Pożyczka Ekassa

Ekassa dla biznesu - szybkie pożyczki dla firm jednoosobowych na kwotę od 1000 do 30 000 złotych, z terminem spłaty od 1 do 36 miesięcy, Ekassa bez zaświadczenia. Wszystkie procesy związane z ... »»

Pożyczka Ekassa opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka gratis

 FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 4000 zł

✔️ bez BIG
Na ile od FENIKO

30 - 61 dni

Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Ekassa lub do szczegółowego opisu:

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile od Ekassa

1000 - 30000 zł

Na ile od Ekassa

1 - 36 miesięcy

Ekassa ocena klientów:
Ekassa najważniejsze informacje
Ile od Ekassaod 1000 do 30000 na okres od 1 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Ekassa lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Ekassa odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o ekassa.pl na stronie Ekassa.

Ekassa dla biznesu - szybkie pożyczki dla firm jednoosobowych na kwotę od 1000 do 30 000 złotych, z terminem spłaty od 1 do 36 miesięcy, Ekassa bez zaświadczenia. Wszystkie procesy związane z pożyczką Ekassa odbywają się on-line bez wychodzenia z domu, Ekassa może być pożyczką bez przelewania grosza, a pożyczka od Ekassa dostępna dla osób od 18 lat. Nie możesz otrzymać pożyczki ze względu na złą historię kredytową czy jej brak? Sprawdź lub wyraź opinie o Ekassa czy logowanie Ekassa.

Ekassa

 

Do pożyczki Ekassa

Do skorzystania z pożyczki Ekassa będą potrzebne dane:

 • - należy mieć ukończone 18 lat i zameldowanie w Polsce,
 • - należy prowadzić działalność gospodarczą przez co najmniej 6 miesięcy
 • - należy posiadać firmowy rachunek bankowy z dostępem internetowym
 • - należy posiadać regularne lub nieregularne dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki którym możliwe jest terminowa spłata rat
 • - należy przejść proces weryfikacji oraz podpisanie umowy pożyczki

Opłatę rejestracyjną (0,01 zł) należy przesłać z konta bankowego, które zostało wpisane w polu konto we wniosku Ekassa, tytuł przelewu: opłata rejestracyjna, PESEL Pana (i) - po udanej weryfikacji należy złożyć wniosek o pożyczkę.

Weryfikacja bankowego rachunku online - Ekassa może być pożyczką bez przelewania grosza poprzez zalogowanie się do swojego konta bankowego. Usługa jednorazowego pobrania informacji to usługa, z której korzystają również niektóre banki przy udzielaniu pożyczek, dzięki której nie musisz wysyłać mikroprzelewu, żeby zweryfikować swoją tożsamość, wyciąg pomaga też Ekassa w ocenie Twojej zdolności kredytowej.

Jeżeli wypełniasz formularz po raz pierwszy – zajmie Ci to 10 minut. Przy każdym następnym wniosku wpisujesz tylko kwotę i na ile czasu potrzebujesz pożyczki, reszta informacji będzie wyświetlona automatycznie - nie ma potrzeby, aby tracić czas na wypełnianie, trzeba tylko sprawdzić dane i poczekać kilka minut na pożyczkę.

 

Jakie bazy sprawdza Ekassa?

Ekassa

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ekassa weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Ekassa zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Ekassa sprawdza BIK
 • ✔️Ekassa nie sprawdza BIG => Ekassa bez BIG
 • ✔️Ekassa nie sprawdza KBIG => Ekassa bez KBIG
 • ✔️Ekassa nie sprawdza KRD => Ekassa bez KRD
 • ✔️Ekassa nie sprawdza ERIF => Ekassa bez ERIF
 • ✔️Ekassa nie sprawdza ZBP => Ekassa bez ZBP
 • ✔️Ekassa nie sprawdza CRIF => Ekassa bez CRIF
 • ✔️Ekassa nie sprawdza PWIP => Ekassa bez PWIP

Dodatkowe informacje o ekassa.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Ekassa, logowanie Ekassa oraz strona www poniżej.

 

Wniosek o pożyczkę w Ekassa złożysz w 100% online, system firmy podpowiada poszczególne kroki, szczegóły poznasz w tabeli poniżej.

 

Kalkulator Ekassa

Ekassa

Kalkulator pożyczki Ekassa znajdziesz na stronie Ekassa, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ekassa.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Ekassa może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Ekassa. Odwiedzając stronę Ekassa sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ekassa, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Ekassa ✔️

 

Pożyczka Ekassa opinie

Dzięki ekassa wyjechałem na wakacje za granicę, wszystko odbywa się online i potrzebny jest minimum dokumentów [2022-11-29]

Potrzebowałem pieniędzy na urlop i znalazłem w internecie stronę ekassa gdzie dostałem 2500 zł, wszystkim polecam [2022-11-25]

Potrzebowałem pieniędzy na urlop i znalazłem w internecie stronę ekassa gdzie dostałem 2500 zł, wszystkim polecam [2022-11-22]

Dostałem od nich gotówkę której potrzebowałem na niektóre zakupy, szybka analiza wniosku [2022-11-03]

otrzymałem ofertę którą byłem w stanie spłacić w terminie, szybka decyzja [2022-10-31]

Ze wszystkich pożyczek na które patrzyłem, tutaj jest najbardziej uczciwie. Przelew jest błyskawiczny co jest bardzo wygodne. [2022-10-12]

Nie proszą dodatkowych dokumentów i nie wydzwaniają, ogólnie była szybka decyzja [2022-10-10]

Ekassa nadaje te same usługi jak bank tylko tutaj wszystko jest szybciej i łatwiej [2022-09-19]

kolega powiedział że mogę u nich pożyczyć pieniądze, firma jest przejrzysta i rzetelna nie ma ukrytej komisji, wszystkim polecam! [2022-09-16]

po co iść do banku kiedy jest ekassa wszystko jest tak samo ale tutaj wszystko jest online [2022-08-31]

w banku miałem zawsze jeden limit, a na ekassa przy kolejnym wniosku mój limit rośnie, polecam! [2022-08-15]

bardzo się spodobało że wszystko jest online i przejrzyste warunki pożyczki [2022-08-12]

Opinię nie będę wyrażać, no cóż jak, ktoś chce mi na siłe dać pożyczkę na której zarobili jak Stanfander Consumer już 100% a ja z nimi mam złe doswiadczenia to trzeba mnie zniszczyć abym do nich na kolanach przyszła albo PROFICredit, który za tysiąc złoty zarobił JUŻ 6000 TYSIĘCY ! Dziękuję wam wszystkim i za wasze kłamstwa i oszustwa. [2019-08-13]

Jak się zalogować do tej ekasy? [2018-10-28]

Pożyczka ok, ale strona www beznadziejna! [2018-07-13]

Jestesmy w podobnej sytuacji jak Ania i jej maz. Tez mnie kiedys wpisano do BIK bo tylko ja pracuje a kredyt byl na mnie. Zona wychowuje dwoje dzieci i mam je wszystkie na utrzymaniu. Czy jest szansa na pozyczke od Ekassy? Mam stala umowe o prace. [2018-01-17]


Panie Karolu, wszystko zależy od tego do jakich baz został Pan wpisany. Jeśli jest Pan tylko w BIK, to jest szansa na pożyczkę bo Ekassa nie sprawdza BIK i BIG. Polecam też sprawdzić swój BIK, bo jeśli minęło już 5 lat od spłaty zadłużenia, to wpis powinien zniknąć.
Proszę ewentualnie sprawdzić też inne pożyczki bez BIK [2018-01-17]


Dziekuje za informacje o pozyczkach 24 przy Ekassa [2018-01-17]


Podobna sytuacja jak u was i też ekasa nas wyratowała z tej sytuacji [2018-02-07]

Jak dla mnie w porządku, bez zbędnych formalności, dobre podejście [2018-01-10]

Nie mogę się zalogować gdzie mam wejść aby dokonać tego cudu??? [2017-12-30]


u mnie tak jest ze jak klikne na strone ekasy to przeciez logowanie jest na samej gorze ja tak mam [2018-01-01]


Pomarańczowy przycisk z prawej strony na górze. Nie masz go? [2018-01-02]

Na prośbę pana admina opisuję swoją historię, którą też opisałam na http://bankomaniacy.pl/oferty-pozyczek/ ale tutaj bardziej szczegółowo.
Dostaliśmy pożyczkę w Ekassa podczas gdy banki nie chciały nam jej dać. Po prostu po urodzeniu drugiego dziecka musiałam zrezygnować z pracy i zająć się opieką nad dziećmi a z jednej pensji męża w końcu nie starczył nam na spłatę rat za mieszkanie i wpisano nas do baz dłużników. Ktoś pewnie napisze, że trzeba było pomyśleć o tym wcześniej. Myśleliśmy. Rozważaliśmy za i przeciw łącznie wzięciem opiekunki. Ale z opiekunką finansowo wyszłoby nam tak samo albo jeszcze mniej. No i przez jakiś czas było dobrze. Dawaliśmy radę ale nieraz jest tak, że pojawią się niespodziewane wydatki i pieniędzy zaczyna brakować. Po jakimś czasie mąż dostał podwyżkę i pojawił się jeszcze program 500+ i spłaciliśmy długi. Ale zły wpis w bazach pozostał.
Dzieci podrosły chodzą do przedszkola i ja też wróciłam do pracy i można powiedzieć, że jest nam całkiem nieźle. W końcu po latach postanowiliśmy zrobić długo odkładany remont w mieszkaniu ale brakło nam trochę pieniędzy. Byliśmy w trzech bankach ale wszędzie nam mówiono, że nie jesteśmy wiarygodni. Wiem, że nas wpisano do baz ale przecież obydwoje pracujemy. Choć rzeczywiście w jednym z banków było tak jak napisał pan admin, że pani nas rozumiała i prawie przepraszała, że nie może dać nam pożyczki ale takie informacje miała z systemu.
No i skorzystaliśmy z pożyczki w Ekassa i remont zrobiliśmy. Pożyczkę spłaciliśmy. Polecam Ekassa. [2017-11-25]


Jejku, ale referat :)
Ale najważniejsze, że się udało. [2017-11-25]


Banki przespały swój czas z pożyczkami. Ale powoli się budzą bo już pojawiają się takie w stylu "pierwsza za darmo". Ania też cieszę się, że wam się udało. [2017-12-03]


Justyna i blade dziękuję za ciepłe słowa :) Teraz nie narzekamy ale były takie czasy, że aż mi się ich nie chce wspominać :(
Polecam Ekassa na 5. W poprzednim komentarzu też polecam i panie adminie proszę o ustawienie mojego polecenia jeśli jest to możliwe do zmiany. [2017-12-20]

Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką Ekassa, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki Ekassa i innych pożyczek. [2017-11-19]

Dodaj opinię

Pożyczka Ekassa opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Ekassa forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Ekassa pytania i odpowiedzi

Czy mogę otrzymać pożyczkę na rentę❓

Tak. Przy wypełnieniu wniosku o pożyczkę Ekassa proszę zaznaczyć swój status.

Jeśli mam złą historię kredytową, czy mogę dostać pożyczkę❓

Aby podjąć decyzję w sprawie wniosku Ekassa, pożyczkodawcy biorą pod uwagę historię kredytową. Ale nawet jeśli Twoja historia kredytowa jest zepsuta, na platformie Ekassa znajdziesz ofertę. Złóż wniosek o pożyczkę już dzisiaj i dowiedz się, jakie specjalne oferty są dla Ciebie dostępne.

Więcej o Ekassa

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka Ekassa" - znajdziesz na niej więcej informacji o Ekassa. Na stronie Pożyczka Ekassa będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ekassa, zapoznanie się z logowaniem Ekassa i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ekassa - zapraszamy.

O Ekassa na
 • Ekassa opinie
 • 🔒Ekassa logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Ekassa Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Ekassa - zaloguj się na ekassa.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Ekassa, profil klienta Ekassa do kolejnej pożyczki
  Ekassa adres / siedzibaTAMGACOM LLC, Zjednoczone Emiraty Arabskie, adres Office 10, Level 1, Sharjah Media City, Sharjah
  Godziny pracy Ekassapn-pt 9:00 - 18:00, sob 09:00 - 17:00
  Kontakt E-Mailinfo@ekassa.pl
  WniosekWniosek Ekassa możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Ekassa i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek ekassa.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Ekassa.
  RRSOBrak danych o RRSO Ekassa albo ustalane indywidualnie
  🔥Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Ekassapn-pt 9:00 - 18:00, sob 09:00 - 17:00
  OdbiórPieniądze od Ekassa przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o ekassa.pl na stronie Ekassa.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Ekassaod 1000 do 30000 na okres od 1 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Ekassa lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ekassa zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Ekassa:

   Provident

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

   Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Złóż wniosek
  🚩pierwsza pożyczka gratis

  Ekassa warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka Ekassa ⚡pożyczka od 1000 do 30000 PLN ⏰na 1 - 36 mies., 👫🏻wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Ekassa na raty

  Przejdź do Ekassa