Co to jest Instantor, OPINIE, jak działa Instantor, czy Instantor jest bezpieczny?

Instantor to usługa pozwalająca zweryfikować tożsamość pożyczkobiorcy bez przelewu bankowego. Sprawdź co to jest Instantor, jak to działa i czy Instantor jest bezpieczny?

Co to jest Instantor, OPINIE, jak działa Instantor, czy Instantor jest bezpieczny?

Kiedy Instantor?

Instantor to usługa Szybkiej identyfikacji, która pozwala zweryfikować Twoją tożsamość bez przelewu bankowego, pozwala także ocenić zdolność kredytową pożyczkobiorcy oraz dopasować ofertę produktową. Jak już wspomnieliśmy, Instantor pozwala na weryfikację tożsamości bez przelewu na 1 zł lub 1 grosz (zależnie od firmy), przy czym z reguły jest to metoda opcjonalna i wymaga Twoje zgody. Jeśli nie chcesz z niej korzystać, możesz wykonać tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Jeśli otrzymujesz regularne przychody na konto, którymi możesz się pochwalić przed potencjalnym pożyczkodawcą, to warto skorzystać z usługi Instantor - w ten sposób możesz uzyskać wyższą kwotę pożyczki albo pożyczkę na korzystniejszych warunkach.

Pożyczki z INSTANTOR

Jak działa Instantor?

Instantor działa automatycznie, bez udziału człowieka, a jego zadaniem jest tylko określenie oceny zdolności finansowej na podstawie historii operacji na koncie.

Wypełniając wniosek o chwilówkę i będąc nowym klientem firmy, konieczna jest weryfikacja tożsamości. Można to zrobić na wiele sposobów:

Powyżej schemat działania Instantor (po angielsku).

Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, a firma pożyczkowa korzysta z tej metody weryfikacji to wybierając Instantor zostaniesz przekierowany do okna, w którym wybierzesz bank, w którym masz konto. W kolejnym kroku należy zalogować się na swoje konto bankowe, tak aby firma pożyczkowa (z pomocą Instantor) mogła potwierdzić Twoją tożsamość oraz ich zgodność z danymi z wniosku, przeanalizować historię operacji.

Instantor a przelew?

Czy warto skorzystać z usługi Instantor, a może lepszy będzie tradycyjny przelew bankowy. Porównaj:

Środki na przelew:

  • wykonując tradycyjny przelew bankowy musisz mieć środki na koncie, w zależności od firmy 1 zł lub 1 gr,
  • korzystając z Instantor możesz nie mieć żadnych środków na koncie, a nawet mieć debet, usługa jest oczywiście darmowa;

Szybkość:

  • korzystając z przelewu musisz poczekać, aż zostanie on zaksięgowany na rachunku firmy pożyczkowej. Jeśli masz konto w tym samym banku, to trwa to maks. kilka minut, dla kont w różnych bankach - nawet jeden dzień roboczy;
  • Instantor jest szybki, w ciągu kilkunastu sekund usługa zweryfikuje Twoje dane, nie musisz czekać aż pójdzie przelew;

Więcej informacji:

  • korzystając z Instantor udostępniasz firmie pożyczkowej więcej informacji na swój Temat, niż w przypadku tradycyjnego przelewu (choćby historię na rachunku)

Większa anonimowość:

  • INSTANTOR to również większa anonimowość - wysyłając od 1 gr do 1 zł na konto firmy pożyczkowej zostawiasz ślad w historii rachunku bankowego - jeżeli chcesz tego uniknąć, rozwiązaniem może być właśnie usługa INSTANTOR albo odbiór pożyczki na poczcie.

Czy Instantor jest bezpieczny?

W poprzednich akapitach napisaliśmy, że korzystając z Instantor musisz zalogować się na swoje konto bankowe, w szczególności podać login i hasło! To kluczowe dane, możesz więc zastanawiać się czy to bezpieczne?

Oczywiście zalecamy ostrożność, ale również trochę uspokajamy. Zgodnie z informacjami ze strony www firmy, usługa Instantor jest w pełni zautomatyzowana i działa bez udziału pracownika. Pozwala to na zachowanie prywatności. Czyli to automat ogląda i analizuje Twoje dane, a nie człowiek, np. Twój znajomy pracujący w firmie pożyczkowej X! Pomimo tego, po skorzystaniu z usługi warto zmienić hasło!

Dodaj opinię

Co to jest Instantor, OPINIE, jak działa Instantor, czy Instantor jest bezpieczny? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Co to jest Instantor, OPINIE, jak działa Instantor, czy Instantor jest bezpieczny? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Co to jest Kontomatik, OPINIE, jak działa Kontomatik, czy Kontomatik jest bezpieczny?
    »» Następny »» 7 dni odroczenia spłaty w Wonga oraz bezkosztowa przerwa w spłacaniu pożyczki w Wonga Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Co to jest Instantor, OPINIE, jak działa Instantor, czy Instantor jest bezpieczny?"