Czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód?

Pożyczki bez zaświadczeń, minimum formalności, pierwsza za darmo, pożyczka do odbioru na poczcie, pożyczki czy dla zadłużonych albo pożyczek z gwarantem oraz wiele innych ofert pożyczek, pośród których można znaleźć także oferty pożyczki na dowód. Zobacz o co chodzi i czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód?

Czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód?

Pożyczka na dowód

Dowód osobisty to dokumenty, który służy do potwierdzenia Twojej tożsamości. Większość pożyczek pozabankowych można uzyskać w prosty sposób, dla pożyczki na dowód osobisty wystarczy, że we wniosku dane z tegoż dowodu osobistego:

  • Twoje imię i nazwisko
  • Twój PESEL
  • nr i serię Twojego dowodu osobistego

Jeśli pożyczodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów, a tak będzie dla większości pożyczek, to wystarczy sam dowód.

Na skan dowodu?

Czy dowód osobisty zawsze jest potrzebny? A może pożyczka na skan dowodu? Okazuje się, że do uzyskania szybkiej pożyczki online nie musisz mieć przy sobie dokumentu tożsamości, wystarczy, że masz skan lub zdjęcie dowodu. A nawet więcej - wspomniane 15 minut to zdecydowanie zbyt krótki czas, aby przekazać ksero dowodu, do firmy pożyczkowej osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

W tym przypadku wystarczy skan dowodu. Jeżeli posiadasz obydwie strony dowodu w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie), to możesz je przesłać do firmy i otrzymać w ten sposób pożyczkę.

Pożyczki bez dowodu?

A czy można otrzymać pożyczkę bez dowodu? Okazuje się, że i to jest możliwe. Jeżeli pamiętasz dane z dowodu osobistego (numer dowodu i serię dowodu), to możesz wypełnić wniosek o pożyczkę, a swoje dane potwierdzisz przelewm albo korzystając z Kontomatik lub Instantor nie przelewając grosza (albo 1 zł).

Sytuacja taka ma miejsce jedynie wtedy, gdy jesteś nowym klientem firmy. A co ze stałymi klientami? Czy możliwa jest pożyczka bez dowodu? Okazuje się, że tak! Jeżeli pozytywnie zweryfikujesz swoją tożsamość, to wnioskując po raz kolejny o pożyczkę (w tej samej firmie), nie musisz już potwierdzać swoich danych, a co za tym idzie nie musisz przedstawiać dowodu osobistego, czy skanu. Dokładnie w ten sam sposób działają nie tylko firmy pożyczkowe, ale także banki, firmy ubezpieczeniowe itp.

Poza brakiem konieczności przesyłania skanu czy danych z dowodu osobistego, stali klienci mogą liczyć także na dodatkowe promocje, np.

  • w BIGCREDIT otrzymasz 10% zniżki na prowizję, jeśli w ciągu 5 dni od spłaty pożyczki złożysz wniosek o kolejną pożyczkę albo
  • w CreditStar nie zapłacisz odsetek karnych albo
  • w Mikrokasa będąc klientem oraz posiadając status rzetelnego klienta możesz otrzymać pożyczkę z obniżonymi kosztami do 15% (podane wartości promocyjne odnoszą się do całkowitego kosztu pożyczki).

Oczywiście nie musisz także przedstawiać danych z dowodu osobistego.

Do odbioru na poczcie

A poniżej zestawienie pożyczek z możliwością odbioru na poczcie lub w banku pocztowym, są to pożyczki na czek GIRO:

Mikrorata logo
ratalna, od 20 do 80 lat
Ile od Mikrorata

1000 - 10 000 zł

Spłata w

13 - 30 mies.

SuperGrosz logo
ratalna, od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Spłata w

4 - 50 mies.

Ratka.pl logo
ratalna, od 20 do 80 lat
Ile od Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Spłata w

12 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej
Gold Kredyt logo
Pożyczka dla FIRM
Ile od Gold Kredyt

1000 - 20 000 zł

Spłata w

1 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z BOK AASA aby ustalić warunki przedłużenia spłaty lub zmiany terminu spłaty
POLOżyczka logo
chwilówka, od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od POLOżyczka

500 - 8000 zł

Spłata w

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: przedłużenie o 7, 14, 30 dni

Dodaj opinię

Czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód?:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora


«« Poprzedni «« Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka?
    »» Następny »» OPOQA teraz pożyczka do 7000 zł