BNP Paribas

Kredyty BNP Paribas: kredyt na zielone zmiany - kredyt gotówkowy wymianę źródeł ciepła, modernizację i ocieplenie domu czy nowoczesne technologie (panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne itp.). Kredyt gotówkowy BNP Paribas z niskim oprocentowaniem na dowolny cel i wstępną decyzją kredytową nawet przez telefon, a kredyt konsolidacyjny BNP Paribas to możliwość spłaty innych gotówkowych zobowiązań bankowych z opcją dodatkowych środków (ekstra gotówka na dowolny cel).

Wymagania BNP Paribas

Sprawdź 💡wymagania BNP Paribas, zobacz jakie są minimalne wymagania BNP Paribas, poznaj warunki i wymogi stawiane przez BNP Paribas, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania BNP Paribas zmieniły się.

Wymagania BNP Paribas

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji BNP Paribas przygotuj dowód osobisty, rejestracja BNP Paribas możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku BNP Paribas niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek BNP Paribas złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania BNP Paribas? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Wymagania BNP Paribas

Ile od BNP Paribas

Ile mogę pożyczyć od BNP Paribas? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki BNP Paribas? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty BNP Paribas: sprawdzisz ile pożyczysz. Zajrzyj też na konto BNP Paribas.

Na ile od BNP Paribas

Na ile pożyczę od BNP Paribas? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki BNP Paribas? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od BNP Paribas przeglądając dostępne oferty BNP Paribas: sprawdzisz na ile pożyczysz. Odwiedź też konto BNP Paribas.

Od ilu lat BNP Paribas

Od ilu lat pożyczka BNP Paribas? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę BNP Paribas?

BNP Paribas udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, BNP Paribas może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od BNP Paribas uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas

BNP Paribas inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat BNP Paribas

Do ilu lat pożyczka BNP Paribas? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę BNP Paribas? A może to pożyczka bez limitu wieku?

BNP Paribas udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki BNP Paribas, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, BNP Paribas może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od BNP Paribas uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas

BNP Paribas inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Bazy BNP Paribas

Jakie bazy sprawdza BNP Paribas? Czy BNP Paribas weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌BNP Paribas sprawdza BIK
 • ✔️BNP Paribas nie sprawdza BIG => BNP Paribas bez BIG
 • ✔️BNP Paribas nie sprawdza KBIG => BNP Paribas bez KBIG
 • ❌BNP Paribas sprawdza KRD
 • ✔️BNP Paribas nie sprawdza ERIF => BNP Paribas bez ERIF
 • ❌BNP Paribas sprawdza ZBP
 • ✔️BNP Paribas nie sprawdza CRIF => BNP Paribas bez CRIF
 • ✔️BNP Paribas nie sprawdza PWIP => BNP Paribas bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Czy BNP Paribas sprawdza inne bazy? Albo BNP Paribas nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza BNP Paribas a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja BNP Paribas

Jak zarejestrować się w BNP Paribas? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu i wymagane zgody i oczekuj na kontakt ze strony konsultanta BNP Paribas. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt BNP Paribas, konsultant BNP Paribas skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z BNP Paribas podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce BNP Paribas (nowy klient) albo w bankowości elektronicznej BNP Paribas albo w wybranej placówce (jeśli posiadasz już konto w BNP Paribas).

Wniosek BNP Paribas

Jak złożyć wniosek o pożyczkę BNP Paribas albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela BNP Paribas.

Konsultant BNP Paribas przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Banku BNP Paribas, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce BNP Paribas. Jeżeli wnioskujesz o kredyt BNP Paribas albo pożyczkę BNP Paribas będąc już klientem banku, to umowę zawrzesz w bankowości elektronicznej BNP Paribas albo w wybranej placówce.

Jakie źródła dochodu akceptuje BNP Paribas?

W zależności od wnioskowanej kwoty kredytu o kredyt gotówkowy mogą starać się osoby pełnoletnie osiągające stałe dochody z tytułu:

 • Umowy o pracę na czas nieokreślony
 • Umowy o pracę na czas określony
 • Działalności gospodarczej
 • Emerytury/ zasiłku przedemerytalnego (jeden z dokumentów)
 • Renty
 • Własnego gospodarstwa rolnego
 • Dochodów uzyskiwanych za granicą
 • Umów zleceń

Kalkulator BNP Paribas

Kalkulator BNP Paribas - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt BNP Paribas albo pożyczkę BNP Paribas i chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Jak to zrobić?

Jeżeli kalkulator BNP Paribas jest dostępny na stronie banku, to przybliżone warunki sprawdzisz korzystając z kalkulatora. Co zrobić jeśli kalkulator BNP Paribas nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant BNP Paribas wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Infolinia BNP Paribas

Infolinia BNP Paribas, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię BNP Paribas z pytaniami o pożyczkę BNP Paribas:

 • ☎️BNP Paribas infolinia 500 990 500 / +48 22 134 00 00
 • ⏲️BNP Paribas infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii BNP Paribas uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce BNP Paribas, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez BNP Paribas oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Godziny pracy infolinii BNP Paribas mogą się zmieniać, aktualne na stronie BNP Paribas.

Zmiana infolinii BNP Paribas? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię BNP Paribas albo o zmianie godzin pracy infolinii BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Godziny BNP Paribas

W jakich godzinach pracuje BNP Paribas? Sprawdź godziny pracy BNP Paribas i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta BNP Paribas / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię BNP Paribas?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę BNP Paribas możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura BNP Paribas i konsultantów BNP Paribas to:

⏲️Godziny pracy BNP Paribas poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy BNP Paribas sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy BNP Paribas niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️BNP Paribas to pożyczka 24h/7/365
☎️BNP Paribas: 500 990 500 / +48 22 134 00 00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Uwaga! Godziny pracy BNP Paribas mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie BNP Paribas. Inne godziny pracy BNP Paribas? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyBNP Paribas? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Kontakt BNP Paribas

Obsługa klienta BNP Paribas, 📞BNP Paribas Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do BNP Paribas, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe BNP Paribas / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt BNP Paribas, jaki adres i telefon oraz godziny pracy BNP Paribas, przed kontaktem z BNP Paribas przygotuj dowód osobisty:

☎️BNP Paribas telefon: 500 990 500 / +48 22 134 00 00
⏲️BNP Paribas godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Kontakt BNP Paribas to przede wszystkim Infolinia BNP Paribas, na której uzyskasz informacje o BNP Paribas albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do BNP Paribas bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje BNP Paribas.

Dane kontaktowe i godziny pracy BNP Paribas mogą się zmieniać, aktualne informacje dla BNP Paribas (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt BNP Paribas, na którą odsyłamy.

Adres BNP Paribas

Sprawdź adres BNP Paribas, dane adresowe do kontaktu pocztowego z BNP Paribas, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres BNP Paribas zmienił się.

Jaki adres BNP Paribas? Sprawdź adres i dane teleadresowe BNP Paribas:

 • 🏠BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa - adres BNP Paribas,
 • ☎️500 990 500 / +48 22 134 00 00 - BNP Paribas kontakt.

Adres BNP Paribas - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie BNP Paribas lub infolinii BNP Paribas. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe BNP Paribas, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy BNP Paribas to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie BNP Paribas uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na BNP Paribas.

Inny adres BNP Paribas? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Logowanie BNP Paribas

BNP Paribas Logowanie to logowanie do systemów banku: logowanie GOonline (jak poniżej) - nowa bankowość internetowa dla Klientów Indywidualnych i Małych Firm, logowanie BiznesPl@net czyli Bankowość internetowa dla Klientów Biznesowych oraz zlecenia giełdowe - logowanie do rachunku maklerskiego, przejdź na stronę BNP Paribas i zaloguj się do wybranego systemu banku BNP Paribas.

Zaloguj się

BNP Paribas logowanie - aby zalogować się do GOonline podaj swój identyfikator lub login, aby zalogować się do serwisu transakcyjnego. Swój identyfikator (login BNP Paribas) znajdziesz w dokumentach i umowach otrzymanych z Banku BNP Paribas podczas zakładania rachunku. A jeśli nie posiadasz dostępu do serwisu możesz wygenerować swój login BNP Paribas korzystając z formularza na stronie.Możesz również skorzystać z aliasu (login własny BNP Paribas) jeżeli został wcześniej ustawiony oraz potwierdzić swoją tożsamość zdefiniowaną metodą logowania. Własny login BNP Paribas (alias), o którym wspomniano, można nadać w dowolnej chwili po zalogowaniu do GOonline w Moich ustawieniach. A jeśli korzystałeś z systemu Pl@net, logowania do GOonline dokonasz za pomocą loginu do Pl@net, a hasło ustanowisz podczas pierwszego logowania.

Poza aktualnym hasłem w procesie logowania do systemu BNP Paribas możesz zostać poproszony(-a) o dodatkowe potwierdzenie tożsamości zgodnie ze wybraną metodą autoryzacji:

 • kod SMS lub
 • mobilna autoryzacja

BNP Paribas logowanie - aby zalogować się GOonline Biznes (dawniej BiznesPl@net) w ramach logowania BNP Paribas, podaj swój login/alias - Przed zalogowaniem sprawdź adres strony, certyfikat serwera oraz zweryfikuj czy na pasku statusu znajduje się ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane. Swój login BNP Paribas (identyfikator) znajdziesz na wniosku o aktywację dostępu do systemu. Jeżeli nie możesz odszukać wniosku, skontaktuj się z infolinią BNP Paribas. Jeżeli nie pamiętasz hasła i nie możesz zalogować się do GOonline Biznes, skontaktuj się z infolinią BNP Paribas.

Logowanie do rachunku maklerskiego obejmuje logowanie do SIDOMA WEB (wersja dla klientów chcących szybko i wygodnie złożyć zlecenie / zapis subskrypcyjny) oraz SIDOMA PROFESSIONAL (wersja dla klientów doświadczonych). By zalogować się do programu Sidoma konieczne jest posiadanie aktualnego hasła. Jeżeli hasło jest nieaktualne, użytkownik chcący zalogować się do Sidomy Web musi zmienić hasło logując się do Sidoma Professional lub dokonać aktualizacji hasła telefonicznie.

Bezpieczna spłata BNP Paribas

Bezpieczna spłata BNP Paribas: jak bezpiecznie spłacić BNP Paribas, jak nie nabrać się na oszusto "na BNP Paribas"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę BNP Paribas? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod BNP Paribas? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że BNP Paribas to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem BNP Paribas i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę BNP Paribas?
 • o czym warto pamiętać spłacając BNP Paribas?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty BNP Paribas?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie BNP Paribas

Zmiana spłaty BNP Paribas? - poinformuj nas o warunków spłaty BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata BNP Paribas

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę BNP Paribas? Spłacając pożyczkę BNP Paribas, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki BNP Paribas przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez BNP Paribas. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię BNP Paribas
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki BNP Paribas. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę BNP Paribas, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki BNP Paribas,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania BNP Paribas, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę BNP Paribas lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii BNP Paribas próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od BNP Paribas  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki BNP Paribas! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat BNP Paribas oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta BNP Paribas! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią BNP Paribas

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę BNP Paribas? Spłacając BNP Paribas, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie BNP Paribas. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę BNP Paribas na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę BNP Paribas korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie BNP Paribas powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym BNP Paribas) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także BNP Paribas, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę BNP Paribas? Dokonując spłaty pożyczki BNP Paribas, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także BNP Paribas) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do BNP Paribas, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata BNP Paribas i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię BNP Paribas. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że BNP Paribas to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Bezpieczeństwo BNP Paribas

💡BNP Paribas bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. BNP Paribas bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie BNP Paribas (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę BNP Paribas (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na BNP Paribas definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta BNP Paribas (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla BNP Paribas):

 • utworzenia konta BNP Paribas
 • logowania do konta BNP Paribas (profil klienta BNP Paribas)
 • podawania danych kontaktowych do BNP Paribas czy zapisywania się do newslettera BNP Paribas
 • korzystania z wyszukiwarki BNP Paribas
 • podawania BNP Paribas danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania BNP Paribas
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu BNP Paribas i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata BNP Paribas była bezpieczna.

Windykacja BNP Paribas

Odwiedź stronę BNP Paribas aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto BNP Paribas

Usunięcie konta BNP Paribas, wniosek o usunięcie konta BNP Paribas, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto BNP Paribas oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta BNP Paribas.

Skorzystałeś z oferty BNP Paribas, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w BNP Paribas (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę BNP Paribas ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w BNP Paribas i/albo usunąć swoje konto BNP Paribas (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w BNP Paribas?

