto Pekao?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Pekao zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Pekao? Usunięcie konta w Pekao❗ ❌Jak usunąć konto Pekao❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Pekao i bycia zapomnianym✔️ Pekao pożyczka Gotówkowa do 250 000 zł na dowolny cel Pekao, Pekao pożyczka Konsolidacyjna do 250 000 zł. Sprawdź o ile mniej możesz płacić! Pekao, Kredyt mieszkaniowy Pekao Pekao, Kredyt dla firm Pekao pożyczka Przekorzystna Biznes Pekao