Przejdź do Provident

Pożyczka Provident

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 300 do nawet 20 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę ... »»

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Provident najważniejsze informacje
Ile od Providentod 300 do 20 000 na okres od 3 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Provident odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 300 do nawet 20 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę Samoobsługową Provident, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Mam plan, więc wykonam go sam? Sprawdź opinie o Provident i zapoznaj się z ofertą Pożyczka Samoobsługowa - sprawdź opinie o Provident, a w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat możesz liczyć na przesunięcie spłaty pożyczki.

 

Provident wymagania

Provident firma udzielająca pożyczek - aby ubiegać się o pożyczkę Provident:

Plan z ratą chudą jak Seba? Rata 250 zł dla pożyczki w kwocie 5000 zł? Sprawdź co jeszcze wiadomo o pożyczkach od Provident.

 

Pożyczki Samoobsługowa - wymagania

Dla pożyczki Samoobsługowej Provident Polska dodatkowo:

i odbierz pieniądze nawet w 15 minut od potwierdzenia swoich danych.

 

Jakie bazy sprawdza Provident?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Provident zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 01.06.2022 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.11.2022 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.

Dodatkowe informacje o provident.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Provident, logowanie Provident oraz strona www poniżej.

 

Wniosek o pożyczkę

Jeśli ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową i posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident Polska, na której wypełnij wniosek online (bez wychodzenia z domu). Jeśli jesteś nowym klientem, to niezbędne będzie wprowadzenie Twoich danych (w sekcji "Poznamy się"):

oraz danych niezbędnych do założenia konta (sekcja "Załóż swoje konto"):

Wymagane jst również udzielenie zgód, które masz prawo wycofać w dowolnym momencie:

Dodatkowe informacje w kolejnych akapitach, a następnie

Provident firma udzielająca pożyczek.

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 

Kalkulator Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Provident może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Provident. Odwiedzając stronę Provident sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Provident ✔️

 

Więcej niż jedna pożyczka

Możesz mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz - Informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms-em.

Zaloguj się do Provident na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident oraz czy możesz wnioskować o kolejną pożyczkę czy przesunięcie terminu spłaty.

Istnieje również możliwość wystąpienia o kolejną pożyczkę samoobsługową przed spłatą poprzedniej pożyczki, zaloguj się na swoje konto i sprawdź szczegóły oferty Provident.

 

Przesunięcie spłaty

W Provident przesunięcie terminu spłaty jest jak najbardziej możliwe. Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 


O Provident na
 • ☎️Provident kontakt
 • Provident opinie
 • 🔒Provident logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Provident Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Provident - zaloguj się na provident.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Provident, profil klienta Provident do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe Provident✔️NIP 5251571292
  ✔️KRS: 0000009389
  Provident adres / siedzibaProvident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
  Provident kontakt / Infolinia600 200 200
  Godziny pracy Providentpon - pt 7.00 - 21.00, so 9.00 - 17.00
  Kontakt E-Mailbok@provident.pl
  WniosekWniosek Provident możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Provident i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek provident.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Provident.
  RRSO19.75% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Providentpon - pt 7.00 - 21.00, so 9.00 - 17.00
  OdbiórPieniądze od Provident przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.
  Więcej niż 1 pożyczkaTak, informację o kolejnej ofercie otrzymasz mailem lub SMS-em. Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Providentod 300 do 20 000 na okres od 3 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Provident
  Przedłużenie spłatyPrzesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat - więcej na stronie provident.pl, na którą odsyłamy
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

   

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

  Provident warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej na Oferty Pożyczek: stała rata od Provident, plan na święta, pożyczka samoobsługowa, pożyczka przez internet, Provident pożyczka w domu

  ocena 4.5/5 na podstawie 6 głosów | kwota od 300 do 20000 PLN
  Provident warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka Provident ⚡pożyczka od 300 do 20 000 PLN ⏰na 3 - 36 mies., 👫🏻wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Provident na raty
  Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: