Usunięcie konta w Provident

Jak usunąć konto Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Usunięcie kontaJak usunąć konto Provident? Usunięcie konta Provident - zaloguj się do provident.pl aby sprawdzić czy można usunąć Provident oraz czy warto usuwać konto Provident?
Najważniejsze informacje o Provident znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Provident Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Provident.

Jak usunąć konto Provident?

Chcesz usunąć konto Provident? Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Sprzeciw na przetwarzanie Twoich danych osobowych (lub reklamację) możesz złożyć:

  • a) w formie pisemnej: osobiście w siedzibie głównej pożyczkodawcy albo przesyłką pocztową lub odpowiedniego adres oddziału pożyczkodawcy (zobacz też adres Provident),
  • b) e-mailem na adres: bok(at)provident.pl (zobacz też kontakt Provident) lub
  • c) ustnie: osobiście do protokołu podczas wizyty w oddziale pożyczkodawcy

Provident logowanie - chcesz zaktualizować swoje dane? Zaloguj się i wejdź na swoje konto klienta Provident aby dokonać modyfikacji.

Usunięcie konta Provident, wniosek o usunięcie konta Provident, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Provident oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Provident.

Czy warto usunąć konto Provident?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Provident, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Provident muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Provident przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Provident zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Provident (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Provident SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Provident z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Provident aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Provident przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Provident (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Provident oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Provident i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Provident albo przejść na stronę Provident (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Provident), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Provident opinie

Przeczytałem i z zamiarem usunięcia konta, ale się rozmyśliłem i .... znowu parę złotych wziąłem ech [2021-10-21]

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Provident opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Provident forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Provident - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Provident

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Provident" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Provident. Na stronie Usunięcie konta w Provident będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Provident, zapoznanie się z logowaniem Provident i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Provident - zapraszamy.

RRSO15.01% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto Provident? konta Provident - zaloguj się do provident.pl aby sprawdzić czy można usunąć Provident oraz czy warto usuwać konto Provident?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Jak usunąć konto Provident? Usunięcie konta w Provident❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto Provident, usunięcie konta, czy można usunąć konto Provident

Logowanie i usuwanie konta w Provident