Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO?

📯Pożyczki do odbioru na poczcie na czek GIRO to alternatywny sposób na otrzymanie pieniędzy w ramach pożyczki, jeżeli nie chcesz lub nie możesz otrzymać jej na konto bankowe. Złożyłeś(-aś) wniosek o pożyczkę i masz pozytywną decyzję, czyli pożyczka została Ci przyznana. Sprawdź jak odebrać pożyczkę na poczcie, czyli jak zrealizować czek Giro?

Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO?

Oferty zmieniają się, ale w chwili publikacji dostępne są

a pełne zestawienie pożyczek do odbioru na poczcie znajdziesz pod koniec niniejszego artykułu / grafika ze strony money.pl.

Pożyczka na poczcie

Jeżeli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie, to składając wniosek o pożyczkę pamiętaj o wybraniu opcji "Wypłata na poczcie (GIRO)" (lub podobnie brzmiącej opcji). Pożyczki do odbioru na poczcie dostępne są tylko u wybranych pożyczkodawców (lista poniżej), informujemy również, że usługa taka może być (choć nie musi) dodatkowo płatna - warunki takie będą dostępne na etapie wniosku o pożyczkę.

Składając wniosek o pożyczkę z odbiorem na poczcie 👉pamiętaj o podaniu aktualnego adresu email / numeru telefonu komórkowego - na jeden z nich otrzymasz kod GIRO, niezbędny do późniejszego odbioru pożyczki na poczcie.

Do odbioru pożyczki na poczcie konieczna będzie weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego idąc na pocztę koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty, a następnie udaj się do wybranej / najbliższej placówki Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej i o ile umowa nie stanowi inaczej, to pożyczkę na czek GIRO możesz odebrać w ciągu 5 dni od daty wystawienia czeku GIRO. Odsyłamy na koniec strony, aby poznać pełną listę firm, które udzielają pożyczek z możliwością odbioru na poczcie.

Czek GIRO - czy warto?

Pomimo dodatkowych kosztów i konieczności udania się do placówki pocztowej, możliwość odbioru pożyczki na poczcie (czek GIRO) może być atrakcyjna jeśli:

  • jeżeli nie masz konta w banku (lub nie chcesz mieć) albo
  • konto zostało zablokowane - odbiór na poczcie to możliwość pożyczenia pieniędzy w przypadku, gdy konto bankowe zostało zablokowane przez sąd albo urząd skarbowy, albo
  • konto zajęte przez komornika - pożyczka z odbiorem na poczcie to również alternatywa dla przypadku, jeżeli konto bankowe zostało zajęte przez komornika. Warto jednak wiedzieć, że składając wniosek o pożyczkę na czek GIRO istnieje możliwość odbioru pożyczki na poczcie, ale konto bankowe może być również wymagane - szczegółowe inf. w zestawieniu poniżej, albo
  • preferujesz gotówkę zamiast plastikowych pieniędzy, albo
  • cenisz sobie anonimowość (odbiór na poczcie częściowo to zapewnia - przejdź do kolejnych akapitów) albo
  • np. jesteś cudzoziemcem i nie możesz posiadać konta w polskim banku
  • lub inne powody znane tylko Tobie

Dodatkowe informacje na podlinkowanych stronach www oraz stronach ofert. Zachęcamy też do wyrażenia opinii na temat prezentowanych ofert i możliwości odbioru pożyczki na czek GIRO:

Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Opinie o

Odebranie pożyczki na poczcie to jest sposób żeby mieć szybko pożyczkę jeśli tylko poczta jest w pobliżu czynna! [2020-12-18]

Dodaj opinię

Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kupuj Teraz zapłać później oraz FlexyPay
    »» Następny »» Dlaczego wniosek o pożyczkę został odrzucony? Przyczyny odrzucenie wniosku o pożyczkę! Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Jak odebrać pożyczkę na czek GIRO?"