eXtraKIESZEN

Nowość w naszym zestawieniu, pożyczka eXtraKIESZEN to możliwość pożyczenia od 500 do nawet 15 000 zł na okres od 2 do 48 miesięcy.

Extra Kieszeń to oferta dla osób w wieku 20 - 80 lat z polskim obywatelstwem posiadających dowód osobisty i telefon, ze stałym adresem zamieszania i stałym źródłem dochodu.

eXtraKIESZEN

eXtraKIESZEN

Poniżej przykładowe opinie o eXtraKIESZEN znalezione na stronie firmy:

Renata: Robiłam remont łazienki. Podczas prac okazało się, że brakuje materiałów. Nie miałam już pieniędzy i zależało mi na jak najszybszym skończeniu sprawy remontu. Skorzystałam z agragatora Extrakieszen.pl. Najbardziej podobało mi się to, że mój wniosek trafił do wielu firm pożyczkowych. Pożyczka przez internet na konto to bardzo wygodne rozwiązanie!

Michał: Miałem nieprzewidziany wydatek. Musiałem szybko zdobyć pieniądze. Nie chciałem bawić się w zbędne formalności i przelewanie grosza. Siostra poleciła mi Extrakieszen.pl. Podpisałem umowę, a gotówkę odebrałem na poczcie!

Marcin: Wracając samochodem z wakacji miałem wypadek. Wypadłem z drogi i uderzyłem w drzewo. Na szczęście nic mi się nie stało. Niestety największe obrażenia odniósł… mój portfel. Nie miałem wykupionej polisy AC. Spłukany po urlopie musiałem naprawić samochód. Na szczęście kolega polecił mi Extrakieszen.pl. Otrzymałem szybką pożyczkę bez przelewania grosza. Auto naprawiłem bez żadnych problemów.

z których wiesz już, że Ekstra Kieszeń to:

  • pożyczka online,
  • bez przelewania grosza,
  • do odbioru na poczcie

Dodatkowe informacje na stronie firmy:

Pożyczka Extra Kieszeń

RRSO 29.30%

Od 20 do 80 lat
Ile od Extra Kieszeń

500 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Extra Kieszeń

2 - 48 mies.

👉 "Extra Kieszeń Weź pożyczkę" możliwa niedostępność - zastrzegamy, że informacje o "Extra Kieszeń Weź pożyczkę" mogą nie być aktualne oraz że zamiast "Extra Kieszeń Weź pożyczkę" mogą zostać wyświetlone inne, alternatywne oferty - przed zawarciem umowy koniecznie zapoznaj się z warunkami!

Dodaj opinię

eXtraKIESZEN opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń eXtraKIESZEN forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczka bez grosza! Chwilówka bez przelewu bankowego!
    »» Następny »» Pożyczka Super Grosz ponownie dostępna
Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "eXtraKIESZEN"