FlexyPay i Kupuj Teraz zapłać później

FlexyPay oraz Kupuj Teraz zapłać później to najnowsze oferty. Pierwsza z nich to finansowania zakupów na raty od 400 zł do 3000 zł dla nowych klientów, rozkładane na 12 rat, druga - to forma finansowania zakupów na raty, z kartą KUPUJTERAZ kupujesz już dziś za darmo, a płacisz nawet za 45 dni lub w ratach albo z RRSO 0%, jeżeli zadłużenie zostanie zostanie spłacone w terminie.

Na szczególną uwagę, w naszym mniemaniu, zasługuje właśnie druga oferta, która może być ciekawą alternatywą do tradycyjnych pożyczek, z jednej strony to możliwość dokonania łatwiejszych zakupów i spłaty na raty (ale również w opcji RRSO 0%), z drugiej, jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z karty bankowej, korzystanie z karty KupujTeraz nie powinno stanowić dużego wyzwania.

Po szczegółowe informacje odsyłamy na wskazane uprzednio strony. Oczywiście jeśli nie chesz karty, to sprawdź pożyczki pozabankowe, przykładem takiej może być Vivus (albo zaloguj do Vivus jeśli jesteś już klientem) lub z innych.

Opinie o

Jest ok :) [2020-12-19]

Dodaj opinię

FlexyPay i Kupuj Teraz zapłać później opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń FlexyPay i Kupuj Teraz zapłać później forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« NFG Faktoring
    »» Następny »» Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "FlexyPay i Kupuj Teraz zapłać później"