Usunięcie konta w sLoan

Jak usunąć konto sLoan opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

 Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto sLoan lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto sLoan

RRSO 523.51%

Od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Na ile od sLoan

30 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto sLoan? Usunięcie konta sLoan - zaloguj się do sloan.pl aby sprawdzić czy można usunąć sLoan oraz czy warto usuwać konto sLoan?

Usunięcie konta sLoan, wniosek o usunięcie konta sLoan, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto sLoan oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta sLoan.

Skorzystałeś z oferty sLoan, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w sLoan (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę sLoan ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w sLoan i/albo usunąć swoje konto sLoan (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w sLoan?

Jak usunąć konto sLoan?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto sLoan - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto sLoan? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto sLoan?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w sLoan, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym sLoan muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez sLoan przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w sLoan zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w sLoan (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od sLoan SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów sLoan z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta sLoan aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z sLoan przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w sLoan (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę sLoan oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto sLoan i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do sLoan albo przejść na stronę sLoan (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również sLoan), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w sLoan opinie

Usunięcie konta w sLoan brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w sLoan opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w sLoan forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie sLoan

Jak zalogować się do sLoan? Jak wygląda logowanie sLoan? W przypadku sLoan nie wprowadzasz loginu i hasła użytkownika, które możesz znać z banku czy innych firm pożyczkowych, a rejestracja w sLoan jest równoznaczna ze złożeniem wniosku o pożyczkę.

Aby zawnioskować o pożyczkę sLoan przejdź na stronę sLoan, na której korzystając z suwaka wskaż:

 • kwotę pożyczki
 • okres spłaty

i kliknij Chcę otrzymać pożyczkę, a w kolejnym etapie wprowadź dane niezbędne do uzyskania pożyczki sLoan.

Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa (bezpieczna rejestracja na stronie sLoan, która jest równoznaczna z zasadami bezpiecznego logowania). O zasadach bezpiecznego logowania przeczytasz w naszym serwisie.

Więcej o usuwaniu konta sLoan

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w sLoan" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta sLoan. Na stronie Usunięcie konta w sLoan będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów sLoan, zapoznanie się z logowaniem sLoan i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku sLoan - zapraszamy.

O sLoan na
 • ☎️sLoan kontakt
 • 💸sLoan pożyczka
 • sLoan opinie
 • 🔒sLoan logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "sLoan Jak usunąć konto"
  RRSO523.51% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto sLoan? konta sLoan - zaloguj się do sloan.pl aby sprawdzić czy można usunąć sLoan oraz czy warto usuwać konto sLoan?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty sLoan zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż sLoan:

   Smartney

  RRSO 24.20%

  Od 23 do 70 lat
  Ile od Smartney

  2000 - 60 000 zł

  ✔️ bez ERIF
  Na ile od Smartney

  6 - 96 miesięcy

   Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto sLoan? Usunięcie konta w sLoan❗ ❌Jak usunąć konto sLoan❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w sLoan i bycia zapomnianym✔️