Provident odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Provident opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Wandoo

RRSO 311.90%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od OROS

500 - 15 000 zł

Na ile od OROS

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy Provident lub do szczegółowego opisu:

Odstąpienie od umowy Provident

RRSO 29.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Odstąpienie od umowy ProvidentPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Provident, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Provident podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Provident znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Provident Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Provident odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Provident odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Provident, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Provident? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Provident umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Provident bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Provident wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Provident, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Provident.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Provident - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Provident:

Provident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www Provident i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Provident oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Provident i sprawdzenie czy Provident przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Provident!

Po wysłaniu do Provident odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Provident. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Provident całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Provident? Próbowałeś odstąpić od umowy Provident ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Provident.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Provident. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Provident lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Provident)

Provident odstąpienie od umowy opinie

Provident odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Provident odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Provident odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Provident pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Provident

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Provident odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Provident. Na stronie Provident odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Provident, zapoznanie się z logowaniem Provident i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Provident - zapraszamy.

RRSO29.01% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Provident:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Provident odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki Provident, kiedy można odstąpić od umowy Provident? Wzory pism odstąpienia od umowy.
Sprawdź na stronie Provident