TAKTO Finanse odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy TAKTO Finanse opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy TAKTO Finanse lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile pożyczę od TAKTO Finanse?

1000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od TAKTO Finanse?

6 - 40 miesięcy

Odstąpienie od umowy TAKTO FinansePrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy TAKTO Finanse, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz TAKTO Finanse podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o TAKTO Finanse znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "TAKTO Finanse Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis TAKTO Finanse.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

TAKTO Finanse odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. TAKTO Finanse odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy TAKTO Finanse, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w TAKTO Finanse? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z TAKTO Finanse umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy TAKTO Finanse bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z TAKTO Finanse wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki TAKTO Finanse, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do TAKTO Finanse.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby TAKTO Finanse - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres TAKTO Finanse:

ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
- zalecamy przejście na stronę www TAKTO Finanse i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do TAKTO Finanse odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez TAKTO Finanse. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do TAKTO Finanse całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy TAKTO Finanse? Próbowałeś odstąpić od umowy TAKTO Finanse ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o TAKTO Finanse.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy TAKTO Finanse. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do TAKTO Finanse lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie TAKTO Finanse)

TAKTO Finanse odstąpienie od umowy opinie

TAKTO Finanse odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

TAKTO Finanse odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń TAKTO Finanse odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy TAKTO Finanse pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy TAKTO Finanse

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "TAKTO Finanse odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy TAKTO Finanse. Na stronie TAKTO Finanse odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów TAKTO Finanse, zapoznanie się z logowaniem TAKTO Finanse i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku TAKTO Finanse - zapraszamy.

RRSO57.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty TAKTO Finanse zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż TAKTO Finanse:

Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo