Sprawdź opinie o FENIKO

FENIKO opinie klientów

Opinie o FENIKO

RRSO od 0%

Pierwsza gratis
Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 3000 zł

✅ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Spłata w

1 - 6 miesięcy

FENIKO OpinieFENIKO opinie - wyraź opinię o FENIKO, dyskutuj na forum FENIKO, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że FENIKO opinie to nie tylko Twoje zdanie o FENIKO, ale również innych Czytelników.
Pierwsza FENIKOza darmo, od 300 do 3000 zł na 30 dni
Kolejne pożyczki / inne warianty300 - 3000 zł, zwrot 7 dni - 6 mies.
RRSO (w promocji)0.00%
RRSO przykład reprezentatywny248.29%
Odbiór pożyczkiPieniądze od FENIKO przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie FENIKO.
👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez PWIP
O FENIKO na
 • 🔑FENIKO login
 • FENIKO kontakt
 • 💸FENIKO pożyczka
 • 🔒FENIKO logowanie
 • 🔥FENIKO kod rabatowy
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o FENIKO"

  Opinie o Feniko

  Korzystałeś z finansowania w Feniko? Zapraszamy na Pożyczka Opinie, gdzie możesz wyrazić opinię o Feniko, a także przeczytać opinie innych czy dyskutować na forum, swoje zdanie możesz wyrazić również tutaj.

  Dlaczego warto podzielić się opinią? Bo na Twoim zdaniu mogą bazować inni kierując się nim wyszukując pożyczki dla siebie. Ważne jest więc, aby Twoja opinia o Feniko była jak najbardziej rzetelna i zgodna z Twoimi odczuciami. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że zarówno opinia wyrażona przez Ciebie, jak i przez innych klientów Feniko, jest subiektywnym zdaniem o Feniko.

  Dlaczego opinie?

  FENIKO Opinie to prezentacja FENIKO wraz z opiniami i komentarzami klientów FENIKO oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z FENIKO, to wyraź swoją opinię o FENIKO, dodaj komentarz o FENIKO.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o FENIKO czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z FENIKO - Twoja ocena FENIKO i opinia pomaga innym w wyborze oferty FENIKO spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u FENIKO? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność FENIKO jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem FENIKO? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o FENIKO, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja FENIKO

  FENIKO opinie klientów

  Szybko i sprawnie. To jest najważniejsze i mogę polecić. Minus to, że mogliby dawać więcej i też jakoś obsługi pozostawia trochę do życzenia albo po prostu źle trafiłem na takiego konsultanta [2021-10-21]

  Złożony wniosek i pieniądze w kilka minut na koncie na razie wszystko OK [2021-08-20]

  Dodaj opinię

  FENIKO opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń FENIKO opinie klientów:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Feniko

  Wniosek Feniko

  Jak złożyć wniosek w Feniko? To proste i nie zajmie więcej niż kilka minut.

  Jeżeli jesteś nowym klientem, to niezbędna będzie rejestracja w Feniko - w formularzu rejestracyjnym podaj podstawowe informacje niezbędne do założenia konta Feniko.

  Jeżeli korzystałeś już z Feniko, to zaloguj się do Feniko, a w kolejnym kroku złoż wniosek o pożyczkę - dla przypomienia login Feniko to Twój adres email z procesu rejestracji. Po zalogowaniu do Feniko możesz sprawdzić status swojej pożyczki czy znaleźć umowę albo harmonogram spłat.

  Więcej o opiniach FENIKO

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "FENIKO opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach FENIKO. Na stronie FENIKO opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów FENIKO, zapoznanie się z logowaniem FENIKO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku FENIKO - zapraszamy.

  Dane rejestrowe FENIKO✅NIP 6462950868
  ✅REGON 366664080
  ✅KRS: 0000665953
  FENIKO kontakt / infolinia801 00 50 22
  Godziny pracy FENIKOpn - pt 8:00 - 20:00
  WniosekWniosek FENIKO możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę FENIKO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę FENIKO.
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny248.29%
  Opinie o FENIKOFENIKO opinie - wyraź opinię o FENIKO, dyskutuj na forum FENIKO, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że FENIKO opinie to nie tylko Twoje zdanie o FENIKO, ale również innych Czytelników.Opinie o FENIKO to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu FENIKO dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o FENIKO jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez PWIP
  Godziny pracy FENIKOpn - pt 8:00 - 20:00
  Odbiór pożyczkiPieniądze od FENIKO przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie FENIKO.
  Pierwsza FENIKOza darmo, od 300 do 3000 zł na 30 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty300 - 3000 zł, zwrot 7 dni - 6 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty FENIKO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  FENIKO Opinie klientów i recenzja pożyczki FENIKO ⭐FENIKO Opinie, ✅recenzja FENIKO i opinie klientów, FENIKO forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 300 do 3000 PLN FENIKO⏰na 7 dni - 6 mies. 🔒Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 3000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko.