Usunięcie konta w Santander

Jak usunąć konto Kredyt gotówkowy Santander

RRSO 23.10%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Santander Bank Polska?

1000 - 300 000 zł

Okres spłaty (raty)

3 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta)

RRSO 18.05%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Santander Bank Polska?

1000 - 300 000 zł

Okres spłaty (raty)

1 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt konsolidacyjny Santander kredyt gotówkowy konsolidacja

RRSO 21.69%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Santander Bank Polska?

1000 - 300 000 zł

Okres spłaty (raty)

3 - 120 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander? Usunięcie konta Santander - zaloguj się do santander.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander oraz czy warto usuwać konto Santander?
Najważniejsze informacje o Santander znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Santander Jak usunąć konto"

Usunięcie konta Santander, wniosek o usunięcie konta Santander, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Santander oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Santander.

Skorzystałeś z oferty Santander, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Santander (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Santander ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Santander i/albo usunąć swoje konto Santander (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Santander?

Jak usunąć konto Santander?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Santander (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Santander albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Santander?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Santander, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Santander muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Santander przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Santander zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Santander (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Santander SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Santander z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Santander aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Santander przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Santander (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Santander oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Santander i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Santander albo przejść na stronę Santander (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Santander), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Santander opinie

Usunięcie konta w Santander brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Santander opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Santander forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta Santander

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Santander" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Santander. Na stronie Usunięcie konta w Santander będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Santander, zapoznanie się z logowaniem Santander i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Santander - zapraszamy.

Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander? konta Santander - zaloguj się do santander.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander oraz czy warto usuwać konto Santander?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Santander zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Santander:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis