Weź pożyczkę Kupuj Teraz

Kupuj Teraz

Kupuj Teraz logo
bez BIG, bez KRD, bez ERIF
ratalna, od 18 do 70 lat
RRSO od 50,26%
Ile od Kupuj Teraz

100 - 5000 zł

Spłata w

12 mies.


Kupuj Teraz

Kupuj teraz zapłać później to forma finansowania zakupów na raty, z kartą KUPUJTERAZ kupujesz już dziś za darmo, a płacisz nawet za 45 dni lub w ratach. A jeśli zakupy spłacisz w ciągu 30 lub 21 dni (zależnie od zgód marketingowych), 👉wtedy RRSO wyniesie 0%, a promocją objęte są wszystkie Twoje płatności❗ KupujTeraz to również możliwość odroczenia spłaty - poznaj opinie o Kupuj teraz, sprawdź jak działa Kupuj teraz?

Jeśli nie możesz skorzystać z oferty Kupuj Teraz sprawdź inne pożyczki lub przejdź do opisu Kupuj Teraz:

Smartney logo
bez ERIF
ratalna, od 23 do 70 lat
RRSO 15.40%
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

Pierwsza pożyczka 🚩i każda kolejna do 60000 zł na 60 dni bez opłat
Spłata w

6 - 60 mies.

Wonga logo
od 18 lat - bez górnego limitu
RRSO 0.00% (promocja)
RRSO 75.08%
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Pierwsza pożyczka 🚩i każda kolejna do 1000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

30 dni - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Vivus logo
bez KRD
chwilówka, od 19 do 78 lat
RRSO 0.00% (promocja)
RRSO 513.80%
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

Pierwsza pożyczka do 3000 zł na 61 dni gratis
Spłata w

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: pierwszą pożyczkę Vivus możesz przedłużyć dwa razy o 30 dni
Zaplo logo
bez KRD
ratalna, od 21 do 75 lat
RRSO 159.80%
Ile od Zaplo

1 000 - 5 000 zł

Spłata w

3 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc
Provident logo
bez BIK, bez BIG, bez KRD, bez ERIF
ratalna, od 18 lat - bez górnego limitu, oferta "Dopasowana"
RRSO od 137,20%
Ile od Provident

500 - 15 000 zł

Spłata w

24 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie
AASA logo
bez KRD
ratalna, od 20 do 76 lat
RRSO od 57%
Ile od AASA

2000 - 15 000 zł

📯możliwość odbioru na poczcie
Spłata w

36 mies.

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z BOK AASA aby ustalić warunki przedłużenia spłaty lub zmiany terminu spłaty

Co zamiast Kupuj Teraz? Sprawdź inne oferty, które prezentujemy powyżej, albo zajrzyj do naszych zestawień:

albo przejdź do opisu Kupuj Teraz - zapraszamy! Zachęcamy też do podzielenia się opinią o Kupuj Teraz!

Czy Kupuj Teraz weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Kupuj TerazAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Kupuj Teraz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Kupuj Teraz sprawdza BIK
 • Kupuj Teraz nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Kupuj Teraz weryfikuje inne bazy
 • Kupuj Teraz nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy Kupuj Teraz weryfikuje inne bazy
 • Kupuj Teraz nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy Kupuj Teraz weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla umowy o kredyt konsumencki przyznającej limit kredytowy: Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 50.26 dla całkowitej kwoty pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 103.19 zł każda rata, Całkowity koszt pożyczki 238.29 zł, w tym: prowizja 200.04 zł, Całkowita kwota do zapłaty 1238.28 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.12.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez AIQLABS sp. z o. o.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Kupuj Teraz, kontakt Kupuj Teraz i logowanie Kupuj Teraz oraz strona www poniżej.

Kupuj teraz - dla kogo?

