Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay

Dwie ciekawe oferty: FlexyPay oraz Kupuj Teraz zapłać później warte uwagi.

FlexyPay to zakupy w sklepie Kupujwratach.pl i finansowania zakupów na raty od 400 zł do 3000 zł dla nowych klientów, rozkładane na 12 rat. Z FlexyPay Twoje pieniądze zostają u Ciebie, a zakupy spłacisz w wygodnych ratach.

Karta KupujTeraz to również wygodna forma finansowania zakupów na raty, z kartą KUPUJTERAZ kupujesz dziś za darmo, a płacisz za zakupy nawet za 45 dni albo w ratach jeśli wybierzesz taką opcję lub z RRSO 0%, jeżeli zadłużenie zostanie zostanie spłacone w wymaganym terminie. I co najciekawsze, promocją z RRSO 0% (na 30 lub 21 dni zależnie od zgód marketingowych) mogą być objęte wszystkie Twoje transakcje❗ Jeśli wiesz jak działa tradycyjna karta bankowa, to używanie karty KupujTeraz również nie powinno być problemem.

Oczywiście jeśli nie chesz karty, możesz sięgnąć po tradycyjne pożyczki pozabankowe, na przykład Vivus (albo zaloguj do Vivus jeśli jesteś już klientem) lub z innych. A po szczegółowe informacje o wskazanych uprzednio ofertach odsyłamy na wskazane uprzednio strony.

Dodaj opinię

Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« FlexyPay i Kupuj Teraz zapłać później
    »» Następny »» Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO? Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay"