CREZU

Crezu to szybkie pożyczki online i darmowe wyszukiwanie pożyczek na 0% (z RRSO 0%) - wypełnij formularz na stronie, wybierz warunki pożyczki i (po pozytywnej decyzji) otrzymaj pieniądze.

Pożyczka CREZU

RRSO 36.00%

Od 18 do 70 lat
Ile pożyczę od CREZU?

100 - 5000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od CREZU?

15 - 60 dni

Wymagania CREZU

Jakie są wymagania wobec pożyczkobiorców? Aby móc skorzystać z serwisu, Crezu wystarczy podać numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail, a następnie wybrać warunki i powód pożyczki. Crezu będzie również potrzebować Twojego pełnego imienia i nazwiska. Aby skorzystać z usługi Crezu, musisz mieć od 18 do 70 lat.

Opis CREZU znajdziesz poniżej (uwaga, możliwa niedostępność oferty), sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę CREZU lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania CREZU

Ile od CREZU

Ile mogę pożyczyć od CREZU? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki CREZU? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki CREZU to 100 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki CREZU to 5000 PLN

⏰W obydwu przypadkach CREZU oferuje pieniądze na okres 15 - 60 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki CREZU zależy od Twojej zdolności kredytowej.

CREZU inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki CREZU, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota CREZU jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od CREZU

Na ile pożyczę od CREZU? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki CREZU? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od CREZU:

 • ⏰pożyczka CREZU to oferta na okres 15 - 60 dni

Oczywiście pożyczkę CREZU możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

CREZU inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki CREZU, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat CREZU

Od ilu lat pożyczka CREZU? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę CREZU?

CREZU udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, CREZU może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od CREZU uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU

CREZU inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki CREZU, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat CREZU

Do ilu lat pożyczka CREZU? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę CREZU? A może to pożyczka bez limitu wieku?

CREZU udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki CREZU to ✔️do 70 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, CREZU może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od CREZU uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU

CREZU inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki CREZU, dziękujemy 🙂.

Bazy CREZU

Jakie bazy sprawdza CREZU? Czy CREZU weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • 🦉CREZU jest pośrednikiem i nie sprawdza baz lub wybrane bazy może weryfikować poprzez parterów. Bazy mogą być również sprawdzane przez docelowego pożyczkodawcę oraz są zależne od wybranego pożyczkodawcy❗❗
 • ✔️CREZU nie sprawdza BIK => CREZU bez BIK
 • ✔️CREZU nie sprawdza BIG => CREZU bez BIG
 • ✔️CREZU nie sprawdza KBIG => CREZU bez KBIG
 • ✔️CREZU nie sprawdza KRD => CREZU bez KRD
 • ✔️CREZU nie sprawdza ERIF => CREZU bez ERIF
 • ✔️CREZU nie sprawdza ZBP => CREZU bez ZBP
 • ✔️CREZU nie sprawdza CRIF => CREZU bez CRIF
 • ✔️CREZU nie sprawdza PWIP => CREZU bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

Czy CREZU sprawdza inne bazy? Albo CREZU nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza CREZU a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka CREZU

RRSO 36.00%

Od 18 do 70 lat
Ile pożyczę od CREZU?

100 - 5000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od CREZU?

15 - 60 dni

Rejestracja CREZU

Znajdź dziesiątki pożyczkodawców gotowych przyznać Ci pożyczkę, bez względu na Twoją historię kredytową, w ciągu kilku minut - przejdź na stronę CREZU, a następnie:

01 WYPEŁNIJ FORMULARZ - przejdź na stronę CREZU i wypełnij formularz. Jedyne, czego potrzebujesz to dokument tożsamości i konto bankowe.

02 ZOBACZ OFERTY - Zobacz najlepsze oferty na rynku - serwis CREZU porównuje dziesiątki pożyczkodawców, aby wybrać tych z najlepszymi warunkami i gotowych do zatwierdzenia Twojego wniosku.

03 OTRZYMAJ PIENIĄDZE - Odbierz swoje pieniądze - Otrzymaj swoją pożyczkę prosto na konto bankowe lub w gotówce w kilka minut.

Wniosek CREZU

Aby wnioskować o pożyczkę z CREZU przejdź na stronę, a następnie:

Wypełnij formularz na stronie - serwis analizuje dane, które podasz i tworzy spersonalizowany algorytm do wyszukiwania najlepszych ofert. Nie musisz już tracić czasu na przeglądanie setek stron internetowych, wypełnianie kolejnych formularzy.

Wybierz warunki pożyczki - w ciągu zaledwie czterech minut zbierzemy oferty od najlepszych instytucji finansowych w Polsce, które są gotowe do udzielenia odpowiedniej pożyczki. Sam wybierasz warunki, które Ci odpowiadają.

Otrzymaj pieniądze - Następnie wchodzisz na oficjalną stronę wybranego przez siebie pożyczkodawcy i wybierasz, jak odebrać pieniądze w najwygodniejszy dla siebie sposób: przelewem na konto lub gotówką.

Kalkulator CREZU

CREZU nie udostępnia kalkulatora pożyczkowego, naciśnij baner aby przejść na stronę CREZU i sprawdzić aktualną ofertę pożyczki CREZU.

W ogólnym przypadku korzystając z kalkulatora pożyczkowego możesz wyliczyć ratę pożyczki albo obliczyć koszt pożyczki i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Przypominamy, że CREZU nie udostępnia kalkulatora pożyczek.

Jak skorzystać z kalkulatora pożyczek? Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki. Odwiedzając stronę pożyczkodawcy koniecznie sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę, to sprawdź również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Oblicz pożyczkę

CREZU nie udostępnia kalkulatora, niemniej jednak (w ogólnym przypadku) korzystając z kalkulatora (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt. Musisz jednak wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki. Pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy pożyczki CREZU przeczytać ją.

CREZU udostępnia już kalkulator pożyczki? - poinformuj nas o tym albo innych istotnych informacjach związanych z kalkulatorem CREZU, dziękujemy 🙂.

Infolinia CREZU

Infolinia CREZU, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię CREZU z pytaniami o pożyczkę CREZU:

  Warto wiedzieć, że na infolinii CREZU uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce CREZU, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez CREZU oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

  zobacz też:

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Godziny pracy infolinii CREZU mogą się zmieniać, aktualne na stronie CREZU.

  Zmiana infolinii CREZU? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię CREZU albo o zmianie godzin pracy infolinii CREZU, dziękujemy 🙂.

  Godziny CREZU

  W jakich godzinach pracuje CREZU? Sprawdź godziny pracy CREZU i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta CREZU / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię CREZU?

  👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę CREZU możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura CREZU i konsultantów CREZU to:

  ⏲️CREZU: brak danych

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Uwaga! Godziny pracy CREZU mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie CREZU. Inne godziny pracy CREZU? Prosimy o informację w komentarzu.

  Inne godziny pracyCREZU? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy CREZU, dziękujemy 🙂.

  Kontakt CREZU

  Obsługa klienta CREZU, 📞CREZU Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do CREZU, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe CREZU / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

  Jaki kontakt CREZU, jaki adres i telefon oraz godziny pracy CREZU, przed kontaktem z CREZU przygotuj dowód osobisty:

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Kontakt CREZU to przede wszystkim Infolinia CREZU, na której uzyskasz informacje o CREZU albo racie do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do CREZU bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje CREZU.

  Dane kontaktowe CREZU i godziny pracy mogą się zmieniać, aktualne informacje dla CREZU znajdziesz na stronie kontakt CREZU, na którą odsyłamy.

  Pożyczka CREZU

  RRSO 36.00%

  Od 18 do 70 lat
  Ile pożyczę od CREZU?

  100 - 5000 zł

  ✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile pożyczę od CREZU?

  15 - 60 dni

  Adres CREZU

  Sprawdź adres CREZU, dane adresowe do kontaktu pocztowego z CREZU, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres CREZU zmienił się.

  Jaki adres CREZU? Sprawdź adres i dane teleadresowe CREZU:

  • 🏠ul. Tartu 84a, Tallinn, 10112, Estonia - adres CREZU,
  • ☎️ - CREZU kontakt.

  Adres CREZU - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie CREZU lub infolinii CREZU. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe CREZU, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy CREZU to nie oszustwo, albo firma krzak?

  Szczegółowe informacje o adresie CREZU uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na CREZU.

  Inny adres CREZU? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych CREZU, dziękujemy 🙂.

  Logowanie CREZU

  Konto CREZU, logowanie CREZU - jak zalogować się na konto? Czy należy się zalogować od Crezu aby skorzystać z pożyczki? Nie! W Crezu nie znajdziesz tradycyjnego logowania znanego z innych pożyczek:

  • strefa klienta Crezu albo
  • logowanie Crezu czy też
  • problemy z logowaniem, zapomniane hasło Crezu itp.

  Dane te nie istnieją na stronie www. Co zamiast logowania Crezu? Logujesz się na konto pożyczkodawcy, u którego otrzymałeś(-as) pożyczkę.

  Bezpieczna spłata CREZU

  Bezpieczna spłata CREZU: jak bezpiecznie spłacić CREZU, jak nie nabrać się na oszusto "na CREZU"?

  Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę CREZU? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod CREZU? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że CREZU to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

  Jesteś klientem CREZU i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

  • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę CREZU?
  • o czym warto pamiętać spłacając CREZU?
  • na co zwracać uwagę dokonując spłaty CREZU?
  Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie CREZU

  Zmiana spłaty CREZU? - poinformuj nas o warunków spłaty CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką CREZU, dziękujemy 🙂.

  Bezpieczna spłata CREZU

  Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę CREZU? Spłacając pożyczkę CREZU, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

  • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki CREZU przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez CREZU. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię CREZU
  • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki CREZU. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę CREZU, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
  • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki CREZU,
  • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania CREZU, czyli loginu i hasła
  • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę CREZU lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii CREZU próbują zdobyć Twoje dane logowania
  • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od CREZU  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki CREZU! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat CREZU oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta CREZU! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią CREZU

  O czym warto pamiętać?

  O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę CREZU? Spłacając CREZU, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

  • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie CREZU. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
  • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę CREZU na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
  • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę CREZU korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie CREZU powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym CREZU) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
  • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także CREZU, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
  Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

  Na co zwracać uwagę?

  Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę CREZU? Dokonując spłaty pożyczki CREZU, zwróć uwagę na:

  • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także CREZU) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
  • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do CREZU, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
  • bezpieczna spłata CREZU i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię CREZU. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
  A pod koniec jeszcze raz informujemy, że CREZU to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Bezpieczeństwo CREZU

  💡CREZU bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. CREZU bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

  🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie CREZU (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

  Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

  Warto wiedzieć, że:

  • składając wniosek o pożyczkę CREZU (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
  • zakładając konto na CREZU definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
  • logując się do profilu klienta CREZU (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
  • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
  !! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

  🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla CREZU):

  • utworzenia konta CREZU
  • logowania do konta CREZU (profil klienta CREZU)
  • podawania danych kontaktowych do CREZU czy zapisywania się do newslettera CREZU
  • korzystania z wyszukiwarki CREZU
  • podawania CREZU danych osobistych lub danych finansowych
  • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania CREZU
  !! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

  Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu CREZU i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata CREZU była bezpieczna.

  Windykacja CREZU

  Odwiedź stronę crezu aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

  Jak usunąć konto CREZU

  Crezu usunięcie danych (tj. jak usunąć konto Crezu)? Informacje o przysługujących prawach można znaleźć w polityce prywatności na stronie CREZU na crezu.pl/privacy-policy i zgodnie z informacjami ze strony (cytujemy dosłownie wybrany akapit z Przysługujące Państwu prawa i swobody):

  Prawo do usunięcia danych: Powszechnie znane jako prawo do bycia zapomnianym. Crezu zastosuje się do Państwa prośby zwykle w ciągu 72 godzin, jeśli podstawą prawną jest całkowite lub częściowe wycofanie Państwa zgody, wszelkie dane wymagane ze względów prawnych, regulacyjnych lub uzasadnionych interesów mogą być przechowywane zgodnie z udokumentowanymi harmonogramami przechowywania. Nasz zespół potwierdzi jednak i omówi z Państwem Państwa wniosek, aby zapewnić, iż Państwa prawa i swobody są w pełni realizowane.

  Usuwanie Państwa danych osobowych

  Poniżej dodatkowe informacje ze strony CREZU: Jeśli chcą Państwo skorzystać ze swojego prawa do bycia zapomnianym i poprosić o usunięcie Państwa danych osobowych, prosimy o odwiedzenie strony Usuń swoje dane lub wysłanie wiadomość e-mail na adres compliance@crezu.com. Zapewnimy również przekazanie Państwa wniosku do naszych partnerów marketingowych.

  Strona usuń swoje dane to https://unsub.crezu.net/gdpr?country=PL - na stronie tej: Prośba o usunięcie danych osobowych: Wypełnij poniższy formularz, a my usuniemy Twoje dane osobowe i kontaktowe z naszego systemu. Nie będziesz już otrzymywać od nas wiadomości e-mail ani SMS-ów.

  Pożyczka CREZU

  RRSO 36.00%

  Od 18 do 70 lat
  Ile pożyczę od CREZU?

  100 - 5000 zł

  ✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile pożyczę od CREZU?

  15 - 60 dni

  Przypomnienie hasła CREZU

  Przypomnienie hasła CREZU? - przypomnienie nie jest dostępne dla CREZU. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat problemów z logowaniem i logowania CREZU.

  Login CREZU

  Login CREZU, jak jest nr klienta CREZU aby się zalogować i skąd uzyskać login CREZU?

  Identyfikator użytkownika CREZU (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania CREZU, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta.

  Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto CREZU (profil CREZU / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login CREZU jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

  Zmiana loginu CREZU? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z loginem CREZU, dziękujemy 🙂.

  Kod rabatowy CREZU

  🛒Promocje i darmowe kody rabatowe CREZU, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w CREZU - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe CREZU, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy CREZU.

  Brak kodów rabatowych CREZU?!

  Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych CREZU, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - CREZU nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

  Zmiana warunków i kody rabatowe CREZU są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi CREZU, dziękujemy 🙂.

  Posiadasz aktywny kod rabatowy CREZU? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy CREZU, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego CREZU.

  Profil Klienta CREZU

  Profil Klienta CREZU: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta CREZU? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta CREZU.

  🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta CREZU❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta CREZU) .

  🦉Jeśli po przejściu na stronę www CREZU przycisk logowania CREZU (zaloguj / profil klienta CREZU / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ CREZU (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania CREZU!
  Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta CREZU, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania CREZU do profilu klienta CREZU konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

  Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt CREZU, zadzwoń i zapytaj o profil klienta CREZU i możliwość zalogowania albo o pożyczce CREZU. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania CREZU.

  Zmieniony Profil Klienta CREZU? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta CREZU, dziękujemy 🙂.

  Promocja CREZU

  Promocje CREZU: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny CREZU / kod rabatowy, CREZU zniżki i rabaty.

  Promocja CREZU?

  Czy można znaleźć promocje w CREZU? Czy u CREZU są promocje?

  Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w CREZU! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami CREZU, dziękujemy 🙂.

  Kod promocyjny CREZU

  Darmowe kody promocyjne CREZU, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w CREZU - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne CREZU, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy CREZU.

  Brak kodu promocyjnego CREZU?!

  Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych CREZU, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - CREZU nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

  Zmiana warunków i kody promocyjne CREZU są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych CREZU albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi CREZU, za które dziękujemy 🙂.

  Posiadasz aktywny kod promocyjny CREZU? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny CREZU, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego CREZU.

  Pożyczka CREZU

  RRSO 36.00%

  Od 18 do 70 lat
  Ile pożyczę od CREZU?

  100 - 5000 zł

  ✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile pożyczę od CREZU?

  15 - 60 dni

  Pierwsza pożyczka CREZU

  Pierwszy raz w CREZU? ✍Do rejestracji w CREZU i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, rejestracja CREZU / wniosek CREZU 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej CREZU? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

  CREZU nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej CREZU, gdyż pierwsza pożyczka od CREZU nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

  Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w CREZU. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od CREZU będzie darmowa.

  Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od CREZU? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków CREZU, dziękujemy 🙂.

  Przedłużenie spłaty CREZU

  Przedłużenie spłaty pożyczki pożyczki CREZU nie jest możliwe - CREZU nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

  ✔️zobacz też refinansowanie CREZU

  Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www CREZU, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę CREZU.

  Warunki pożyczki CREZU zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Refinansowanie CREZU

  Refinansowanie pożyczki CREZU nie jest możliwe. CREZU nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty CREZU.

  Jest możliwe refinansowanie CREZU? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do CREZU.

  Opinie o CREZU

  Opinie o CREZU znalezione na stronie firmy:

  Krzysztow O. Gdy jestem w potrzebie, zawsze korzystam z Crezu. Ostatnio działo się to tak często, że chyba czas na jakąś zniżkę!😂

  Piotr J. Mam wiele doświadczenia z usługami pożyczkowymi, korzystałem już chyba z 11 różnych firm w Polsce. W końcu znalazłem tą dla siebie! Credu zbiera wszystkie najlepsze oferty i jasno pokazuje je w wynikach, dzięki czemu mogę podejmować decyzje w kilka minut! Bez wiątpienia najlepszy serwis pożyczkowy z jakiego dotychczas korzystałem!

  Anna P. Tak się ciesze, że w końcu otrzymałam pierwszą pożyczkę o wysokości XXX zł! Mam 19 lat, i wiele firmod razu odrzucało moje wnioski o większą sumę i czułam, że nigdy nie otrzymam pozytywnej odpowiedzi. Ale powiedziano mi, żebym spróbowała tutaj mniejszej pożyczki i się udało! wszystko dzięki wam!!!

  Maks S. Suuuper! Teraz mam pieniądze żeby opłacić wynajem i rachunki!

  Martyna K. Złożyłem formularz pól godziny temu, gdzie moje pieniądze? NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

  Julia W. Ja i wszyscy moi znajomi mieliśmy same pozytywne doświadczenia z tym serwisem - wszystkie sprawy były załatwiane szybko, prosto i bez stresu. Pięć gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐!

  Aleksander Ś. Czekałem aż pojawią się jakieś ukryte koszta, i na szczęście się nie doczekałem! Jestem pozytywnie zaskoczony!

  Kamil G. Miałem w życiu kilka ciężkich sytuacji więc moja historia kredytowa nie jest za dobra…praktycznie straciłem całą nadzieję że dostanę gdzieś pożyczkę…aż nagle znalazłem Crezu i zostałem zatwierdzony! Nawet dostałem ofertę 0% jako pierwszorazowy klient! super!

  Sebastian W. Czytałem wiele opinii o tym serwisie i zdecydowałem się spróbwać dla siebie. To dobra strona z niskimi ratami i szybkimi wypłatami. Powiedziałbym że to nic specjalnego, ale niestety mało która strona działa tak jak powinna. Tutaj wszystko działało świetnie, dlatego napewno będę korzystać z CREZU w przyszłości.

  Tomek G. Wszystko w jednym miejscu. Fajnie że nie musiałem przeglądać pełno stron, i wypełniać wielu aplikacji w poszukiwaniu dobrej oferty. Dostałem gotówkę w 16 minut. Moim zdaniem to bardzo szybko. Dzięki za pomoc, szkoda że nie macie aplikacji.

  Pożyczka CREZU

  RRSO 36.00%

  Od 18 do 70 lat
  Ile pożyczę od CREZU?

  100 - 5000 zł

  ✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile pożyczę od CREZU?

  15 - 60 dni

  Opis CREZU znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność CREZU):

  Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36%. Stopy procentowe różnią się w zależności od pożyczkodawców, a oferowane stawki będą zależeć od okoliczności i historii kredytowej. Ta strona internetowa nie jest instytucją finansową, bankiem ani pożyczkodawcą. Crezu dopasowuje klientów do pożyczkodawców, działając jako pośrednik między klientami, którzy chcą otrzymać pożyczki, a licencjonowanymi instytucjami finansowymi. Szczegółowe inf. na stronie CREZU, na którą odsyłamy.

  Dodaj opinię

  CREZU opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń CREZU opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


  Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "CREZU opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"