Usunięcie konta w TAKTO Finanse

Usunięcie danych: Jak usunąć konto TAKTO? Odsyłamy do polityki prywatności TAKTO, w której możesz znaleźć informacje o przysługujących Ci prawdach dotyczących Twoich danych osobowych. »

Jak usunąć konto TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile od TAKTO Finanse

1000 - 12 000 zł

Na ile od TAKTO Finanse

6 - 40 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto TAKTO Finanse? Usunięcie konta TAKTO Finanse - zaloguj się do taktofinanse.pl aby sprawdzić czy można usunąć TAKTO Finanse oraz czy warto usuwać konto TAKTO Finanse?

Usunięcie danych

Usunięcie konta TAKTO Finanse, wniosek o usunięcie konta TAKTO Finanse, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto TAKTO Finanse oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta TAKTO Finanse.

Czy warto usunąć konto TAKTO Finanse?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w TAKTO Finanse, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym TAKTO Finanse muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez TAKTO Finanse przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w TAKTO Finanse zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w TAKTO Finanse (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od TAKTO Finanse SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów TAKTO Finanse z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta TAKTO Finanse aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z TAKTO Finanse przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w TAKTO Finanse (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę TAKTO Finanse oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto TAKTO Finanse i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do TAKTO Finanse albo przejść na stronę TAKTO Finanse (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również TAKTO Finanse), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Jak usunąć konto TAKTO? Odsyłamy do polityki prywatności TAKTO, w której możesz znaleźć informacje o przysługujących Ci prawdach dotyczących Twoich danych osobowych.

Fragment ze strony TAKTO:

 • Masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest zgoda, masz prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Więcej także na taktofinanse.pl/files/static/oi-takto-inni-administratorzy-20190802.pdf

Usunięcie konta w TAKTO Finanse opinie

Usunięcie konta w TAKTO Finanse brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w TAKTO Finanse opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w TAKTO Finanse forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie TAKTO

Sprawdź TAKTO logowanie - aby zalogować się do TAKTO Finanse przejdź na stronę firmy i kliknij PANEL KLIENTA, który znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu, logowanie TAKTO Finanse jest możliwe jeżeli posiadasz już konto w panelu klienta.

W kolejnym kroku wejdź do panelu klienta TAKTO, o którym wspomniano powyżej, aby to zrobić:

 • podaj E-mail podany w procesie rejestracji - adres e-mail to jest Twój login TAKTO;
 • podaj hasło

i kliknij Zaloguj się.

Jeśli wprowadzisz błędne dane, TAKTO wyświetli komunikat: Wprowadzono niepoprawne dane. A jeśli już zawarłeś umowę pożyczki w TAKTO, ale nie posiadasz jeszcze konta, to zarejestruj się - do zalogowania do TAKTO wymagane jest posiadanie konta klienta.

Pierwsze logowanie

Jeżeli zawarłeś pożyczkę w TAKTO Finanse sp. z o.o. i nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się, podaj imię i nazwisko, PESEL oraz numer telefonu.

Twój adres E-mail to Twój przyszły login TAKTO - wskaż więc aktywny adres email, nadaj również hasło logowania, które musi posiadać min. 8 znaków, w tym duża i mała litera oraz znak specjalny.

A po zalogowaniu do panelu TAKTO Finanse będziesz mieć możliwość korzystania z funkcjonalności Panelu Klienta, w tym:

 • dostęp do informacji o Twojej TAKTO pożyczce
 • harmonogram i historia wpłat
 • spłata rat online
 • łatwy kontakt z doradcami TAKTO Finanse

I przypominamy, że Twoim loginem TAKTO do panelu klienta jest adres e-mail podany w procesie rejestracji.

Jak usunąć konto TAKTO Finanse - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta TAKTO Finanse

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w TAKTO Finanse" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta TAKTO Finanse. Na stronie Usunięcie konta w TAKTO Finanse będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów TAKTO Finanse, zapoznanie się z logowaniem TAKTO Finanse i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku TAKTO Finanse - zapraszamy.

O TAKTO Finanse na
 • ☎️TAKTO Finanse kontakt
 • 💸TAKTO Finanse pożyczka
 • TAKTO Finanse opinie
 • 🔒TAKTO Finanse logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "TAKTO Finanse Jak usunąć konto"
  RRSO57.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto TAKTO Finanse? konta TAKTO Finanse - zaloguj się do taktofinanse.pl aby sprawdzić czy można usunąć TAKTO Finanse oraz czy warto usuwać konto TAKTO Finanse?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty TAKTO Finanse zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak usunąć konto TAKTO Finanse? Usunięcie konta w TAKTO Finanse❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto TAKTO Finanse, prawo do usunięcia danych, sprzeciw wobec przetwarzania danych

  Jak usunąć konto TAKTO Finanse? Usunięcie konta w TAKTO Finanse❗ ❌Jak usunąć konto TAKTO Finanse❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w TAKTO Finanse i bycia zapomnianym✔️