CREZU odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy CREZU opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy CREZU lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy CREZU

RRSO 36.00%

Od 18 do 70 lat
Ile pożyczę od CREZU?

100 - 5000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od CREZU?

15 - 60 dni

Odstąpienie od umowy CREZUPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy CREZU, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz CREZU podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o CREZU znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "CREZU Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis CREZU.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

CREZU odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. CREZU odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy CREZU, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w CREZU? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z CREZU umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy CREZU bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z CREZU wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki CREZU, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Zwracamy uwagę, że CREZU to pośrednik finansowy.
Rozważając odstąpienie od umowy dla wniosku złożonego w CREZU warto o tym pamiętać, gdyż niezbędne może być (choć nie musi) złożenie oświadczenie o odstąpieniu od umowy u pożyczkodawcy, a nie u pośrednika, jakim jest CREZU. W przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt z CREZU.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do CREZU.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby CREZU - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres CREZU:

ul. Tartu 84a, Tallinn, 10112, Estonia
- zalecamy przejście na stronę www CREZU i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w CREZU oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www CREZU i sprawdzenie czy CREZU przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w CREZU!

Po wysłaniu do CREZU odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez CREZU. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do CREZU całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy CREZU? Próbowałeś odstąpić od umowy CREZU ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o CREZU.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy CREZU. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do CREZU lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie CREZU)

CREZU odstąpienie od umowy opinie

CREZU odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

CREZU odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń CREZU odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o odstąpieniu od umowy CREZU

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "CREZU odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy CREZU. Na stronie CREZU odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów CREZU, zapoznanie się z logowaniem CREZU i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku CREZU - zapraszamy.

RRSO36.00% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty CREZU zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż CREZU:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo