Kupuj Teraz

Kupuj Teraz najważniejsze informacje

 Finbo

RRSO od 0%

Pierwsza gratis
Od 20 do 75 lat
Ile od Finbo

500 - 15 000 zł

✅ bez KRD, bez ERIF
Spłata w

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo

 Hapi Pożyczki

RRSO od 9.81%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Hapi Pożyczki

2000 - 10 000 zł

Spłata w

6 - 24 miesięcy

Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

Uwaga❗ Kupuj TerazOferta na Pożyczka Kupuj Teraz niedostępna, a pod odnośniki mógł zostać podpięty ranking albo pożyczka lub faktoring - wybierając koniecznie zapoznaj się ze zmienioną oferą! Inne pożyczki ratalne (i nie tylko) znajdziesz na stronie Pożyczka Kupuj Teraz. Oferta Kupuj Teraz niedostępna jest tymczasowo lub na stałe.

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO 0.00%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 3000 zł

✅ bez KRD
Na ile od Vivus

1 - 61 dni

Przedłużenie spłaty: pierwszą pożyczkę Vivus możesz przedłużyć dwa razy o 30 dni
Promocja Vivus
🚩Pierwsza za darmo

 Vivus

RRSO 819.12%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✅ bez KRD
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: pierwszą pożyczkę Vivus możesz przedłużyć dwa razy o 30 dni

 Wonga

🦉promocja❗
RRSO 0.00%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

do 1000 zł

Na ile od Wonga

30 dni

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
1000 zł za darmo
🚩Pierwsza do 30 dni bez opłat

 Wonga

RRSO 75.08%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł / 200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

1 - 36 miesięcy / 1 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy

 Smartney

RRSO 15.32%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 72 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
Zobacz też: kod rabatowy Smartney.

 Smartney

RRSO 15.32%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 72 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
 • 🚩Skrócona procedura składania wniosku❗: Krótki wniosek
  Przejdź na stronę i wypełnij krótki formularz, a konsultant Smartney skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać na temat interesującej Cię oferty.
 • FENIKO

  RRSO od 0%

  Pierwsza gratis
  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 3000 zł

  ✅ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
  Spłata w

  1 - 6 miesięcy

   Cashtero

  RRSO od 0%

  Pierwsza gratis
  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Cashtero

  100 - 10 000 zł

  ✅ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Spłata w

  61 - 90 dni

  Jesteś na stronie "Pożyczka Kupuj Teraz", dlaczego są tu oferty niekoniecznie związane z tematyką "Pożyczka Kupuj Teraz"? Wyświetlamy je, gdyż Kupuj Teraz nie jest dostępny w naszym serwisie, choć szczegółowe informacje o "Pożyczka Kupuj Teraz" prezentujemy poniżej.

  Uwaga!

  Kupuj Teraz nie jest dostępny/-a, zastrzegamy więc, że informacje na temat Kupuj Teraz mogły się zmienić.

  Kupuj Teraz niedostępna, ale możesz sprawdzić inne oferty, które prezentujemy na stronie (w tym pożyczki) - zajrzyj do ranking chwilówek.

  Kupuj teraz zapłać później to forma finansowania zakupów na raty, z kartą KUPUJTERAZ kupujesz już dziś za darmo, a płacisz nawet za 45 dni lub w ratach. A jeśli zakupy spłacisz w ciągu 30 lub 21 dni (zależnie od zgód marketingowych), 👉wtedy RRSO wyniesie 0%, a promocją objęte są wszystkie Twoje płatności❗ KupujTeraz to również możliwość odroczenia spłaty - poznaj opinie o Kupuj teraz, sprawdź jak działa Kupuj teraz?

  Jakie bazy sprawdza Kupuj Teraz?

  Kupuj Teraz

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Kupuj Teraz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Kupuj Teraz zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌Kupuj Teraz sprawdza BIK
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza BIG => Kupuj Teraz bez BIG
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza KBIG => Kupuj Teraz bez KBIG
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza KRD => Kupuj Teraz bez KRD
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza ERIF => Kupuj Teraz bez ERIF
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza ZBP => Kupuj Teraz bez ZBP
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza CRIF => Kupuj Teraz bez CRIF
  • ✅Kupuj Teraz nie sprawdza PWIP => Kupuj Teraz bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Reprezentatywny przykład dla umowy o kredyt konsumencki przyznającej limit kredytowy: Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 50.26 dla całkowitej kwoty pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 103.19 zł każda rata, Całkowity koszt pożyczki 238.29 zł, w tym: prowizja 200.04 zł, Całkowita kwota do zapłaty 1238.28 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.12.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez AIQLABS sp. z o. o.

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Kupuj Teraz, logowanie Kupuj Teraz oraz strona www poniżej.

  Kupuj teraz - dla kogo?

  Do skorzystania z płatności Kupuj teraz - zapłać później wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail. Dostęp do panelu klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail, a aby skorzystać z oferty musisz spełnić warunki:

  • wiek – od 18 do 70 lat.
  • posiadać polskie obywatelstwo
  • brak negatywnej historii kredytowej BIK

  Kupuj Teraz

   

  Kupuj teraz - jak to działa?

  Z Kupuj Teraz możesz płacić w wybranych sklepach internetowych współpracujących z platformą Kupujteraz.pl albo w sklepach stacjonarnych używając wirtualnej karty płatniczej KUPUJTERAZ, która działa podobnie jak tradycyjna karta płatnicza. Poniżej wymieniamy kategorie, sklepy zintegrowane z Kupuj Teraz oraz partnerów Kupuj Teraz (stan na dzień publikacji materiałów).

  Kupuj teraz to wiele kategorii: Biuro i firma, Biżuteria i zegarki, Budowa i remont, Delikatesy, Dla dziecka, Dom i wnętrze, Erotyka, Filmy, Fotografia, Gry, Handmade, Hobby i zwierzęta, Komputery, Księgarnia, Moda, Motoryzacja, Muzyka, Ogród, Outlet, Prezenty, Sklepy zagraniczne, Sport i rekreacja, Sprzęt AGD, Sprzęt RTV, Telefony i akcesoria, Uroda, Wycieczki zagraniczne, Zdrowie - sprawdź, a być może znajdziesz to, czego właśnie szukasz i kup teraz, a zapłać później.

  Sklepy zintegrowane z Kupuj teraz zapłać później: AMERICAN OUTLET, fly.pl, sklepopon.com,Sneakers.pl, URBAN.

  Partnerzy Kupuj teraz zapłać później: dotpay®, ecard, mastercard, BNP PARIBAS, Di Pocket.

  Kupuj teraz - zapłać później

  KupujTeraz współpracuje ze sklepami internetowymi, które udostępniają płatność KupujTeraz. Kupując produkt w sklepie internetowym nie musisz za niego płacić natychmiast, gdyż płatności dokonuje za Ciebie platforma KupujTeraz.pl, a Ty masz 30 dni na to, aby oddać pieniądze bez dodatkowych kosztów! To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które poszukują promocji, a nie dysponują akurat środkami na uiszczenie płatności - z KupujTeraz możesz więc za produkty zapłacić nieco później.

  Kupuj Teraz to także wyszukiwarka produktów, możesz przeglądać oferty wybranych sklepów i płacić wirtualną kartą KUPUJTERAZ, o której więcej poniżej, z opcją odroczenia płatności nawet o 45 dni lub po tym terminie w wygodnych ratach - dzięki temu nie obciążasz swojego portfela i stać Cię na więcej.

  Zrób zakupy w intrenecie i zapłać w ciągu 21 lub 30 dni - to zależy od Ciebie: jeśli chcesz otrzymywać promocje i kody rabatowe, zaznacz zgody marketingowe, a zakupy będziesz mógł dobrowolnie spłacić w ciągu 30 dni i wtedy RRSO wyniesie 0%. Nie wyrażając zgód nie będziesz informowany o promocjach, a za zakupy należy wówczas zapłacić w ciągu 21 dni - sprawdź ofertę Kupuj teraz.

  Karta Wirtualna KUPUJTERAZ

  KupujTeraz to także wirtualna karta płatnocza z limitem do 5000 zł - kartą możesz płacić w sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych, przy czym karta ma charakter wirtualny, dlatego do płatności należy ją podpiąć do swojego telefonu i płacić przy użyciu GooglePay lub ApplePay.

  Płacąc kartą dostaniesz do 45 dni na spłatę zobowiązania bez dodatkowych kosztów do 15 dnia kolejnego miesiąca. A co jeśli nie dasz rady spłacić zadłużenia w terminie? Zostanie ono rozbite na 12 miesięcznych rat.

   

  Wniosek i weryfikacja

  Jak szybko dostanę kartę? - kartę razem z limitem dostaniesz natychmiast (jeśli Twoje dane zostaną poprawnie zweryfikowane), gdyż w większości przypadków odbywa się to automatycznie. Jeśli coś nie będzie się zgadzać w danych, które podałaś / podałeś, to Twój wniosek o kartę KupujTeraz rozpatrzy konsultant, przy czym to może potrwać około 15 minut (w godzinach pracy biura). Przyznanie karty KupujTeraz z limitem zależy od uzyskania pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

  Weryfikacja KupujTeraz - możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • pierwsza metoda weryfikacji to usługa Kontomatik - zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. To najszybsza metoda weryfikacji, a jednocześnie jest to bezpieczna metoda - bo Kupujteraz nie pozna Twojego hasła. Bank natomiast zwróci informację o Tobie takie jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL adres zameldowania i historię transakcji z rachunku ROR.
  • druga metoda to przelew weryfikacyjny na kwotę 1 PLN. KupujTeraz porosi Cię abyś wykonał przelew bankowy w internecie na konto firmy, a razem z przelewem KupujTeraz otrzyma od banku dane takie jak: Imię i Nazwisko. Przelew natychmiast zostanie zwrócony do Ciebie.

  Karty KupujTeraz możesz używać od razu po przyznaniu limitu.

   

  Ile kosztuje karta KUPUJTERAZ?

  Karta KupujTeraz jest za darmo, również płacenie kartą jest za darmo oraz operacje na karcie są za darmo, a również powiadomienia, czy utrzymanie karty są za darmo, spójrz poniżej:

  • utrzymanie karty (miesięcznie) 0 PLN
  • zakupy w sklepach stacjonarnych/przez Internet 0 PLN
  • sprawdzenie salda karty w bankomacie 0 PLN
  • płatności: ApplePay, GooglePay 0 PLN

  Z kartą KUPUJTERAZ to Ty decydujesz czy płacisz teraz, czy 15 dnia każego nowego miesiąca, a gdy nie chcesz płacić za całość w jednej płatności firma rozłoży ją na 12 rat.

   

  👉Spłata i przedłużenie spłaty

  Korzystając z Kupuj Teraz możesz spłacić finansowanie jednym przelewem:

  ale jeśli spłacisz je w kilku transzach w czasie obowiązywania promocji 21 lub 30 dni, to RRSO wyniesie 0% !

  👉Promocją na 21 lub 30 dni objęte są wszystkie Twoje transakcje!

  🚩A co się dzieje, jeżeli nie dokonasz spłaty w ciągu 21 lub 30 dni? Nic Na pewno otrzymasz informację o zbliżającym się terminie płatności. Jeśli kwota finansowania wynosi powyżej 1000 zł rostanie rozłożna na wygodne dla Ciebie 3, 6 lub 12 rat. Koszty związane z udzieleniem i obsługą rat i są bardzo korzystne. W przypadku 3 rat wynoszą 4%, dla 6 rat – 3%, a dla 12 rat – 1,75%. Jeśli kwota finansowania wynosi poniżej 1000 zł i nie masz możliwości spłaty w 21 lub 30 dni, zawsze możesz odroczyć okres spłaty o kolejnych 30 dni, a jedyny koszt jaki ponosisz to 5% wartości transakcji - szczegółowe informacje znajdziesz w swojej umowie.

   

  Kupuj Teraz - dlaczego warto?

  Wygoda: Kupuj teraz - zapłać później pozwala Ci zapłacić za zakupy internetowe dopiero po otrzymaniu dostawy. Nie musisz martwić się, że zakupiony przedmiot będzie niezgodny z opisem albo nie zostanie dostarczony, nie musisz martwić się procedurami zwrotu pieniędzy, czy pokaźną kwotą do zapłaty.

  Elastyczność: nie musisz płacić za zakupy od razu. Korzystając z Kupuj teraz - zapłać później dokonaj płatności, kiedy będzie Ci wygodnie. Nawet jeśli zostało Ci kilka dni do wypłaty, zakupy możesz zrobić już dziś.

  Bezpieczeństwo: nie musisz płacić za zakupy z góry, a dopiero po otrzymaniu towaru i nie musisz przejmować się nieuczciwm sprzedawcą albo produktem niezgodnym z opisem.

  Kontrola nad finansami: z góry wiesz, ile możesz wydać na zakupy, płatność za nie możesz odroczyć o 30 dni, a w określonych przypadkach rozłożyć na niskie raty.

  Prostota: cały proces KupujTeraz jest przejrzysty, z góry wiesz, ile zapłacisz i kiedy, nie ma żadnych ukrytych opłat, a wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu.

  Wygoda: kartą możesz płacić w internecie albo w sklepach stacjonarnych używając swoje telefonu komórkowego i płacąc KupujTeraz z ApplePay albo KupujTeraz z GooglePay oraz możliwość odroczenia spłaty (12 rat).

   

  Zobacz także: Opinie o Kupuj Teraz

  Kupuj Teraz opinie

  NIe polecam odrzucają nie wiadomo czemu! [2021-07-01]

  Ktoś tam w ogóle dostał te kartę? Ja nie i nie polecam. Cóż pewnie trzeba będzie iść do Vivusa? [2021-05-04]

  Kup teraz a zapłać później oglądałem na youtube film. Czy można korzystać z innych sklepów niż tam wymienione? [2021-02-24]


  Nie, należy skorzystać z wyszukiwarki, która jest na stronie Kupuj Teraz. [2021-02-25]

  Nie wiem czy warto próbować wie ktoś czy łatwo przyznają w tym Kupuj Teraz? [2021-01-09]


  Ja też się nad tym zastanawiałem czy to dlatego, że to KupujTeraz to coś nowego? Czy może mało osób jeszcze z tego korzysta? A może wszyscy są zadowoleni i dlatego nikt nie psioczy?
  Ja znalazłem tylko jedno miejsce z komentarzami, w których gostek napisał, że go odrzucił automat a w innych miejscach gwiazdki nabite ale żadnych opinii żywych ludzi więc sam nie wiem
  Bo wygląda to ciekawie i z opisu ze strony to odnoszę wrażenie, że działanie Kupuj Teraz jest bliższe karty kredytowej niż pożyczki może nawet spróbuję jak znajdę ciekawą okazję [2021-01-10]

  🛒Kupuj teraz - zapłać później - to ciekawa alternatywa do tradycyjnych pożyczek - 🦉spłacając kartę w terminie w okresie obowiązywania promocji RRSO wyniesie 0%, a 👉promocją objęte są wszystkie Twoje transakcje❗ [2020-12-11]

  Dodaj opinię

  Kupuj Teraz opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupuj Teraz:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Kupuj Teraz pytania i odpowiedzi

  ✍Jakie dane muszę podać, aby skorzystać z oferty KupujTeraz❓

  Do skorzystania z finansowania Kupuj Teraz wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i dostęp do konta bankowego.

  Więcej o Kupuj Teraz

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Kupuj Teraz" - znajdziesz na niej więcej informacji o Kupuj Teraz. Na stronie Kupuj Teraz będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Kupuj Teraz, zapoznanie się z logowaniem Kupuj Teraz i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Kupuj Teraz✅NIP 5252607460
  ✅REGON 360301004
  ✅KRS: 0000551150
  Kupuj Teraz kontakt / infolinia22 133 99 03
  Godziny pracypon-pt 9:00-17:00
  WniosekWniosek o Kupuj Teraz nie jest dostępny, ale sprawdź oferty inne niż Kupuj Teraz
  RRSO przykład reprezentatywny50.26%
  👉Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracypon-pt 9:00-17:00
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Kupuj Terazod 100 do 5000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Kupuj Teraz lub pożyczki poza promocją
  Na ile Kupuj Terazod 1 do 12 miesięcy
  NiedostępnaUwaga! Oferta "Kupuj Teraz" nie jest dostępna (czasowo lub na stałe - zastrzegamy, iż prezentowane informacje mogły ulec zmianie). Pod bannery lub linki reklamowe mogłby zostać podpięte inne oferty albo ranking.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Kupuj Teraz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Kupuj Teraz - zapłać później opinie o KupujTeraz z RRSO 0% albo w wygodnych ratach 💰Kupuj Teraz ⚡pożyczka od 100 do 5000 PLN ⏰na 12 mies., 👫wiek od 18 do 70 lat. Sprawdź ⭐opinie o Kupuj Teraz logowanie Kupuj Teraz, zaloguj Kupuj Teraz, konto i kontakt