Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna w naszym serwisie, dla przypomnienia Super Grosz to pożyczka ratalna od 1000 do 15 000 zł, nowi klienci mogą wnioskować o kwotę do 10 000 zł.

SuperGrosz jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek, oferuje dwa sposoby weryfikacji, w tym jedną całkowicie offline, a jeśli jesteś już klientem Super Grosz zaloguj się, aby wziąć pożyczkę.

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna

Super Grosz

Na uwagę zasługują dwa sposoby weryfikacji:

  • weryfikacja poprzez system Konto X to potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku

  • weryfiakcja poprzez czek Giro - wybierając tę metodę nie musisz posiadać konta bankowego (zobacz też pożyczki bez przelewu). Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.

Więcej na stronie oferty oraz w naszym serwisie:

SuperGrosz logo
ratalna, od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Spłata w

4 - 50 mies.

Dodaj opinię

Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora


«« Poprzedni «« eXtraKIESZEN
    »» Następny »» Net Credit pierwsza pożyczka za darmo