EKO kredyt gotówkowy

EKO kredyt gotówkowy Santander Bank (kredyt bez konta) - realizuj swoje plany i sprawdź, jak otrzymać zwrot prowizji - oprocentowanie 11,99% w skali roku: stałe dla umów zawieranych na okres do 24 mc-y, zmienne dla umów zawieranych na okres od 25 mc-y. Santander Bank oferujemy Ci EKO kredyt gotówkowy – ze zwrotem prowizji, gdy dostarczysz fakturę, faktury za zakup co najmniej jednego eko produktu.

Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta)

Przejdź na stronę i zamów kontakt, a pracownik Santander Bank Polska oddzwoni do Ciebie i przedstawi szczegółowe informacje ZA DARMO!

Pieniądze bez wychodzenia z domu

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Santander i zostaw swój numer, przedstawicień Santander Bank oddzwoni o wybranej przez Ciebie porze.

Porozmawiaj z doradcą o szczegółach, podaj dane do wniosku i zaakceptuj ustalone warunki.

Po pozytywnej decyzji kredytowej Bank Santander przeleje pieniądze na Twoje konto lub odbierzesz gotówkę w dowolnym oddziale.

Pieniądze bez wychodzenia z domu i bez konieczności zakładania konta.

Jak skorzystać ze zwrotu prowizji

Zobacz jak otrzymać zwrot prowizji:

 • złóż wniosek o kredyt gotówkowy od 31 października 2023 r. do 31 stycznia 2024 r. i zaakceptuj warunki oferty zawarte w regulaminie - wymieniamy je również poniżej
 • zawrzyj umowę o kredyt gotówkowy do 1 marca 2024 r.
 • kup przynajmniej jeden produkt z EKO listy w ciągu 30 dni kalendarzowych przed lub 90 dni kalendarzowych po dniu, w którym zawrzesz umowę.
 • w ciągu 180 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy dostarcz do banku imienną fakturę / faktury VAT potwierdzające zakup /montaż.
 • łączna wartość zakupu eko produktów wynikająca z faktury/faktur musi stanowić odpowiednik co najmniej 80% całkowitej kwoty kredytu określonej w umowie kredytu.
 • kredytu nie możesz przeznaczyć na spłatę innych kredytów a jeśli odstąpisz od umowy nie zwrócimy Ci prowizji.

Lista EKO towarów

Faktura, którą należy dostarczyć do Santander Banku, musi potwierdzać zakup i/lub montaż co najmniej jednego z towarów wymienionych poniżej (katalog zamknięty):

 • a. kolektory słoneczne, fotowoltaiczne moduły słoneczne (w tym panele/ogniwa fotowoltaiczne, magazyny energii), pompy ciepła, turbiny wiatrowe,
 • b. urządzenia grzewcze, które korzystają z biomasy (np. kotły na pellet),
 • c. rowery elektryczne i hulajnogi elektryczne,
 • d. samochody osobowe i dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t z napędem elektrycznym,
 • e. motocykle z napędem elektrycznym i skutery z napędem elektrycznym,
 • f. punkty ładowania akumulatorów elektrycznych.

Kwota faktury musi stanowić odpowiednik co najmniej 80% całkowitej kwoty kredytu z umowy, a faktura musi zostać dostarczona do banku w ciągu 180 dni kalendarzowych od zawarcia umowy - szczegółowe inf. w regulaminie na santander.pl/_fileserver/item/1517358

Kredyt Santander Bank

Z oferty skorzystasz jeśli:

 • złożysz wniosek o kredyt gotówkowy w okresie trwania oferty,
 • otrzymasz pozytywną decyzję kredytową,
 • podpiszesz z Santander na podstawie tego wniosku umowę o kredyt gotówkowy do 29 listopada 2023 roku i od niej nie odstąpisz, przy czym kredyt nie może być przeznaczony na spłatę innych kredytów,
 • kupisz przynajmniej jeden produkt z eko listy nie wcześniej niż 30 dni kalendarzowych przed datą zawarcia umowy lub kupisz taki produkt w ciągu 90 dni kalendarzowych po dacie zawarcia umowy,
 • w ciągu 180 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy dostarczysz do banku imienną fakturę, faktury VAT potwierdzające zakup, 

Więcej inf. w regulaminie albo u doradcy Santander Banku - zostaw dane kontaktowe i otrzymaj informację ZA DARMO.

Pod odnośnikiem Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta) znajdziesz też inne kredyty Santander Bank Polska i pożyczki Santander Bank Polska (sprawdź dostępność).

Dla kredytu gotówkowego z EKO promocją Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 36 900 zł, całkowita kwota do zapłaty: 60 010,41 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,99%, całkowity koszt kredytu: 23 110,41 zł (w tym: prowizja 5 027,05 zł, odsetki 18 083,36 zł), umowa zawarta na okres 76 miesięcy, 75 miesięczne raty równe w wysokości 790,01 zł, ostatnia rata w wysokości 759,66 zł. Kalkulacja na dzień 31.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Santander Bank Polska.

Dodaj opinię

Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta) opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta) forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander EKO kredyt gotówkowy (bez konta)"