Do skorzystania z płatności Kupuj teraz - zapłać później wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail. Dostęp do panelu klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail, a aby skorzystać z oferty musisz spełnić warunki:

 • wiek – od 18 do 70 lat.
 • posiadać polskie obywatelstwo
 • brak negatywnej historii kredytowej BIK

 

Kupuj teraz - jak to działa?

Z Kupuj Teraz możesz płacić w wybranych sklepach internetowych współpracujących z platformą Kupujteraz.pl albo w sklepach stacjonarnych używając wirtualnej karty płatniczej KUPUJTERAZ, która działa podobnie jak tradycyjna karta płatnicza. Poniżej wymieniamy kategorie, sklepy zintegrowane z Kupuj Teraz oraz partnerów Kupuj Teraz (stan na dzień publikacji materiałów).

Kupuj teraz to wiele kategorii: Biuro i firma, Biżuteria i zegarki, Budowa i remont, Delikatesy, Dla dziecka, Dom i wnętrze, Erotyka, Filmy, Fotografia, Gry, Handmade, Hobby i zwierzęta, Komputery, Księgarnia, Moda, Motoryzacja, Muzyka, Ogród, Outlet, Prezenty, Sklepy zagraniczne, Sport i rekreacja, Sprzęt AGD, Sprzęt RTV, Telefony i akcesoria, Uroda, Wycieczki zagraniczne, Zdrowie - sprawdź, a być może znajdziesz to, czego właśnie szukasz i kup teraz, a zapłać później.

Sklepy zintegrowane z Kupuj teraz zapłać później: AMERICAN OUTLET, fly.pl, sklepopon.com,Sneakers.pl, URBAN.

Partnerzy Kupuj teraz zapłać później: dotpay®, ecard, mastercard, BNP PARIBAS, Di Pocket.

Kupuj teraz - zapłać później

KupujTeraz współpracuje ze sklepami internetowymi, które udostępniają płatność KupujTeraz. Kupując produkt w sklepie internetowym nie musisz za niego płacić natychmiast, gdyż płatności dokonuje za Ciebie platforma KupujTeraz.pl, a Ty masz 30 dni na to, aby oddać pieniądze bez dodatkowych kosztów! To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które poszukują promocji, a nie dysponują akurat środkami na uiszczenie płatności - z KupujTeraz możesz więc za produkty zapłacić nieco później.

Kupuj Teraz to także wyszukiwarka produktów, możesz przeglądać oferty wybranych sklepów i płacić wirtualną kartą KUPUJTERAZ, o której więcej poniżej, z opcją odroczenia płatności nawet o 45 dni lub po tym terminie w wygodnych ratach - dzięki temu nie obciążasz swojego portfela i stać Cię na więcej.

Zrób zakupy w intrenecie i zapłać w ciągu 21 lub 30 dni - to zależy od Ciebie: jeśli chcesz otrzymywać oferty z promocjami i rabatami, zaznacz zgody marketingowe, a zakupy będziesz mógł dobrowolnie spłacić w ciągu 30 dni i wtedy RRSO wyniesie 0%. Nie wyrażając zgód nie będziesz informowany o promocjach, a za zakupy należy wówczas zapłacić w ciągu 21 dni - sprawdź ofertę Kupuj teraz.

Karta Wirtualna KUPUJTERAZ

KupujTeraz to także wirtualna karta płatnocza z limitem do 5000 zł - kartą możesz płacić w sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych, przy czym karta ma charakter wirtualny, dlatego do płatności należy ją podpiąć do swojego telefonu i płacić przy użyciu GooglePay lub ApplePay.

Płacąc kartą dostaniesz do 45 dni na spłatę zobowiązania bez dodatkowych kosztów do 15 dnia kolejnego miesiąca. A co jeśli nie dasz rady spłacić zadłużenia w terminie? Zostanie ono rozbite na 12 miesięcznych rat.

 

Wniosek i weryfikacja

Jak szybko dostanę kartę? - kartę razem z limitem dostaniesz natychmiast (jeśli Twoje dane zostaną poprawnie zweryfikowane), gdyż w większości przypadków odbywa się to automatycznie. Jeśli coś nie będzie się zgadzać w danych, które podałaś / podałeś, to Twój wniosek o kartę KupujTeraz rozpatrzy konsultant, przy czym to może potrwać około 15 minut (w godzinach pracy biura). Przyznanie karty KupujTeraz z limitem zależy od uzyskania pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Weryfikacja KupujTeraz - możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • pierwsza metoda weryfikacji to usługa Kontomatik - zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. To najszybsza metoda weryfikacji, a jednocześnie jest to bezpieczna metoda - bo Kupujteraz nie pozna Twojego hasła. Bank natomiast zwróci informację o Tobie takie jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL adres zameldowania i historię transakcji z rachunku ROR.
 • druga metoda to przelew weryfikacyjny na kwotę 1 PLN. KupujTeraz porosi Cię abyś wykonał przelew bankowy w internecie na konto firmy, a razem z przelewem KupujTeraz otrzyma od banku dane takie jak: Imię i Nazwisko. Przelew natychmiast zostanie zwrócony do Ciebie.

Karty KupujTeraz możesz używać od razu po przyznaniu limitu.

 

Ile kosztuje karta KUPUJTERAZ?

Karta KupujTeraz jest za darmo, również płacenie kartą jest za darmo oraz operacje na karcie są za darmo, a również powiadomienia, czy utrzymanie karty są za darmo, spójrz poniżej:

 • utrzymanie karty (miesięcznie) 0 PLN
 • zakupy w sklepach stacjonarnych/przez Internet 0 PLN
 • sprawdzenie salda karty w bankomacie 0 PLN
 • płatności: ApplePay, GooglePay 0 PLN

Z kartą KUPUJTERAZ to Ty decydujesz czy płacisz teraz, czy 15 dnia każego nowego miesiąca, a gdy nie chcesz płacić za całość w jednej płatności firma rozłoży ją na 12 rat.

 

👉Spłata i przedłużenie spłaty

Korzystając z Kupuj Teraz możesz spłacić finansowanie jednym przelewem:

ale jeśli spłacisz je w kilku transzach w czasie obowiązywania promocji 21 lub 30 dni, to RRSO wyniesie 0% !

👉Promocją na 21 lub 30 dni objęte są wszystkie Twoje transakcje!

🚩A co się dzieje, jeżeli nie dokonasz spłaty w ciągu 21 lub 30 dni? Nic Na pewno otrzymasz informację o zbliżającym się terminie płatności. Jeśli kwota finansowania wynosi powyżej 1000 zł rostanie rozłożna na wygodne dla Ciebie 3, 6 lub 12 rat. Koszty związane z udzieleniem i obsługą rat i są bardzo korzystne. W przypadku 3 rat wynoszą 4%, dla 6 rat – 3%, a dla 12 rat – 1,75%. Jeśli kwota finansowania wynosi poniżej 1000 zł i nie masz możliwości spłaty w 21 lub 30 dni, zawsze możesz odroczyć okres spłaty o kolejnych 30 dni, a jedyny koszt jaki ponosisz to 5% wartości transakcji - szczegółowe informacje znajdziesz w swojej umowie.

 

Kupuj Teraz - dlaczego warto?

Wygoda: Kupuj teraz - zapłać później pozwala Ci zapłacić za zakupy internetowe dopiero po otrzymaniu dostawy. Nie musisz martwić się, że zakupiony przedmiot będzie niezgodny z opisem albo nie zostanie dostarczony, nie musisz martwić się procedurami zwrotu pieniędzy, czy pokaźną kwotą do zapłaty.

Elastyczność: nie musisz płacić za zakupy od razu. Korzystając z Kupuj teraz - zapłać później dokonaj płatności, kiedy będzie Ci wygodnie. Nawet jeśli zostało Ci kilka dni do wypłaty, zakupy możesz zrobić już dziś.

Bezpieczeństwo: nie musisz płacić za zakupy z góry, a dopiero po otrzymaniu towaru i nie musisz przejmować się nieuczciwm sprzedawcą albo produktem niezgodnym z opisem.

Kontrola nad finansami: z góry wiesz, ile możesz wydać na zakupy, płatność za nie możesz odroczyć o 30 dni, a w określonych przypadkach rozłożyć na niskie raty.

Prostota: cały proces KupujTeraz jest przejrzysty, z góry wiesz, ile zapłacisz i kiedy, nie ma żadnych ukrytych opłat, a wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu.

Wygoda: kartą możesz płacić w internecie albo w sklepach stacjonarnych używając swoje telefonu komórkowego i płacąc KupujTeraz z ApplePay albo KupujTeraz z GooglePay oraz możliwość odroczenia spłaty (12 rat).

 

Kupuj Teraz - podsumowanie

Kupuj Teraz (skrót)
Dane rejestrowe Kupuj Teraz✅NIP 5252607460
✅REGON 360301004
✅KRS: 0000551150
Kupuj Teraz adres / siedzibaAiqlabs Sp. z o. o. ul. Staniewicka 12 03-310 Warszawa
Kupuj Teraz kontakt / infolinia22 133 99 03
Godziny pracy Kupuj Terazpon-pt 9:00-17:00
Kupuj Teraz logowanie / Kupuj Teraz kontoUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Kupuj Teraz (konto Kupuj Teraz - jeżeli logowanie jest dostępne), kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Kupuj Teraz
  
Wiek pożyczkobiorcyod 18 do 70 lat
Weryfikacja bazKupuj Teraz BIK
Pierwsza gratis?Nie
Kwota pożyczki Kupuj Terazod 100 do 5000
Okres pożyczkiod 1 do 12 miesięcy
Wniosek o pożyczkęAby złożyć wniosek o pożyczkę od Kupuj Teraz kliknij banner lub przycisk poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
RRSORRSO Kupuj Teraz od 50,26%

Kupuj Teraz

 


Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!


Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Opinie o

Ktoś tam w ogóle dostał te kartę? Ja nie i nie polecam. Cóż pewnie trzeba będzie iść do Vivusa? [2021-05-04]

Kup teraz a zapłać później oglądałem na youtube film. Czy można korzystać z innych sklepów niż tam wymienione? [2021-02-24]


Nie, należy skorzystać z wyszukiwarki, która jest na stronie Kupuj Teraz. [2021-02-25]

Nie wiem czy warto próbować wie ktoś czy łatwo przyznają w tym Kupuj Teraz? [2021-01-09]


Ja też się nad tym zastanawiałem czy to dlatego, że to KupujTeraz to coś nowego? Czy może mało osób jeszcze z tego korzysta? A może wszyscy są zadowoleni i dlatego nikt nie psioczy?
Ja znalazłem tylko jedno miejsce z komentarzami, w których gostek napisał, że go odrzucił automat a w innych miejscach gwiazdki nabite ale żadnych opinii żywych ludzi więc sam nie wiem
Bo wygląda to ciekawie i z opisu ze strony to odnoszę wrażenie, że działanie Kupuj Teraz jest bliższe karty kredytowej niż pożyczki może nawet spróbuję jak znajdę ciekawą okazję [2021-01-10]

🛒Kupuj teraz - zapłać później - to ciekawa alternatywa do tradycyjnych pożyczek - 🦉spłacając kartę w terminie w okresie obowiązywania promocji RRSO wyniesie 0%, a 👉promocją objęte są wszystkie Twoje transakcje❗ [2020-12-11]

Dodaj opinię

Kupuj Teraz pożyczka opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupuj Teraz pożyczka:

🧮Działanie

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Informacja ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Kupuj Teraz pytania i odpowiedzi

✍Jakie dane muszę podać, aby skorzystać z oferty KupujTeraz❓

Do skorzystania z finansowania Kupuj Teraz wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i dostęp do konta bankowego.