Jak usunąć konto BNP Paribas?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto BNP Paribas (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto BNP Paribas albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto BNP Paribas?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w BNP Paribas, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym BNP Paribas muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez BNP Paribas przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w BNP Paribas zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w BNP Paribas (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od BNP Paribas SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów BNP Paribas z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta BNP Paribas aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z BNP Paribas przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w BNP Paribas (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę BNP Paribas oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto BNP Paribas i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do BNP Paribas albo przejść na stronę BNP Paribas (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również BNP Paribas), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła BNP Paribas

Przypomnienie hasła BNP Paribas - jeżeli nie możesz zalogować się do BNP Paribas skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login BNP Paribas

Login BNP Paribas do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki BNP Paribas użyj loginu BNP Paribas, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli BNP Paribas login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login BNP Paribas, jak jest nr klienta BNP Paribas aby się zalogować i skąd uzyskać login BNP Paribas?

Identyfikator użytkownika BNP Paribas (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania BNP Paribas, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W BNP Paribas login z umowy podany w procesie rejestracji. W BNP Paribas login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto BNP Paribas (profil BNP Paribas / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login BNP Paribas jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu BNP Paribas / login BNP Paribas inny niż z umowy / login BNP Paribas inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z loginem BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy BNP Paribas

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe BNP Paribas, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w BNP Paribas - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe BNP Paribas, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy BNP Paribas.

Brak kodów rabatowych BNP Paribas?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych BNP Paribas, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - BNP Paribas nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe BNP Paribas są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy BNP Paribas? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy BNP Paribas, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego BNP Paribas.

Profil Klienta BNP Paribas

Profil Klienta BNP Paribas: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta BNP Paribas? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta BNP Paribas.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta BNP Paribas❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta BNP Paribas) Twój login BNP Paribas: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do BNP Paribas znajdziesz w górnej, prawej części strony www BNP Paribas.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www BNP Paribas przycisk logowania BNP Paribas (zaloguj / profil klienta BNP Paribas / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ BNP Paribas (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania BNP Paribas!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta BNP Paribas, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt BNP Paribas, zadzwoń i zapytaj o profil klienta BNP Paribas i możliwość zalogowania albo o pożyczce BNP Paribas. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania BNP Paribas.

Zmieniony Profil Klienta BNP Paribas? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Promocja BNP Paribas

BNP Paribas uruchamia wiele promocji, w ramach której możesz uruchomić Konto Otwarte na Ciebie i zgarnąć ekstra nagrodę: gotówkę, bony, nagrody rzeczowe itp. zależnie od promocji - szczegółowe informacje na stronach prezentujących wybraną promocję Konta Otwartego na Ciebie.

Na wskazanej stronie prezentujemy ogólne zasady znane z wielu poprzednich odsłon, a po szczegółowe warunki odsyłamy na stronę wybranej promocji. Więcej informacji i aktualne konta BNP Paribas w promocji znajdziesz na wskazanej stronie.

Kod promocyjny BNP Paribas

Darmowe kody promocyjne BNP Paribas, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w BNP Paribas - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne BNP Paribas, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy BNP Paribas.

Brak kodu promocyjnego BNP Paribas?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych BNP Paribas, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - BNP Paribas nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne BNP Paribas są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych BNP Paribas albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi BNP Paribas, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny BNP Paribas? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny BNP Paribas, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego BNP Paribas.

Pierwsza pożyczka BNP Paribas

Pierwszy raz w BNP Paribas? ✍Do rejestracji w BNP Paribas i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja BNP Paribas / wniosek BNP Paribas 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej BNP Paribas? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

BNP Paribas nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej BNP Paribas, gdyż pierwsza pożyczka od BNP Paribas nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w BNP Paribas. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od BNP Paribas będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od BNP Paribas? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków BNP Paribas, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty BNP Paribas

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej BNP Paribas nie jest możliwe - BNP Paribas na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie BNP Paribas

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www BNP Paribas, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę BNP Paribas.

Warunki pożyczki BNP Paribas zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Refinansowanie BNP Paribas

Refinansowanie pożyczki ratalnej BNP Paribas nie jest możliwe. BNP Paribas nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty BNP Paribas.

Jest możliwe refinansowanie BNP Paribas? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BNP Paribas.

Opinie o BNP Paribas

Sprawdź opinie o BNP Paribas albo wyraź własne zdanie na temat konta BNP Paribas, kredytu BNP Paribas albo pożyczki BNP Paribas. Poznaj z czego składa się oferta BNP, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Bank BNP Paribas.

Chcesz zostać klientem Banku BNP Paribas? Sprawdź informacje o BNP, przekonaj się jakie są opinie klientów o Banku BNP Paribas.

Dodaj opinię

BNP Paribas opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń BNP Paribas opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "BNP Paribas opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"