Instantor OPINIE - Co to jest Instantor? Czy Instantor jest bezpieczny?

Instantor to usługa pozwalająca zweryfikować Twoją tożsamość bez przelewu bankowego (pożyczki bez grosza). Sprawdź co to jest Instantor, przeczytaj opinie o Instantor, zobacz jak to działa i czy Instantor jest bezpieczny?

Instantor OPINIE - Co to jest Instantor? Czy Instantor jest bezpieczny?

Co to jest Instantor?

Instantor to usługa Szybkiej identyfikacji, która pozwala potwierdzić Twoją tożsamość bez konieczności wykonywania przelewu bankowego. Szukając informacji o Instantor możesz spotkać się też z hasłem pożyczka bez grosza albo pożyczka bez przelewu. Poza weryfikacją danych, Instantor pozwala także ocenić zdolność kredytową pożyczkobiorcy oraz dopasować ofertę produktową.

Jak już wspomnieliśmy, Instantor pozwala na weryfikację tożsamości bez przelewu na 1 zł lub 1 grosz (zależnie od firmy). Z reguły jest to metoda opcjonalna i wymaga Twoje zgody, choć na rynku pożyczek znajdą się też takie, które nie udostępniają innego sposobu potwierdzenia danych. Ale najlepiej mieć wybór i jeśli nie chcesz korzystać z Instantor, to możesz wykonać tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Ale może warto? Jeśli pracujesz i masz regularne wpływy na konto, którymi możesz się wykazać się przed potencjalnym pożyczkodawcą, to warto skorzystać z usługi Instantor. Dlaczego? Bo jesteś bardziej wiarygodnym pożyczkobiorcą niż osoba zatrudniona na umowę zlecenie / umowę o dzieło, nie mówiąc o osobach (formalnie) bezrobotnych i w ten sposób możesz uzyskać wyższą kwotę pożyczki albo pożyczkę na korzystniejszych warunkach.

Pożyczki z INSTANTOR

LendON logo

RRSO 513.72%

Od 21 do 75 lat
Ile od LendON

500 - 6 000 zł

✅ bez ERIF
Spłata w

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się i sprawdź w profilu klienta

Zaplo logo

RRSO 159.80%

Od 21 do 75 lat
Ile od Zaplo

1 000 - 5 000 zł

✅ bez KRD
Spłata w

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

BLISKA Pożyczka logo

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile od BLISKA Pożyczka

200 - 5000 zł

Spłata w

1 - 12 miesięcy

ExtraPortfel logo

RRSO 513.72%

Od 21 do 70 lat
Ile od ExtraPortfel

500 - 6 000 zł

✅ bez BIK, bez BIG
Spłata w

30 dni

Finansowe Posiłki logo

RRSO od 0%

Od 19 do 73 lat
Ile od Finansowe Posiłki

200 - 2000 zł

✅ bez BIK, bez BIG
Spłata w

30 dni

 • 👍Promocja Finansowe Posiłki, pierwsza pożyczka za darmo
 • SuperGrosz logo

  RRSO 78.07%

  Od 21 lat - bez górnego limitu
  Ile od SuperGrosz

  1000 - 15 000 zł

  ✅ bez KRD, bez ERIF
  Spłata w

  4 - 48 miesięcy

  VIA SMS logo

  RRSO 0.01%

  Od 20 do 72 lat
  Ile od VIA SMS

  100 - 4000 zł

  ✅ bez BIK
  Spłata w

  7 - 30 dni

  Wandoo logo

  🚩promocja
  RRSO 0%

  Od 20 do 72 lat
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✅ bez KRD, bez ERIF
  Spłata w

  30 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki albo refinansowania
 • 👍Promocja Wandoo, pierwsza pożyczka za darmo
 • Jak działa Instantor?

  Jeżeli firma pożyczkowa korzysta z Instantor, a Ty zdecydujesz się na tę metodę weryfikacji, to wybierając Instantor zostaniesz przekierowany do okna, w należy wybrać bank, w którym masz konto. W kolejnym kroku zaloguj się na swoje konto bankowe, tak aby firma pożyczkowa (z pomocą Instantor) mogła potwierdzić Twoją tożsamość oraz ich zgodność z danymi z wniosku, przeanalizować historię operacji. A sam Instantor działa automatycznie, bez udziału człowieka, nie musisz się więc obawiać, że ktoś po drugiej stronie odczyta Twoje dane.

  Kiedy Instantor? Jeśli wypełniasz wniosek o chwilówkę i jesteś nowym klientem firmy, konieczna jest weryfikacja tożsamości. Można to zrobić na wiele sposobów:

  jednym z nich jest także

  • weryfikacja za pomocą Instantor

  Powyżej schemat działania Instantor (po angielsku).

  Instantor a przelew?

  Czy warto skorzystać z usługi Instantor, a może lepszy będzie tradycyjny przelew bankowy? Porównaj:

  1 zł na przelew:

  • wykonując tradycyjny przelew bankowy musisz mieć środki na koncie, w zależności od firmy 1 zł lub 1 gr, środki te nie zawsze są zwracane;
  • Instantor jest darmowy, a weryfikując swoje dane możesz nie mieć żadnych środków na koncie, a nawet mieć debet;

  Szybkość:

  • korzystając z przelewu musisz poczekać, aż zostanie on zaksięgowany na rachunku firmy pożyczkowej, a to trwa. Jeśli masz konto w tym samym banku, to trwa to maks. kilka minut, dla kont w różnych bankach - nawet jeden dzień roboczy;
  • Instantor jest szybki, w ciągu kilkunastu sekund usługa zweryfikuje Twoje dane, nie musisz czekać aż pójdzie przelew;

  Więcej informacji:

  • korzystając z Instantor udostępniasz firmie pożyczkowej więcej informacji na swój Temat, niż w przypadku tradycyjnego przelewu (choćby historię na rachunku)

  Bezpieczeństwo!

  Czy Instantor jest bezpieczny? Powyżej napisaliśmy, że potwierdzić swoją tożsamość z Instantor, musisz zalogować się na swoje konto bankowe, czyli podać login i hasło! Możesz więc zastanawiać się czy to bezpieczne?

  Oczywiście zalecamy ostrożność, ale również trochę uspokajamy. Zgodnie z informacjami ze strony www firmy, usługa Instantor jest w pełni zautomatyzowana i działa bez udziału pracownika, co pozwala na zachowanie prywatności. Czyli to automat ogląda i analizuje Twoje dane, a nie człowiek, np. Twój znajomy pracujący w firmie pożyczkowej X! Pomimo tego, po skorzystaniu z usługi warto zmienić hasło! Można również zrobić inaczej! Zmienić hasło na tymczasowe tylko na potrzeby weryfikacji Instantor, a po operacji zmienić na poprzednie hasło, znane tylko Tobie.

  INSTANTOR to większa anonimowość a obawy, o których napisaliśmy powyżej, można postrzegać jako zaletę. O co chodzi? Weryfikując swoje dane przelewem i wysyłając 1 zł  (lub 1 gr) na konto firmy pożyczkowej zostawiasz ślad w historii rachunku bankowego - jeżeli chcesz tego uniknąć, rozwiązaniem może być właśnie usługa INSTANTOR albo odbiór pożyczki na poczcie.

  Opinie o Instantor

  Przekazanie loginu i hasła może budzić wątpliwości u potencjalnych pożyczkobiorców potwierdzających swoje dane z Instantor. Inni jednak uspokajają i po weryfikacji zalecają zmianę hasła. Podpowiadamy, że można także korzystać z hasła maskowanego, w ramach którego podajemy tylko wybrane znaki z hasła. Oczywiście można też potwierdzić swoje dane tradycyjnym przelewem bankowym albo odebrać pożyczkę na poczcie.

  Ale w więkoszośći przypadków opinie o Instantor, które znaleźliśmy w internecie, są przychylne usłudzie Instantor. Głównym argumentem, który przemawiał za usługą Instantor, jest szybkość - to szybka i wygodna metoda weryfikacji. Ma to szczególne znaczenie, gdy mamy ograniczony czas na otrzymanie pożyczki. Dodatkowo weryfikując swoje dane z Instantor nie musimy dostarczać zaświadczeń o dochodach - dotyczy to firm, które takich zaświadczeń wymagają, co znacznie upraszcza i skraca czas uzyskania pożyczki.

  Opinie o

  Szybkość i bez zaświadczeń to chyba główne zalety i to mogę polecić. Czy jest bezpiecznie to nie wiem bo się nie znam. [2020-02-19]

  Dodaj opinię

  Instantor OPINIE - Co to jest Instantor? Czy Instantor jest bezpieczny? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Instantor OPINIE - Co to jest Instantor? Czy Instantor jest bezpieczny?:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


  «« Poprzedni «« Kontomatik opinie - Co to jest Kontomatik? Czy Kontomatik jest bezpieczny?
      »» Następny »» Pożyczki z Gwarantem bez BIK

  Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Instantor OPINIE - Co to jest Instantor? Czy Instantor jest bezpieczny?"