Sprawdź opinie o TAKTO Finanse

TAKTO Finanse opinie klientów

Opinie o TAKTO Finanse opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo ratalkę:

 FENIKO

RRSO od 0%

Pierwsza gratis
Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 3000 zł

✅ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Spłata w

1 - 6 miesięcy

 Provident

RRSO 9.90%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

Na ile od Provident

3 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

 Provident

RRSO 19.53%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 10 000 zł

Na ile od Provident

12 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o TAKTO Finanse lub do szczegółowego opisu:

Opinie o TAKTO Finanse

RRSO 74.76%

Od 18 do 75 lat
Ile od TAKTO Finanse

1000 - 10 000 zł

✅ bez BIK
Spłata w

40 miesięcy

TAKTO Finanse OpinieTAKTO Finanse opinie - wyraź opinię o TAKTO Finanse, dyskutuj na forum TAKTO Finanse, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że TAKTO Finanse opinie to nie tylko Twoje zdanie o TAKTO Finanse, ale również innych Czytelników.
Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 10 000 zł, zwrot 40 mies.
RRSO przykład reprezentatywny74.76%
Odbiór pożyczkiPieniądze od TAKTO Finanse przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie TAKTO Finanse.
👉Bez bazbez BIK, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O TAKTO Finanse na
 • 🔑TAKTO Finanse login
 • TAKTO Finanse kontakt
 • 💸TAKTO Finanse pożyczka
 • 🔒TAKTO Finanse logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o TAKTO Finanse"

  Opinie klientów TAKTO

  Poniżej opinie o TAKTO wyrażone przez klientów TAKTO i znalezione na stronie firmy:

  Amelia z Sosnowca: Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

  Janusz z Łodzi: Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

  Wojciech: Jestem zadowolony, chciałoby się powiedzieć, że jestem na TAK. TAK TO NA TAK! Oferta jest ciekawa, przede wszystkim można dostać naprawdę niemałą sumę. Warunki nie są w sumie takie najgorsze.

  Maciek z Warszawy: Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

  Krzysiek: Ja również mam dobre doświadczenia z tą firmą. Bardzo dobrze traktują stałych klientów. Jeżeli spłacacie w terminie wszystko to możecie liczyć na zwiększenie limitu. Oczywiście jak już bez zbędnych formalności , szybko kasa wpłynęła na konto. Polecam pożyczkę Takto finanse

  Paulina K.: Chyba jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

  Dlaczego opinie?

  TAKTO Finanse Opinie to prezentacja TAKTO Finanse wraz z opiniami i komentarzami klientów TAKTO Finanse oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z TAKTO Finanse, to wyraź swoją opinię o TAKTO Finanse, dodaj komentarz o TAKTO Finanse.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o TAKTO Finanse czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z TAKTO Finanse - Twoja ocena TAKTO Finanse i opinia pomaga innym w wyborze oferty TAKTO Finanse spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u TAKTO Finanse? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność TAKTO Finanse jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem TAKTO Finanse? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o TAKTO Finanse, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja TAKTO Finanse

  TAKTO Finanse opinie klientów

  TAKTO Finanse opinie klientów brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  TAKTO Finanse opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń TAKTO Finanse opinie klientów:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Do złożenia wniosku TAKTO Finanse konieczny będzie Twój dowód osobisty również bez wychodzenia z domu.

  Opinie TAKTO Finanse pytania i odpowiedzi

  Więcej o opiniach TAKTO Finanse

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "TAKTO Finanse opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach TAKTO Finanse. Na stronie TAKTO Finanse opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów TAKTO Finanse, zapoznanie się z logowaniem TAKTO Finanse i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku TAKTO Finanse - zapraszamy.

  Dane rejestrowe TAKTO Finanse✅NIP 8951852770
  ✅REGON 020114060
  ✅KRS: 0000595762
  TAKTO Finanse kontakt / infolinia801 006 206, 22 456 3000
  Godziny pracy TAKTO Finansepn - pt 8:00 - 21:00
  WniosekWniosek TAKTO Finanse możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę TAKTO Finanse i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę TAKTO Finanse.
  RRSO przykład reprezentatywny74.76%
  Opinie o TAKTO FinanseTAKTO Finanse opinie - wyraź opinię o TAKTO Finanse, dyskutuj na forum TAKTO Finanse, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że TAKTO Finanse opinie to nie tylko Twoje zdanie o TAKTO Finanse, ale również innych Czytelników.Opinie o TAKTO Finanse to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu TAKTO Finanse dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o TAKTO Finanse jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez BIK, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy TAKTO Finansepn - pt 8:00 - 21:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, TAKTO Finanse to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Odbiór pożyczkiPieniądze od TAKTO Finanse przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie TAKTO Finanse.
  Więcej niż 1 pożyczkatak, po spłacie min. 6 rat, z tym że w TAKTO Finanse możesz jednocześnie spłacać nie więcej niż 2 pożyczki
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 10 000 zł, zwrot 40 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty TAKTO Finanse zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż TAKTO Finanse:

   Hapi Pożyczki

  RRSO od 9.81%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Hapi Pożyczki

  2000 - 10 000 zł

  Spłata w

  6 - 24 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

   Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO 0.00%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  do 1000 zł

  Na ile od Wonga

  30 dni

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  1000 zł za darmo
  🚩Pierwsza do 30 dni bez opłat

   Wonga

  RRSO 75.08%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł / 200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  1 - 36 miesięcy / 1 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy


  TAKTO Finanse Opinie klientów i recenzja pożyczki TAKTO Finanse ⭐TAKTO Finanse Opinie, ✅recenzja TAKTO Finanse i opinie klientów, TAKTO Finanse forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 1000 do 10 000 PLN TAKTO Finanse⏰na 40 mies. 🔒TAKTO Finanse pożyczka na rynku pozabankowym o jednym z najdłuższych okresów spłaty, nawet do 40 miesięcy i kwotą od 1000 do 10 000 zł. Akceptowane są różne źródła dochodów oraz możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek jednocześnie. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i pobierających emeryturę lub rentę - uproszczona procedury dokumentowania dochodów. Pożyczkę odbierzesz na poczcie. Sprawdź też ofertę TAKTOeasy pożyczka przez czat.