Provident

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 500 do nawet 20 000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę Samoobsługową Provident, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Mam plan, więc wykonam go sam? Sprawdź opinie o Provident i zapoznaj się z ofertą Pożyczka Samoobsługowa - sprawdź opinie o Provident, a w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat możesz liczyć na przesunięcie spłaty pożyczki.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Wymagania Provident

Jakie są warunki skorzystania z oferty Provident? Aby otrzymać pożyczkę w Provident Polska należy spełnić następujące warunki - być osobą pełnoletnią, posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym, być Obywatelem RP oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura).

Zobacz Provident Logowanie jeśli jesteś powracającym klientem i chcesz skorzystać z oferty po raz kolejny albo Provident rejestracja - jeżeli wnioskujesz o pożyczkę od Provident po raz pierwszy. Pytania, wątpliwości - zadzwoń na infolinię, tutaj Provident kontakt - możliwe jest również zamówienie rozmowy z konsultantem - pozostaw dane kontaktowe i zamów rozmowę.

Wymagania Provident

Ile od Provident

Ile mogę pożyczyć od Provident? Jesteś nowym klientem, jak możesz sprawdzić ile możesz pożyczyć? Po wypełnieniu wniosku Provident dowiesz się jaką Provident ma dla Ciebie ofertę.

Wypełnienie wniosku zajmie Ci zaledwie klika minut, możesz to zrobić również online, bez wychodzenia z domu. W zależności od Twojej kondycji finansowej możesz otrzymać od 500 do 20 000 zł.

Na ile od Provident

Na ile mogę pożyczyć od Provident? Termin spłaty pożyczki Provident to od 12 do 48 miesięcy. Skorzystaj z kalkulatora Provident aby sprawdzić różne opcje kwoty pożyczki oraz okresu jej trwania.

Wykorzystując kalkulator Provident najpierw oszacuj wstępnie kwotę, której potrzebujesz, możesz otrzymać od 500 do 20 000 zł, na okres od 12 do 48 miesięcy, a potem wybierz kwotę do złożenia wniosku. Nie musisz zgłaszać Provident na co chcesz przeznaczyć pieniądze, możesz wykorzystać je na dowolny cel konsumpcyjny.

Od ilu lat Provident

Od ilu lat pożyczka Provident? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Provident?

Provident udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Provident może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Provident uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Provident

Provident inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Provident, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Provident

Do ilu lat pożyczka Provident? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Provident? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Provident udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Provident, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Provident może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Provident uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Provident

Provident inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Provident, dziękujemy 🙂.

Bazy Provident

Czy Provident sprawdza BIK? Informacja o przetwarzaniu danych wskazuje na to, że może mieć to miejsce ale nie musi, informacje o BIK cytujemy ze strony Provident:

W zależności od celu przetwarzania Pani/Pana dane mogą być przekazywane:

 • podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora m.in. dostawcom usług w zakresie utrzymania systemów informatycznych, przechowywania danych, druku korespondencji, komunikacji marketingowej, usług pocztowych i windykacyjnych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora;
 • biurom informacji gospodarczej oraz do Biura Informacji Kredytowej S.A. - po spełnieniu warunków określonych odpowiednio w ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych oraz ustawie Prawo bankowe;
 • podmiotom, za pośrednictwem których dokonywane jest sprawdzenie danych w ramach oceny zdolności kredytowej (np. BIK Zastrzeżenie kredytowe, System Dokumenty Zastrzeżone)

Zwracamy uwagę na zapis, mogą być przekazywane, ale nie muszą. W FAQ Provident można znaleźć informację: Czy mogę uzyskać pożyczkę, choć wcześniej odmówiono mi pożyczki w banku lub w przypadku, gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników np. BIK? Rozpatrujemy wszystkie wnioski o pożyczkę, bez wyjątku. Oczywiście zanim wydamy decyzję o przyznaniu pożyczki badamy zdolność kredytową każdego m.in. poprzez weryfikowanie wniosku w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawcy. Podczas wizyty domowej nasz Doradca Klienta poda Ci ostateczną kwotę pożyczki, jaką będziemy mogli Ci przyznać.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Rejestracja Provident

Rejestracja Provident - jeżeli jesteś nowym klientem Provident Polska, to ✍musisz się zarejestrować. Jak założyć konto na Provident Polska? Aby zarejestrować się w Provident i złożyć wniosek o pożyczkę, trzeba mieć ukończone 18 lat, polskie obywatelstwo i wykazać stały dochód. Będziesz potrzebować jedynie ważnego dowodu osobistego, numeru konta, adresu mailowego i numeru telefonu. Przejdź na stronę Provident, na której podaj:

 • adres email
 • imię i nazwisko
 • Twój numer PESEL
 • telefon kontaktowy, ewentualnie dodatkowo opcjonalny numer kontaktowy

Podczas rejestracji w Provident wyraź zgody:

 • na przetwarzanie danych, w tym profilowanie, w celach marketinowych przez Provident Polska SA
 • na udostępnianie danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych
 • na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna), wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

Udzielenie tych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokona Provident na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

Co dalej? Na kolejnych ekranach rejestracji Provident Polska podaj dane finansowe oraz zweryfikuj swoje dane - łatwo i szybko zarejestrujesz się i wypełnisz wniosek online i będziesz się cieszyć swoimi pieniędzmi, które Provident przeleje wprost na Twój rachunek bankowy - wypłata pożyczki na konto bankowe.

Provident rejestracja / Provident rejestracja konta - dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy.

Wniosek Provident

Provident wniosek - jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pożyczkę w Providencie?

Provident Wniosek - aby złożyć 👉wniosek o pożyczkę Provident Samoobsługowa naciśnij przycisk i przejdź na stronę, a następnie:

 • zarejestruj się w Provident - jeśli jesteś nowym klientem Provident (Provident rejestracja - tutaj więcej informacji) albo
 • zaloguj się do Provident - jeżeli korzystałeś z oferty firmy i posiadasz konto klienta, zaloguj się i złóż wniosek (Provident logowanie - tutaj więcej informacji)

Na etapie wnioskowania o pożyczkę Samoobsługową Provident:

 • zacznij od wyboru kwoty pożyczki - wybierz kwotę z podanego zakresu od - do
 • określ również okres spłaty pożyczki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom

a swój wybór zatwierdź przyciskiem.

Uwaga! Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany przez automatyczny system, odpowiedź dostaniesz w ciągu kilku minut.

W zależności od wnioskowanej kwoty pożyczki określone okresy spłaty mogą być dostępne albo niedostępne, a rekomendowany przez Provident okres spłaty zostanie podświetlony - to wszystko na etapie wniosku Provident Polska. Składając wniosek Provident o pożyczkę Samoobsługową należy również zarejestrować konto i wypełnić wniosek, przed rozpoczęciem wypełniania wniosku warto przygotować dokument tożsamości.

Provident wniosek - we wniosku o pożyczkę:

 • podaj swoje dane osobowe
 • określ dane teleadresowe
 • podaj informacje o zatrudnieniu i sytuacji ekonomicznej - zgodnie z dekalaracją ze strony www firmy, Provident nie będzie kontaktować się z Twoim pracodawcą w celu weryfikacji Twojego zatrudnienia

Po wprowadzeniu wymaganych informacji zaakceptuj regulaminy i wymagane zgody, a wniosek potwierdź przyciskiem ZŁÓŻ WNIOSEK.

W kolejnym kroku potwierdź swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu na 1 zł. Nie martw się - przekazaną złotówkę Provident odda Ci, jak tylko sfinalizujecie pożyczkę. Przelew wykonaj z konta bankowego, którego jesteś właścicielem. Zwóć również uwagę na to, aby przepisać dokładnie tytuł przelewu.

Provident Wniosek - ostatnim etapem to oczekiwanie na weryfikację i przelew - po poprawnej weryfikacji i pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze otrzymasz na konto bankowe (przelew na rachunek), który został podany we wniosku Provident oraz potwierdzony na etapie weryfikacji tożsamości..

Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pożyczkę w Providencie? Aby otrzymać pożyczkę w Provident Polska należy spełnić następujące warunki: być osobą pełnoletnią i posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym, być obywatelem RP oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura). Dodatkowo jeśli chcesz złożyć wniosek przez internet, to poza dostępem do internetu musisz mieć telefon komórkowy oraz rachunek bankowy.

Kalkulator Provident

Potrzebujesz szybkiej pożyczki przez internet i chcesz sprawdzić na jaką kwotę i na jakich warunkach możesz ją wziąć? Kalkulator Provident w łatwy sposób pomoże Ci zorientować się w ofertach pożyczek dostępnych online, poniżej przykładowe koszty z kalkulatora dla pożyczki Provident Samoobsługowa:

 • 300 zł na 6 miesięcy - rata 60,09 zł, całkowita kwota do zapłaty 360,54 zł
 • 500 zł na 12 miesięcy - rata 45,83 zł, całkowita kwota do zapłaty 549,96 zł
 • 1500 zł na 24 miesiące - rata 75,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1800,00 zł
 • 2000 zł na 36 miesięcy - rata 72,22 zł, całkowita kwota do zapłaty 2599,92 zł
 • 5000 zł na 48 miesięcy - rata 125,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 6022,56 zł

Pamiętaj, że to jedynie przykładowe dane dla pożyczki Provident Samoobsługowa, kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Provident Polska, aby skorzystać z kalkulatora pożyczki - wyliczyć wysokość raty czy termin spłaty. Na stronie Provident znajdziesz kalkulator rat miesięcznych ale również kalkulator rat tygodniowych. Provident Kalkulator przyznawalność - w tym przypadku również warto skorzystać z kalkulatora Provident, aby jak najlepiej dobrać kwotę i okres spłaty pożyczki, a co za tym idzie, zwiększyć szansę na jej uzyskanie. Używając kalkulatora Provident możesz sprawdzić różne opcje dla danej kwoty pożyczki oraz okresu jej trwania.

Przykładowe koszty dla pożyczki Provident Dopasowana z obsługą domową:

 • 300 zł na 45 tygodni - rata 9,88 zł, całkowita kwota do zapłaty 444,46 zł
 • 500 zł na 60 tygodni - rata 13,28 zł, całkowita kwota do zapłaty 796,47 zł
 • 1000 zł na 75 tygodni - rata 22,72 zł, całkowita kwota do zapłaty 1703,89 zł
 • 2000 zł na 104 tygodnie - rata 36,95 zł, całkowita kwota do zapłaty 3841,92 zł

Przykładowe koszty dla pożyczki Provident Dopasowana z płatnością miesięczną przelewem:

 • 300 zł na 6 miesięcy - rata 66,67 zł, całkowita kwota do zapłaty 399,97 zł
 • 500 zł na 12 miesięcy - rata 63,90 zł, całkowita kwota do zapłaty 766,76 zł
 • 1000 zł na 18 miesięcy - rata 95,70 zł, całkowita kwota do zapłaty 1722,52 zł
 • 2000 zł na 24 miesiące - rata 159,68 zł, całkowita kwota do zapłaty 3832,32 zł

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że to jedynie przykładowe dane dla pożyczki Dopasowana Provident, kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident Polska, aby sprawdzić działanie kalkulatora Provident, w tym kalkulator raty miesięczne i kalkulator raty tygodniowe - wszystko w ramach kalkulatora pożyczki Provident. A jeśli masz pytania lub wątpliwości tutaj Provident kontakt.

Zanim zaczniesz wypełniać wniosek o pożyczkę Provident przeanalizuj swoją sytuację finansową. Zastanów się, jakiej kwoty potrzebujesz, jakie masz plany do zrealizowania, a następnie wybierz w kalkulatorze kwotę, którą chcesz pożyczyć. Możesz wybrać od 500 do 20 000 zł. Pożyczkę dostajesz i spłacasz nie wychodząc z domu, bo Provident przelewa kwotę na Twoje konto, a Ty raty spłacasz zgodnie z harmonogramem na konto Provident.

Provident oferuje Ci wygodny system spłaty rat, bo przy pożyczce online spłacasz je tylko raz w miesiącu. Chcesz zrobić remont w mieszkaniu, kupić komputer, oddać samochód do warsztatu albo pojechać na wakacje w okazyjnej cenie? Pożyczka online to prosty sposób na zasilenie Twojego portfela bez wychodzenia z domu.

Infolinia Provident

Infolinia Provident - kontakt z infolinią Provident Polska możliwy jest w godzinach pracy Provident - konsultanci Provident Polska są do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00 - w tych godzinach dostępna jest Infolinia Provident.

Infolinia Provident - problemy z kontaktem? Nie masz możliwości kontaktu w wymienionych powyżej godzinach albo nie możesz dodzwonić się na Infolinię Provident? Napisz e-mail na adres bok(at)provident.pl - możesz to zrobić o dowolnej godzinie, a przez e-mail możesz np. składać wszelkie reklamacje oraz wnioski w zakresie realizacji praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, nie zawsze niezbędny jest kontakt z Infolinią Provident Polska.

Aplikowałeś/aś już o pożyczkę Provident online lub chcesz sprawdzić jej szczegóły? Zaloguj się na swoje konto Provident - być może przydadzą się również informacje z kontakt z Provident, w szczególności jeśli kontakt z Infolinią Provident będzie wciąż potrzebny. Z kolei jeżeli podpisałeś/aś umowę u doradcy Provident Polska i masz pytania związane z pożyczką, to zanim zadzwonisz na infolinię Provident, spróbuj skontaktować się ze swoim doradcą klienta. Więcej również na Provident logowanie.

Dodatkowe informacje na temat danych kontaktowych, godzin pracy infolinii Provident Polska czy logowania na wskazanych stronach www.

Godziny Provident

Godziny kontaktu z Provident? Kiedy mogę dzwonić do Provident? Zadzwoń na infolinię Provident, gdzie konsultanci czekają na telefony:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz
 • w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00

Kontakt z Provident możliwy jest w wymienionych powyżej godzinach ale także w innych godzinach wysyłając e-mail czy kontaktując się za pomocą formularza kontaktowego ze strony www.

Kontakt Provident

Provident kontakt? - najprostszy sposób na kontakt z Provident możliwy jest poprzez doradcę klienta Provident. Posiadasz już konto Provident albo jeśli jesteś obecnym klientem Provident Polska? Jeśli masz jakiekolwiek pytania w związku ze swoją pożyczką, skontaktuj się ze swoim doradcą klienta Provident - wybrane informacje znajdziesz także po zalogowaniu się, np. wysokość raty czy termin spłaty pożyczki - sprawdź Provident logowanie i informacje, które Cię interesują.

Provident kontakt - nie znasz numeru do doradcy? Skontaktuj się z Provident dzwoniąc na numer infolinii albo wysyłając adres email. Wybierając kontakt telefoniczny z Provident opłata za połączenie zgodna z warunkami operatora telefonicznego. Na otrzymane wiadomości e-mail przedstawiciel Provident odpowiada od poniedziałku do piątku, w godzinach: 08.00 - 20.00, zazwyczaj odpowiedź na Twoje zgłoszenie nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych.

Chcesz zadzwonić bezpośrednio? Provident kontakt telefoniczny - sprawdź kiedy możliwy jest kontakt z Provident oraz kiedy najlepiej dzwonić albo skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Provident Polska.

Na stronie Provident kontakt: kontakt dla Klientów, Obsługa, Biuro Prasowe, Insopektor danych osobowych.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Adres Provident

Sprawdź adres Provident, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Provident, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Provident zmienił się.

Jaki adres Provident? Sprawdź adres i dane teleadresowe Provident:

 • 🏠Provident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa - adres Provident,
 • ☎️600 200 200 - Provident kontakt.

Adres Provident - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Provident lub infolinii Provident. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Provident, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Provident to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Provident uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Provident.

Inny adres Provident? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Provident, dziękujemy 🙂.

Logowanie Provident

Jak zalogować się do Provident i czy muszę się logować? Korzystając z oferty Samoobsługowa Provident będziesz się logować, poniżej sprawdzisz logowanie Provident Polska. Logowanie Provident nie będzie wymagane, jeśli podpisałeś umowę u doradcy Providenta - w takim wypadku, jeśli masz pytania związane z logowaniem, to zadzwoń na infolinię Provident albo skontaktuj się bezpośednio ze swoim doradcą klienta.

Jak zalogować się do Provident? Jak przejść na Moje Konto Provident Polska? Logowanie do konta Provident to ciąg prostych czynności - kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty, na której naciśnij 🔒ZALOGUJ SIĘ - znajdziesz to w prawym gónym rogu strony www. 🚩Uwaga, jeśli przycisk logowania Provident nie jest widoczny / nie jest dostępny, to może być konieczne wcześniejsze kliknięcie ZŁÓŻ WNIOSEK Po zalogowaniu na Twoje konto Provident możesz np. sprawdzić ofertę kolejnej pożyczki przed spłatą poprzedniej albo bieżący status pożyczki samoobsługowej. Jak sprawdzić zadłużenie w Provident? To również możliwe jest po zalogowaniu do strefy klienta Provident Polska. Jak sprawdzić wpłaty? To również po zalogowaniu do Providenta. A czy w Provident można mieć więcej niż jedną pożyczkę przez internet? Tutaj też pomocne będzie logowanie - tak, zaloguj się na swoje konto, aby sprawdzić dostępną ofertę. To wszystko w sekcji Moje konto po uprzednim zalogowaniu się.

Provident logowanie - jeżeli jeszcze nie korzystałeś z pożyczki przez Internet w ramach oferty Provident Samoobsługowa, to Provident logowanie nie będzie dostępne dla Ciebie, gdyż nie posiadasz konta klienta Provident Polska - kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident PL, aby złożyć wniosek o pożyczkę, a jednocześnie założyć konto klienta i otrzymać dostęp do portalu klienta Provident Moje Konto / strefa klienta i możliwość logowania.

Pierwsze logowanie

Provident logowanie, pierwsze logowanie Provident? Jeżeli jest to Twoje pierwsze logowanie, na stronie Provident odnajdź i kliknij link przejdź na tę stronę, na której podaj:

 • adres e-mail czyli adres, który użyłeś/-aś, gdy po raz pierwszy wypełniałeś/-aś wniosek Provident

w kolejnym kroku i na zarejestrowany numer telefonu Provident wyśle jednorazowe hasło:

 • wpisz hasło jednorazowe, które Provident wyśle SMSem

albo kliknij Wyślij kod ponownie jeśli nie otrzymałeś/-aś jednorazowego hasła logowania Provident.

Zaloguj się na swoje konto

👉Provident Zaloguj czyli jak wejść na swoje konto Provident (strefa klienta) - naciśnij przycisk i przejdź na stronę Provident, na której:

 • wpisz adres email - to Twój login Provident Polska, wpisz ten adres, który został użyty podczas rejestracji Provident we wniosku o pożyczkę Samoobsługową przez Internet - to jest adres, którego użyłeś/-aś gdy pierwszy raz wypełniałeś/-aś wniosek Provident
 • wpisz hasło - to hasło Provident, które utworzyłeś podczas swojej rejestracji na etapie składania wniosku pożyczka Samoobsługowa - jest to również hasło logowania, którego użyłeś/-aś pierwszy raz, gdy wypełniałeś/-aś wniosek Provident
 • i przypominamy raz jeszcze, że przycisk do logowania nie jest widoczny, to konieczne może być uprzednie kliknięcie przycisku ZŁÓŻ WNIOSEK

Jeżeli definiujesz hasło Provident lub zmieniasz hasło logowania Provident, to przypominamy, że hasło logowania do konta Provident:

 • musi zawierać przynajmniej osiem znaków i stanowić kombinację alfanumeryczną, w tym znak specjalny, ale bez znaków specjalnych (np.: *, $ itp.)
 • musi mieć przynajmniej jedną wielką literę, a tej samej litery nie można użyć częściej niż trzy razy pod rząd

🦉Pamiętaj, że:

nazwą użytkownika do logowania Provient jest Twój adres e-mail - nazwy użytkownika, czyli Provident login zwany też nr klienta Provident, nie możesz zmienić, a jeżeli podpisałeś umowę u doradcy Provident Polska i masz pytania związane z pożyczką skontaktuj się ze swoim doradcą klienta

Jak sprawdzić zadłużenie w Provident, czyli sprawdzic ile zostało do spłaty w Provident, albo jak sprawdzić wpłaty w Provident czy dane do przelewu? Zaloguj się do Provident - wszystko to sprawdzisz po zalogowaniu się na swoje konto Provident.

Czy zawsze konto Provident?

Jak sprawdzić stan konta w Providencie? To zrobisz po zalogowaniu na swoje konto Provident Polska, ale czy zawsze musisz mieć konto w Provident? Niekoniecznie!

🦉Provident logowanie - warto wiedzieć, że wnioskując o pożyczkę Provident w ramach oferty Dopasowana logowanie na konto Provident może nie być Ci potrzebne. Dlaczego? Bo możesz wybrać opcję z domową obsługą klienta - doradca Provident dostarczy pożyczkę, będzie również odbierał tygodniowe raty - logowanie Provident / Provident login i nr klienta może więc nie być w ogóle potrzebne, a na wszystkie pytania odpowie Ci doradca klienta Provident - skontaktuj się z Provident albo z Twoim doradcą klienta.

A co w pozostałych przypadkach? Co jeśli chcesz przejść na Moje Konto Provident Polska? Logowanie do konta Provident może być konieczne, pamiętaj, że nazwą użytkownika (czyli Twój login Provident / nr klienta Provident) jest Twój adres e-mail, którego nie możesz już zmienić, a w sekcji Moje konto znajdziesz np. umowę pożyczki.

Bezpieczna spłata Provident

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę od Provident? Ubiegając się o pożyczkę Provident warto rozważyć skorzystanie z pakietu Elastyczny Plan Spłat, który jest częścią każdej pożyczki Provident i który pozwala na zarządzanie pożyczką i składa się z:

 • okresowej przerwy w spłacie
 • gwarancji zniesienia obowiązku spłaty
 • pakietu SMSów informacyjnych

A jak można sprawdzić zadłużenie w Provident? Wystarczy zalogować się na swoje konto, czyli na profil klienta Provident.

Gwarancja zniesienia obowiązku spłaty to warunek umowy polegający na tym, że w przypadku zgonu klienta w trakcie trwania umowy, tj. w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia spłaty pożyczki wynikającego z pierwotnego harmonogramu spłaty (z uwzględnieniem skorzystania z okresowej przerwy w spłacie) albo do dnia upływu okresu wypowiedzenia lub dnia rozwiązania umowy, pożyczkodawca zwalnia klienta z długu w odniesieniu do jakichkolwiek jeszcze rat niezapłaconych na dzień zgonu klienta zobowiązań wynikających z umowy. Pytania? Tutaj Provident kontakt - zadzwoń i wyjaśnij wszystkie wątpliwości.

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki - jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat. Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat

Stała wysokość raty ma miejsce pod warunkiem spłaty pożyczki zgodnie z harmonogramem spłaty.

Bezpieczeństwo Provident

💡Provident bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Provident bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Provident (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Provident (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Provident definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Provident (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Provident):

 • utworzenia konta Provident
 • logowania do konta Provident (profil klienta Provident)
 • podawania danych kontaktowych do Provident czy zapisywania się do newslettera Provident
 • korzystania z wyszukiwarki Provident
 • podawania Provident danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Provident
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Provident i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Provident była bezpieczna.

Windykacja Provident

Provident Windykacja - co się stanie, jeżeli nie spłacę na czas pożyczki przez Internet? (na podst. FAQ ze strony Provident) W takiej sytuacji Provident będzie zmuszony podjąć działania wyjaśniające przyczyny Twojego opóźnienia w spłacie. Może doliczyć do Twojej należności stosowne odsetki za opóźnioną płatność, jak również, po uprzednim poinformowaniu zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, zgłosić tę sprawę do rejestru dłużników prowadzonych przez biura informacji gospodarczej. Te działania mogą niestety mieć wpływ na Twoją wiarygodność kredytową i utrudnić Ci otrzymanie kolejnych pożyczek w przyszłości.

Provident Windykacja dodatkowe informacje (wybrane, dostosowane do artykułu):

 • Chciałbym porozmawiać na temat spłaty mojego zadłużenia. Pod jaki numer powinienem zadzwonić? Można się z skontaktować pod nr telefonu 801 777 000, 600 400 173 lub (22) 320 49 53 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-20 oraz w soboty w godzinach: 9 -15. Dodatkowo można skontaktować się z pod adresem e-mail: windykacja{at}provident.pl lub wysyłając SMS o treści KONTAKT na numer telefonu 606 660 753 - pracownik Provident oddzwoni na podany numer.

 • Czy na etapie windykacji jest możliwość spłaty w ratach? W Departamencie Windykacji Provident podchodzą do każdego klienta indywidualnie, dlatego zachęcają do kontaktu pod numerem telefonu: 600 400 469, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości dogodnej spłaty zadłużenia.

 • W jaki sposób mogę dokonać płatności na etapie windykacji? Należności można uregulować korzystając z QR Code, Pay by Link, przelew elektroniczny albo nadanie polecenia przelewu na poczcie lub banku. Uwaga, na etapie windykacji każdej sprawie nadawany jest indywidualny numer konta, na który należy wpłacić zaległość.

(źródło: provident.pl/platnosci/obsluga-zadluzenia)

Abstrahując od tego, co można znaleźć na stronie www, zawsze lepiej (mówiąc kolokwialnie) dogadać się z Provident co do spłaty pożyczki (np. na mniejsze i dłużej rozłożone raty), co pozwoli uniknąć albo odwlec w czasie oddanie długu do firmy windykacyjnej.

Jak usunąć konto Provident

Chcesz usunąć konto Provident? Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Sprzeciw na przetwarzanie Twoich danych osobowych (lub reklamację) możesz złożyć:

 • a) w formie pisemnej: osobiście w siedzibie głównej pożyczkodawcy albo przesyłką pocztową lub odpowiedniego adres oddziału pożyczkodawcy (zobacz też adres Provident),
 • b) e-mailem na adres: bok(at)provident.pl (zobacz też kontakt Provident) lub
 • c) ustnie: osobiście do protokołu podczas wizyty w oddziale pożyczkodawcy

Provident logowanie - chcesz zaktualizować swoje dane? Zaloguj się i wejdź na swoje konto klienta Provident aby dokonać modyfikacji.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Przypomnienie hasła Provident

Nie pamiętasz hasła logowania Provident? Przejdź na stronę Provident, kliknij przycisk Zaloguj się (w górnym, prawym rogu strony), a następnie kliknij Nie pamiętasz hasła?

Na kolejnym ekranie podaj swój adres e-mail aby zmienić hasło logowania Provident. A po zalogowaniu:

 • sprawdzisz stan zadłużenia w Provident,
 • sprawdzisz lub zmienisz swoje dane albo
 • złożysz wniosek o kolejną pożyczkę

Uwaga! Jeżeli podpisałeś umowę u doradcy Provident i masz pytania związane z pożyczką skontaktuj się ze swoim doradcą klienta Provident.

Login Provident

Provident login to to adres e-mail, którego użyłeś/aś, gdy po raz pierwszy wypełniałeś/aś wniosek Provident.

Nazwa użytkownika nie może zostać zmieniona (nie możesz zmienić loginu Provident) - jeśli nie pamiętasz jakiego adresu e-mail użyłeś/-aś podczas rejestracji Provident, spróbuj odnaleźć umowę pożyczki Provident albo zadzwoń na infolinię firmy.

Provident logowanie - przypominamy raz jeszcze, że do zalogowania do systemu Provident należy użyć loginu, który jest nazwą użytkownika (login Provident) jest Twój adres e-mail i że nazwy użytkownika nie możesz zmienić - w procesie rejestracji Provident warto więc wprowadzić adres e-mail, którego na pewno będziesz używać.

Kod rabatowy Provident

Co można znaleźć w Provident i czy potrzebny jest kod rabatowy Provident? W Provident możesz skorzystać z ofert pożyczek:

 • Samoobsługowa PRO
 • Wynajmowana

Aby złożyć wniosek nie potrzebujecie kodu rabatowego, a ewentualny rabat obowiązuje automatycznie - wejdź na stronę Provident, aby kontynuować, skorzystaj z kalkulatora Provident aby określić przykładową wysokości raty spłaty - wysokość miesięcznych rat (zależnych od wysokości pożyczki i okresu spłaty).

Profil Klienta Provident

Jak założyć konto na Provident? To proste, zarejestruj się, więcej na stronie Provident rejestracja.

Z kolei aby zalogować się na swój Profil Klienta Provident użyj:

 • adresu e-mail, którego użyłeś/aś, gdy po raz pierwszy wypełniałeś/aś wniosek Provident
 • hasła, które utworzyłeś/aś podczas pierwszego logowania do Provident i które to hasło zawiera przynajmniej 8 znaków, w tym znak specjalny

Uwaga! Jeżeli podpisałeś umowę u doradcy Provident i masz pytania związane z pożyczką albo logowaniem (w takim przypadku Provident logowanie może nie być dostępne), to skontaktuj się ze swoim doradcą klienta, możesz również zadzwonić na infolinię Provident (znajdziesz tam dane kontaktowe).

Co w profilu klienta?

Jeśli zadajesz sobie pytanie:

 • jak w Provident sprawdzić zadłużenie albo
 • jak w Provident sprawdzić wpłaty dokonane na poczet spłaty pożyczki, czy też
 • jakie się dane do przelewu Provident

to wszystkie te informacje znajdziesz na swoim koncie klienta Provident, po uprzednim zalogowaniu na profil klienta. Możesz też wówczas złożyć wniosek o pożyczkę czy na przykład zmienić dane kontaktowe.

Promocja Provident

Promocje Provident: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Provident / kod rabatowy, Provident zniżki i rabaty.

Promocja Provident?

Czy można znaleźć promocje w Provident? Czy u Provident są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Provident! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Provident albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Provident, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Provident

Czy do skorzystania z oferty Provident potrzebny jest kod promocyjny Provident? Nie jest potrzebny. W Provident możesz skorzystać z ofert pożyczek Online (przez internet):

 • Samoobsługowa PRO
 • Wynajmowana

Do złożenia wniosku Provident nie jest potrzebny kod promocyjny, a ewentualna zniżka lub rabat obowiązuje automatycznie - wejdź na stronę Provident, wykorzystaj kalkulator Provident, aby określić przykładową wysokości raty spłaty i termin spłaty - wysokość miesięcznych rat jest zależna od kwoty pożyczki i okresu spłaty. Wnioskując o pożyczkę mogą przydać się również informacje o Provident rejestracja.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Pierwsza pożyczka Provident

Pierwszy raz w Provident? ✍Do rejestracji w Provident i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Provident wymagane są regularne dochody, rejestracja Provident / wniosek Provident 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Provident? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Provident nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Provident, gdyż pierwsza pożyczka od Provident nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Provident. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Provident będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Provident? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Provident, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Provident

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki (wydłużenie spłaty) w Provident Polska jest możliwe w pakiecie Elastyczy Plan Spłat - jeżeli dokonujesz rejestracji w Provident Polska albo jesteś już klientem i składasz wniosek o pożyczkę Provident, to warto zainteresować się wspomnianym wcześniej pakietem.

Posiadasz pakiet Elastyczny Plan Spłat? Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie Provident muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki Provident nie przekraczają 150% wartości raty
 • nie korzystałeś / nie korzystałaś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu
 • złożyłeś / (-aś) aplikację (wniosek) o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat Provident Polska

Jak przesunąć termin spłaty provident, jeżeli korzystasz z obsługi domowej? Jeżeli chcesz przesunąć termin spłaty w Provident dla pożyczki z obsługą domową, to w pierwszej kolejności skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta Provident Polska.

Refinansowanie Provident

Nie posiadamy informacji o możliwości refinansowania pożyczki Provident Polska. Co robić jeśli masz problemy ze spłatą? Czy można ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki przez Internet? Tak, a przedując taki scenariusz warto pomyśleć o tym już na etapie wniosku Provident albo rejestracji Provident (jeśli wnioskujesz o pożyczkę w Provident Polska po raz pierwszy).

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest jak najbardziej możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat. Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat

Opinie o Provident

Provident Opinie - jak pożyczyć w Provident, jakie dokumenty są wymagane czy jaka jest przyznawalność w Provident albo w jakich przypadkach Provident może odmówić udzielenia pożyczki - Twoje osobiste opinie o Provident mogą być cennym źródłem wiedzy i informacji dla innych Czytelników i potencjalnych klientów Provident.

Provident Opinie - zachęcamy również do zapoznania się z opiniami wyrażonymi przez innych oraz dyskutowania na forum na ten temat.

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Oferta produktowa pożyczka „Dla Ciebie” jest dostępna od 8.11.2023 r. dla nowych Klientów i dotyczy pożyczki zawieranej w obecności Doradcy Klienta o całkowitej kwocie pożyczki od 1000 zł do 12 000 zł spłacanej w 12 ratach miesięcznych. Warunkiem skorzystania z pożyczki „Dla Ciebie” jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4311,20 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 311,20 zł (w tym: prowizja 93,36 zł, opłata przygotowawcza 0 zł, opłata za elastyczny plan spłat 217,84 zł, odsetki 0 zł), 11 równych rat miesięcznych w wysokości 359,27 zł, i ostatnia 12 rata w wysokości 359,23 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.12.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki „Dla Ciebie”. Szczegółowe inf. na stronie Provident, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Provident opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Provident opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Provident opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"