Usunięcie konta w Santander

Jak usunąć konto Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta)

RRSO 16.29%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Santander Bank Polska

do 300 000 zł

Spłata

1 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt konsolidacyjny Santander kredyt gotówkowy konsolidacja

RRSO 21.69%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Santander Bank Polska

1 000 - 300 000 zł

Spłata

3 - 120 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander? Usunięcie konta Santander - zaloguj się do santander.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander oraz czy warto usuwać konto Santander?

Usunięcie konta Santander, wniosek o usunięcie konta Santander, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Santander oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Santander.

Skorzystałeś z oferty Santander, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Santander (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Santander ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Santander i/albo usunąć swoje konto Santander (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Santander?

Jak usunąć konto Santander?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Santander (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Santander albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Santander?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Santander, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Santander muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Santander przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Santander zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Santander (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Santander SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Santander z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Santander aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Santander przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Santander (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Santander oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Santander i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Santander albo przejść na stronę Santander (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Santander), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Santander opinie

Usunięcie konta w Santander brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Santander opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Santander forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie Santander

Santander Bank logowanie - aby zalogować się do Santander Banku użyj przeglądarki lub aplikacji mobilnej i przejdź do logowania stronie www Santander Banku.

Logowanie Santander obejmuje:

 • Santander Internet w centrum24.pl - jak na screen powyżej
 • iBiznes24 w ibiznes24.pl
 • Inwestor Online w inwestoronline.pl

Logowanie Santander

Santander Internet centrum24.pl - do logowania podaj NIK lub własny login. NIK to Twój identyfikator (NIK to Twój login Santander), który znajdziesz w umowie bankowości internetowej i mobilnej. Własny login możesz samodzielnie zdefiniować i używać zamiennie z NIK. Hasło to hasło ustawione przez Ciebie lub hasło startowe, jeśli logujesz się po raz pierwszy. Hasło startowe znajdziesz w SMS-ie, w e-mailu lub w kopercie.

iBiznes24 w ibiznes24.pl - do logowania podaj NIK albo własny identyfikator.

Więcej o usuwaniu konta Santander

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Santander" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Santander. Na stronie Usunięcie konta w Santander będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Santander, zapoznanie się z logowaniem Santander i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Santander - zapraszamy.

O Santander na
 • ☎️Santander kontakt
 • 💸Santander pożyczka
 • Santander opinie
 • 🔒Santander logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Santander Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander? konta Santander - zaloguj się do santander.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander oraz czy warto usuwać konto Santander?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Santander zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Santander:

  Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 6900 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka gratis

  Rata Pro

  RRSO 321.00%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Rata Pro

  1000 - 60 000 zł

  ✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile od Rata Pro

  1 - 48 miesięcy

  Jak usunąć konto Santander? Usunięcie konta w Santander❗ ❌Jak usunąć konto Santander❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Santander i bycia zapomnianym✔️ Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta) Santander Bank Polska, Kredyt konsolidacyjny Santander kredyt gotówkowy konsolidacja Santander Bank Polska