Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna w naszym serwisie, dla przypomnienia Super Grosz to pożyczka ratalna od 1000 do 15 000 zł, nowi klienci mogą wnioskować o kwotę do 10 000 zł.

SuperGrosz jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek, oferuje dwa sposoby weryfikacji, w tym jedną całkowicie offline, a jeśli jesteś już klientem Super Grosz zaloguj się, aby wziąć pożyczkę.

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna

Super Grosz

Na uwagę zasługują dwa sposoby weryfikacji:

  • weryfikacja poprzez system Konto X to potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku

  • weryfiakcja poprzez czek Giro - wybierając tę metodę nie musisz posiadać konta bankowego (zobacz też pożyczki bez przelewu). Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.

Więcej na stronie oferty oraz w naszym serwisie:

Pożyczka SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Dodaj opinię

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« eXtraKIESZEN
    »» Następny »» Net Credit pierwsza pożyczka za darmo Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna"