BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy BOCIAN Pożyczki opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy BOCIAN Pożyczki lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

7 - 8 miesięcy

Odstąpienie od umowy BOCIAN PożyczkiPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy BOCIAN Pożyczki, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz BOCIAN Pożyczki podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o BOCIAN Pożyczki znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "BOCIAN Pożyczki Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis BOCIAN Pożyczki.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy BOCIAN Pożyczki, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w BOCIAN Pożyczki? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z BOCIAN Pożyczki umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy BOCIAN Pożyczki bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z BOCIAN Pożyczki wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki BOCIAN Pożyczki, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do BOCIAN Pożyczki.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby BOCIAN Pożyczki - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres BOCIAN Pożyczki:

Everest Finanse S.A. ul. Stary Rynek 88 61-772 Poznań
- zalecamy przejście na stronę www BOCIAN Pożyczki i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w BOCIAN Pożyczki oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www BOCIAN Pożyczki i sprawdzenie czy BOCIAN Pożyczki przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w BOCIAN Pożyczki!

Po wysłaniu do BOCIAN Pożyczki odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez BOCIAN Pożyczki. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do BOCIAN Pożyczki całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy BOCIAN Pożyczki? Próbowałeś odstąpić od umowy BOCIAN Pożyczki ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o BOCIAN Pożyczki.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy BOCIAN Pożyczki. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do BOCIAN Pożyczki lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie BOCIAN Pożyczki)

BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy opinie

BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy BOCIAN Pożyczki pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy BOCIAN Pożyczki

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy BOCIAN Pożyczki. Na stronie BOCIAN Pożyczki odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów BOCIAN Pożyczki, zapoznanie się z logowaniem BOCIAN Pożyczki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku BOCIAN Pożyczki - zapraszamy.

RRSO120% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty BOCIAN Pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż BOCIAN Pożyczki:

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy