Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Raiffeisen Digital Bank opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy Raiffeisen Digital Bank lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy Raiffeisen Digital BankPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Raiffeisen Digital Bank, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Raiffeisen Digital Bank podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Raiffeisen Digital Bank znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Raiffeisen Digital Bank Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Raiffeisen Digital Bank, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Raiffeisen Digital Bank? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Raiffeisen Digital Bank umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Raiffeisen Digital Bank bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Raiffeisen Digital Bank wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Raiffeisen Digital Bank, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Raiffeisen Digital Bank.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Raiffeisen Digital Bank - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Raiffeisen Digital Bank:

Raiffeisen Digital Bank AG, Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń, Austria
- zalecamy przejście na stronę www Raiffeisen Digital Bank i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Raiffeisen Digital Bank oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Raiffeisen Digital Bank i sprawdzenie czy Raiffeisen Digital Bank przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Raiffeisen Digital Bank!

Po wysłaniu do Raiffeisen Digital Bank odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Raiffeisen Digital Bank. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Raiffeisen Digital Bank całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Raiffeisen Digital Bank? Próbowałeś odstąpić od umowy Raiffeisen Digital Bank ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Raiffeisen Digital Bank.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Raiffeisen Digital Bank. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Raiffeisen Digital Bank lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Raiffeisen Digital Bank)

Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy opinie

Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Raiffeisen Digital Bank pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Raiffeisen Digital Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Raiffeisen Digital Bank. Na stronie Raiffeisen Digital Bank odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Raiffeisen Digital Bank, zapoznanie się z logowaniem Raiffeisen Digital Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Raiffeisen Digital Bank - zapraszamy.

🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Raiffeisen Digital Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Raiffeisen Digital Bank:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy