Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka?

Od ilu lat pożyczka? Jaki jest wiek uzyskania pożyczki? Wiele osób uważa, że pożyczki przez Internet są dostępne dla każdego, kto jest pełnoletni (ukończył 18 lat). To nie jest do końca zgodne z prawdą, gdyż tylko wybrane firmy decydują się powierzyć pieniądze osobom w tak młodym wieku. Osoby takie zazwyczaj nie posiadają jeszcze stałych dochodów, nierzadko uczą się oraz nie mają założonej rodziny.

Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka?

Bez wzlędu jednak na to, czy o pożyczkę ubiega się świeżo upieczony osiemnastolatek, czy też osoba powyżej tego wieku, to w każdym wypadku potrzebne będą dane z dowodu osobistego (lub jego skan), posiadanie aktywnego telefonu komórkowego, a dla wybranych pożyczek także posiadanie konta bankowego z możliwością przelania z niego opłaty weryfikacyjnej - od ilu lat pożyczka? - sprawdź nasze zestawienia.

Od ilu lat pożyczka?

Aby uzyskać pożyczkę należy być osobą pełnoletnią, to jedno z kryteriów uzyskania pożyczki ratalnej albo chwilówki. W naszych zestawieniach znajdziesz pożyczki od 18 roku życia, ale również pożyczki od 21. a nawet 28. roku życia.

Pamiętaj, że im wyższy wiek (oczywiście w określonych granicac), tym warunki pożyczki zazwyczaj są korzystniejsze - wykształcenie i stała praca, a co za tym idzie stałe dochody, stabilizacja finansowa, rodzina, własne mieszkanie czy dom. Nie musi to być regułą, ale tak jest zazwyczaj.

A jak znaleźć pożyczki dla określonego wieku? Możesz skorzystać z odnośników poniżej:

A może zamiast pożyczki lepszym rozwiązaniem będzie kredyt bankowy? Warunki uzyskania kredytu zazwyczaj są zazwyczaj bardziej restrykcyjne, niż wymagane do zaciągnięcia pożyczki pozabankowej, ale kredyt bankowy zazwyczaj jest tańszy (nie dotyczy pożyczek pierwsza gratis), choć i w tym przypadku są wyjątki - polecamy promocję Oddajesz mniej niż pożyczasz od Credit Agricole, w ramach której pożyczasz 3000 zł, a oddajesz 2750 zł - szczegóły na wskazanej stronie www.

Pamietaj, że pierwsza pożyczka może być darmowa tylko wtedy, gdy spłacisz ją w wymaganym terminie i w wymaganej wysokości!

Sprawdź też czy umowa pożyczki nie zawiera innych zapisów!

Pożyczki do odbioru na poczcie

A poniżej przykłady pożyczek z możliwością odbioru na poczcie lub w banku pocztowym. Wiek, od jakiego można uzyskać pożyczkę, w szczegółowym opisie oraz na stronie oferty:

Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO (na skróty):Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Dodaj opinię

Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Oddajesz mniej niż pożyczasz - sprawdź promocję Credit Agricole
    »» Następny »» Czy do pożyczki na dowód wystarczy sam dowód? Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Od ilu lat pożyczka? Od jakiego wieku pożyczka?"