FENIKO odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Odstąpienie od umowy FENIKOPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy FENIKO, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz FENIKO podawać powodu odstąpienia od umowy.
1. FENIKOPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 300 do 1 000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o FENIKO znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "FENIKO Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis FENIKO.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

FENIKO odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. FENIKO odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy FENIKO, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w FENIKO? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z FENIKO umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy FENIKO bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z FENIKO wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki FENIKO, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do FENIKO.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby FENIKO - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres FENIKO:

Feniko Finanse Sp. z o. o. 43-100 Tychy, ul. Towarowa 23
- zalecamy przejście na stronę www FENIKO i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do FENIKO odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez FENIKO. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do FENIKO całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy FENIKO? Próbowałeś odstąpić od umowy FENIKO ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o FENIKO.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy FENIKO. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do FENIKO lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie FENIKO)

FENIKO odstąpienie od umowy opinie

NIgdzie tam niemoge znaleźć jak zrezgnowć [2023-09-09]

Dodaj opinię

FENIKO odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń FENIKO odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy FENIKO pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy FENIKO

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "FENIKO odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy FENIKO. Na stronie FENIKO odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów FENIKO, zapoznanie się z logowaniem FENIKO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku FENIKO - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 187.82% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty FENIKO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
Sprawdź na stronie FENIKO