Usunięcie konta w BNP Paribas

Jak usunąć konto Pierwsza pożyczka BNP Paribas

RRSO 11.57%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od BNP Paribas?

1000 - 230 000 zł

Okres spłaty (raty)

6 - 48 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt gotówkowy BNP Paribas

RRSO 11.55%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od BNP Paribas?

1000 - 230 000 zł

Okres spłaty (raty)

6 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas

RRSO 12.65%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od BNP Paribas?

1000 - 230 000 zł

Okres spłaty (raty)

6 - 120 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto BNP Paribas? Usunięcie konta BNP Paribas - zaloguj się do bnpparibas.pl aby sprawdzić czy można usunąć BNP Paribas oraz czy warto usuwać konto BNP Paribas?
Najważniejsze informacje o BNP Paribas znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "BNP Paribas Jak usunąć konto"

Usunięcie konta BNP Paribas, wniosek o usunięcie konta BNP Paribas, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto BNP Paribas oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta BNP Paribas.

Skorzystałeś z oferty BNP Paribas, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w BNP Paribas (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę BNP Paribas ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w BNP Paribas i/albo usunąć swoje konto BNP Paribas (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w BNP Paribas?

Jak usunąć konto BNP Paribas?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto BNP Paribas (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto BNP Paribas albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto BNP Paribas?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w BNP Paribas, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym BNP Paribas muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez BNP Paribas przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w BNP Paribas zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w BNP Paribas (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od BNP Paribas SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów BNP Paribas z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta BNP Paribas aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z BNP Paribas przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w BNP Paribas (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę BNP Paribas oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto BNP Paribas i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do BNP Paribas albo przejść na stronę BNP Paribas (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również BNP Paribas), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w BNP Paribas opinie

Usunięcie konta w BNP Paribas brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w BNP Paribas opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w BNP Paribas forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta BNP Paribas

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w BNP Paribas" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta BNP Paribas. Na stronie Usunięcie konta w BNP Paribas będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów BNP Paribas, zapoznanie się z logowaniem BNP Paribas i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku BNP Paribas - zapraszamy.

Usunięcie kontaJak usunąć konto BNP Paribas? konta BNP Paribas - zaloguj się do bnpparibas.pl aby sprawdzić czy można usunąć BNP Paribas oraz czy warto usuwać konto BNP Paribas?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty BNP Paribas zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż BNP Paribas:

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo