Ekassa

Ekassa dla biznesu - szybkie pożyczki dla firm jednoosobowych na kwotę od 1000 do 30 000 złotych, z terminem spłaty od 1 do 36 miesięcy, Ekassa bez zaświadczenia. Wszystkie procesy związane z pożyczką Ekassa odbywają się on-line bez wychodzenia z domu, Ekassa może być pożyczką bez przelewania grosza, a pożyczka od Ekassa dostępna dla osób od 18 lat. Nie możesz otrzymać pożyczki ze względu na złą historię kredytową czy jej brak? Sprawdź lub wyraź opinie o Ekassa czy logowanie Ekassa.

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Wymagania Ekassa

Pożyczki Kredyty dla Firm Jednoosobowych - Ekassa wymagania:

 • - należy mieć ukończone 18 lat i zameldowanie w Polsce,
 • - należy prowadzić działalność gospodarczą przez co najmniej 6 miesięcy
 • - należy posiadać firmowy rachunek bankowy z dostępem internetowym
 • - należy posiadać regularne lub nieregularne dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki którym możliwe jest terminowa spłata rat
 • - należy przejść proces weryfikacji oraz podpisanie umowy pożyczki

Ekassa Kontakt - zadzwoń na infolinię firmy jeśli masz pytania lub wątpliwości albo Ekassa Logowanie - jeżeli jesteś powracającym klientem i masz już konto Ekassa.

Opis Ekassa znajdziesz poniżej (uwaga, możliwa niedostępność oferty), sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Ekassa lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Ekassa

Ile od Ekassa

Ile mogę pożyczyć od Ekassa? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Ekassa? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Ekassa to 1000 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Ekassa to 30000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Ekassa oferuje pieniądze na okres 1 - 36 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Ekassa zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Ekassa inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Ekassa, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Ekassa jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Ekassa

Na ile pożyczę od Ekassa? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Ekassa? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Ekassa:

 • ⏰pożyczka Ekassa to oferta na okres 1 - 36 mies.

Oczywiście pożyczkę Ekassa możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Ekassa inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Ekassa, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Ekassa

Od ilu lat pożyczka Ekassa? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Ekassa?

Ekassa udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Ekassa może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Ekassa uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa

Ekassa inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Ekassa, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Ekassa

Do ilu lat pożyczka Ekassa? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Ekassa? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Ekassa udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Ekassa, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Ekassa może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Ekassa uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa

Ekassa inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Ekassa, dziękujemy 🙂.

Bazy Ekassa

Jakie bazy sprawdza Ekassa? Czy Ekassa weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Ekassa sprawdza BIK
 • ✔️Ekassa nie sprawdza BIG => Ekassa bez BIG
 • ✔️Ekassa nie sprawdza KBIG => Ekassa bez KBIG
 • ✔️Ekassa nie sprawdza KRD => Ekassa bez KRD
 • ✔️Ekassa nie sprawdza ERIF => Ekassa bez ERIF
 • ✔️Ekassa nie sprawdza ZBP => Ekassa bez ZBP
 • ✔️Ekassa nie sprawdza CRIF => Ekassa bez CRIF
 • ✔️Ekassa nie sprawdza PWIP => Ekassa bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Czy Ekassa sprawdza inne bazy? Albo Ekassa nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Ekassa a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Rejestracja Ekassa

Ekassa rejestracja - rejestracja wymagana jest tylko przy składaniu pierwszego wniosku Ekassa - w takim wypadku proces rejestracji zajmie Ci około 10 minut. Wymagane warunki to wiek powyżej 18 lat, obywatelstwo polskie, stały dochód i prowadzenie działalności gospodarczej.

Do rejestracji Ekassa będą potrzebne dane zTwojego dowodu osobistego, numer pesel, numer konta bankowego otwartego na Twoje nazwisko oraz NIP firmy i stan cywilny.

Czy rejestrować się aby otrzymać pożyczkę w Ekassa jeśli masz złą historię kredytową? Aby podjąć decyzję w sprawie wniosku, pożyczkodawcy biorą pod uwagę historię kredytową. Nawet jeśli Twoja historia kredytowa jest zepsuta, być może na platformie Ekassa znajdziesz ofertę. Złóż wniosek o pożyczkę już dzisiaj i dowiedz się, jakie specjalne oferty są dla Ciebie dostępne.

Wniosek Ekassa

Ekassa wniosek - do złożenia wniosku będą potrzebne dane z Twojego dowodu osobistego, numer pesel, numer konta bankowego otwartego na Twoje nazwisko (dla wypłaty pożyczki) oraz NIP firmy.

We wniosku Ekassa zapyta Cię także o stan cywilny oraz czy posiadasz prawo jazdy.

Ile potrzebujesz czasu na wypełnienie wniosku Ekassa? Jeżeli wypełniasz formularz po raz pierwszy zajmie Ci to 10 minut. Przy każdym następnym wniosku wpisujesz tylko kwotę i na ile czasu potrzebujesz pożyczki, a reszta informacji będzie wyświetlona automatycznie.

Pamiętaj, że wniosek Ekassa musi zostać wypełniony poprzez dostarczenie wiarygodnych danych. Fałszywe informacje są uważane za niezgodne z prawem. Zgodnie z polskim prawem możesz ponieść odpowiedzialność za podanie nieprawidłowych informacji w celu uzyskania pożyczki.

Kalkulator Ekassa

Ekassa kalkulator znajdziesz na stronie firmy, skorzystaj z kalkulatora kredytu firmowego, oblicz i sprawdź ile będzie wynosić twoja opłata kredytu na firmę jednoosobową! - korzystając z suwaka określ kwotę pożyczki od 1000 do 30 000 zł i z okresem spłaty od 1 do 36 miesięcy.

Przykładowe wartości z kalkulatora Ekassa (1000 zł / 1 miesiąc):

 • Kwota kredytu: 1 000,00 zł
 • Opłata miesięczna: 1 094,44 zł
 • Całkowity Koszt Pożyczki: 94,50 zł
 • Prowizja: 78,00 zł
 • Odsetki naliczone: 16,50 zł
 • Łączna kwota do opłaty: 1 094,50 zł

Inny przykład z Ekassa kalkulator (9000 zł / 9 miesięcy):

 • Kwota kredytu: 9 000,00 zł
 • Opłata miesięczna: 1 115,51 zł
 • Całkowity Koszt Pożyczki: 1 039,20 zł
 • Prowizja: 277,80 zł
 • Odsetki naliczone: 761,40 zł
 • Łączna kwota do opłaty: 10 039,20 zł

Ekassa kalkulator przykład dla pożyczki 30000 zł / 36 miesięcy:

 • Kwota kredytu: 30 000,00 zł
 • Opłata miesięczna: 1 223,57 zł
 • Całkowity Koszt Pożyczki: 14 032,68 zł
 • Prowizja: 3 755,40 zł
 • Odsetki naliczone: 10 277,28 zł
 • Łączna kwota do opłaty: 44 032,68 zł

Zastrzegamy, że podane wartości z kalkulatora Ekassa mają jedynie charakter informacyjny, po szczegółowe informacje odsyłamy na stronę Ekassa.

Infolinia Ekassa

Infolinia Ekassa, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Ekassa z pytaniami o pożyczkę Ekassa:

 • ⏲️Ekassa infolinia godziny pracy pn-pt 9:00 - 18:00, sob 09:00 - 17:00

Warto wiedzieć, że na infolinii Ekassa uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Ekassa, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Ekassa oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Godziny pracy infolinii Ekassa mogą się zmieniać, aktualne na stronie Ekassa.

Zmiana infolinii Ekassa? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Ekassa albo o zmianie godzin pracy infolinii Ekassa, dziękujemy 🙂.

Godziny Ekassa

W jakich godzinach pracuje Ekassa? Sprawdź godziny pracy Ekassa i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Ekassa / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Ekassa?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Ekassa możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Ekassa i konsultantów Ekassa to:

⏲️Godziny pracy Ekassa poniedziałek - piątek: 09:00 - 18:00
⏲️Godziny pracy Ekassa sobota: 09:00 - 17:00
⏲️Godziny pracy Ekassa niedziela: nieczynne

⏲️Ekassa to pożyczka 24h/7/365

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Uwaga! Godziny pracy Ekassa mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Ekassa. Inne godziny pracy Ekassa? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyEkassa? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Ekassa, dziękujemy 🙂.

Kontakt Ekassa

Obsługa klienta Ekassa, 📞Ekassa Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Ekassa, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Ekassa / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Ekassa, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Ekassa, przed kontaktem z Ekassa przygotuj dowód osobisty:

⏲️Ekassa godziny: pn-pt 9:00 - 18:00, sob 09:00 - 17:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Kontakt Ekassa to przede wszystkim Infolinia Ekassa, na której uzyskasz informacje o Ekassa albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Ekassa bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Ekassa.

Dane kontaktowe i godziny pracy Ekassa mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Ekassa (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Ekassa, na którą odsyłamy.

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Adres Ekassa

Sprawdź adres Ekassa, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Ekassa, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Ekassa zmienił się.

Jaki adres Ekassa? Sprawdź adres i dane teleadresowe Ekassa:

 • 🏠TAMGACOM LLC, Zjednoczone Emiraty Arabskie, adres Office 10, Level 1, Sharjah Media City, Sharjah - adres Ekassa,
 • ☎️ - Ekassa kontakt.

Adres Ekassa - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Ekassa lub infolinii Ekassa. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Ekassa, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Ekassa to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Ekassa uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Ekassa.

Inny adres Ekassa? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Ekassa, dziękujemy 🙂.

Logowanie Ekassa

EKASSA logowanie - aby się zalogować do EKASSA przejdź na stronę EKASSA i naciśnij przycisk LOGOWANIE. - znajdziesz z prawej strony na stronie logowania. W kolejnym kroku wprowadź numer Twojego numeru telefonu komórkowego (to Twój login Ekassa) i naciśnij Dalej, w kolejnym kroku wprowadź hasło logowania EKASSA.

Ekassa logowanie - jeżeli Twoje hasło logowania Ekassa nie będzie poprawne, system Ekassa wyświetli komunikat: Hasło zostało wprowadzone niepoprawnie. Proszę wprowadzić hasło ponownie. Maksymalnie 20 znaków. Jeśli stare hasło było dłuższe niż 20 znaków, zmień go na nowe.

Logowanie EKASSA - co możesz jeśli straciłeś swój numer kontaktowy i nie możesz wejść na swój profil? Loginem do profilu - jest numer kontaktowy. Jeżeli pożyczka jest spłacona, to utwórz nowy profil i podaj nowy numer kontaktowy. Jeżeli nie - to przywróć kartę do działania .

Bezpieczna spłata Ekassa

Bezpieczna spłata Ekassa: jak bezpiecznie spłacić Ekassa, jak nie nabrać się na oszusto "na Ekassa"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Ekassa? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Ekassa? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Ekassa to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Ekassa i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Ekassa?
 • o czym warto pamiętać spłacając Ekassa?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Ekassa?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Ekassa

Zmiana spłaty Ekassa? - poinformuj nas o warunków spłaty Ekassa albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Ekassa, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Ekassa

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Ekassa? Spłacając pożyczkę Ekassa, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Ekassa przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Ekassa. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Ekassa
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Ekassa. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Ekassa, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Ekassa,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Ekassa, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Ekassa lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Ekassa próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Ekassa  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Ekassa! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Ekassa oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Ekassa! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Ekassa

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Ekassa? Spłacając Ekassa, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Ekassa. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Ekassa na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Ekassa korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Ekassa powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Ekassa) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Ekassa, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Ekassa? Dokonując spłaty pożyczki Ekassa, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Ekassa) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Ekassa, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Ekassa i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Ekassa. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Ekassa to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Bezpieczeństwo Ekassa

💡Ekassa bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Ekassa bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Ekassa (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Ekassa (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Ekassa definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Ekassa (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Ekassa):

 • utworzenia konta Ekassa
 • logowania do konta Ekassa (profil klienta Ekassa)
 • podawania danych kontaktowych do Ekassa czy zapisywania się do newslettera Ekassa
 • korzystania z wyszukiwarki Ekassa
 • podawania Ekassa danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Ekassa
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Ekassa i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Ekassa była bezpieczna.

Windykacja Ekassa

Odwiedź stronę Ekassa aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Ekassa

Jak usunąć konto Ekassa? Poniżej wybrane punkty ze strony Ekassa:

Dane dotyczące Użytkownika Serwisu, w tym dane osobowe, będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to jest konieczne w związku z korzystaniem z Serwisu oraz wykonywaniem umowy pożyczki zawartej przez daną osobę (m.in. dochodzenie ewentualnych roszczeń, obsługa reklamacji i realizacja uprawnień konsumenckich), po którym to okresie zostaną usunięte z systemu.

12. Osoby, których dane przetwarza Spółka, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ich przenoszenia jak i wniesienia sprzeciwu. W celu realizacji swoich praw, można kontaktować się ze Spółką wysyłając wiadomość na adres mailowy: info{at}ekassa.pl.

13. Osoby, których dane przetwarza Spółka na podstawie zgody, mogą wycofać taką zgodę w dowolnym czasie, poprzez wysłanie maila na adres mailowy: info{at}ekassa.pl. W przypadku gdy Spółka występuje o wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną (np. za pośrednictwem poczty e-mail, SMS i inne), osobie, która wyraziła powyższą zgodę przysługuje prawo cofnięcia wyrażonej zgody, poprzez wysłanie maila na adres info{at}ekassa.pl. wpisując w tytule słowo rezygnacja

gdzie:

 • Serwis - rozumie się przez to platformę internetową pod adresem https://ekassa.com, https://ekassa.pl , http://pl.ekassa.com
 • Spółka rozumie się przez to spółkę TAMGACOM LLC.

Więcej w polityce prywatności Ekassa.

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Przypomnienie hasła Ekassa

Przypomnienie hasła Ekassa - jeżeli nie możesz zalogować się do Ekassa skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Ekassa

Login Ekassa do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Ekassa użyj loginu Ekassa, którym jest login e-mail, daj znać w komentarzu, jeśli Ekassa login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Ekassa, jak jest nr klienta Ekassa aby się zalogować i skąd uzyskać login Ekassa?

Identyfikator użytkownika Ekassa (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Ekassa, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Ekassa login to E-mail podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Ekassa (profil Ekassa / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Ekassa jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Ekassa / login Ekassa inny niż E-mail? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Ekassa albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Ekassa, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Ekassa

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Ekassa, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Ekassa - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Ekassa, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Ekassa.

Brak kodów rabatowych Ekassa?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Ekassa, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Ekassa nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Ekassa są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Ekassa albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Ekassa, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Ekassa? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Ekassa, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Ekassa.

Profil Klienta Ekassa

Ekassa Profil Klienta - pytania odpowiedzi.

Zapomniałem hasło do swojego profilu. Co mam zrobić? Proszę wcisnąć na Nie pamiętam hasła, wprowadź wymagane dane, po czym oczekuj na SMS z hasłem.

Straciłem swój numer kontaktowy i nie mogę wejść na swój profil. Co mam zrobić? Loginem do profilu klienta Ekassa jest numer kontaktowy. Jeżeli pożyczka jest spłacona, należy utworzyć nowy profil i podać nowy numer kontaktowy.

Promocja Ekassa

Promocje Ekassa: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Ekassa / kod rabatowy, Ekassa zniżki i rabaty.

Promocja Ekassa?

Czy można znaleźć promocje w Ekassa? Czy u Ekassa są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Ekassa! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Ekassa albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Ekassa, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Ekassa

Darmowe kody promocyjne Ekassa, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Ekassa - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Ekassa, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Ekassa.

Brak kodu promocyjnego Ekassa?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Ekassa, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Ekassa nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Ekassa są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Ekassa albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Ekassa, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Ekassa? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Ekassa, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Ekassa.

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Pierwsza pożyczka Ekassa

Pierwszy raz w Ekassa? ✍Do rejestracji w Ekassa i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, rejestracja Ekassa / wniosek Ekassa 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Ekassa? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Ekassa nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Ekassa, gdyż pierwsza pożyczka od Ekassa nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Ekassa. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Ekassa będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Ekassa? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Ekassa, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Ekassa

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Ekassa nie jest możliwe - Ekassa na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Ekassa

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Ekassa, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Ekassa.

Warunki pożyczki Ekassa zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Refinansowanie Ekassa

Refinansowanie pożyczki ratalnej Ekassa nie jest możliwe. Ekassa nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Ekassa.

Jest możliwe refinansowanie Ekassa? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ekassa.

Opinie o Ekassa

Opinie o Ekassa - wybrane i znalezione na stronie firmy (pisownia oryginalna - poprzednie oferty dla klientów indywidualnych):

 • MAREK (emeryt): wszystko zrozumiałe i przejrzyste ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Zbigniew (pełny etat): Witam pożyczek bym nie brał ,ale miałem takich sąsiadów ,że wyłudzili ode mnie 80,000 tyś i jeszcze okradł mi mieszkanie na ponad 5,000 tyś i wszystko prokuratorowi opisałem co mi skradł nawet kartę bankomatową i napisałem do prokuratora, że paragraf taki a taki że tyle wyłudzili to prokurator umorzył sprawę i sąd też to znaczy ,że prawo jest po stronie przestępcy ,a nie po stronie uczciwego człowieka ⭐⭐⭐⭐⭐
 • adam (pełny etat): Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi jak i informacji jakich mi udzielono. Kasa była od razu przelana. Polecam każdemu. ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Patrycja (pełny etat): Polecam!! ;)) ⭐⭐⭐⭐⭐
 • MAREK (emeryt): wszystko przejrzyjcie i zrozumiale,polecam stronę ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Łukasz (pełny etat): jest OK ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Dominik (pełny etat): Bardzo fajna pożyczka i pomimo 60 dni przeterminowania bardzo spokojne podejście oraz brak "nękania" jak inne firmy. Wszystko spłacone polecam ! ⭐⭐⭐⭐⭐
 • robert (samozatrudniona): spoznilem sie z rata ,bez naciskow i straszen. duzy pozytyw ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Wenancjusz (samozatrudniona): Ciekawa oferta pożyczki na dwanaście tygodni. ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Marzena (pełny etat): Solidna firma ,bez zbędnych pytań,wszystko przez internet.Polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Kamila (pełny etat): jestem zadowolona, wniosek jest prosty do wypełnienia, czytelność i przejrzystość na profilu ⭐⭐⭐⭐⭐

Zachęcamy do wyrażania opinii o Ekassa, poniżej najnowsza opinia (Ekassa dla firm):

 • Damian: Przed otwarciem własnego biznesu, a mianowicie kawiarni, wyszukałem wiele informacji na temat kosztów zakupu sprzętu, zakupu samej kawy itp. Po wyliczeniu plus minus potrzebnej kwoty, zacząłem szukać pożyczki z długim terminem spłaty i wysokim limitem. Zaczęłam od banków i stanęłem przed pierwszym problemem, albo wysokie oprocentowanie, albo krótki termin spłaty pożyczki. Potem zaczęłam szukać pożyczki przez serwisy internetowe i znalazłem ekassa, która oferuje odpowiednią stawkę i długi okres spłaty ratalnej. Po uzyskaniu odpowiedniej kwoty zacząłem realizować swój plan i wszystko się udało! Mój biznes nie od razu zaczął przynosić duże zyski, na początku były one bliskie zeru, ale w ostatnich miesiącach moje dochody wzrosły i pozwoliły mi bez problemu spłacić kredyt. Wielkie podziękowania dla ekassa za indywidualne podejście!

Pożyczka Ekassa
dla FIRM
Ile pożyczę od Ekassa?

1000 - 30000 zł

Na ile pożyczę od Ekassa?

1 - 36 miesięcy

Opis Ekassa znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność Ekassa):

Dodaj opinię

Ekassa opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ekassa opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Ekassa opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"