Usunięcie konta w Kasa Stefczyka

Jak usunąć konto Kasa Stefczyka pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem

RRSO 9.27%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

48 miesięcy

Jak usunąć konto Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel

RRSO 14.12%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Kasa Stefczyka

13 000 - 13 000 zł

Spłata

118 miesięcy

Jak usunąć konto Kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka Pożyczka Fit

RRSO 11.45%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Kasa Stefczyka

1000 - 160 000 zł

Spłata

12 - 120 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Kasa Stefczyka? Usunięcie konta Kasa Stefczyka - zaloguj się do kasastefczyka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Kasa Stefczyka oraz czy warto usuwać konto Kasa Stefczyka?

Usunięcie konta Kasa Stefczyka, wniosek o usunięcie konta Kasa Stefczyka, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Kasa Stefczyka oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Kasa Stefczyka.

Skorzystałeś z oferty Kasa Stefczyka, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Kasa Stefczyka (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Kasa Stefczyka ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Kasa Stefczyka i/albo usunąć swoje konto Kasa Stefczyka (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Kasa Stefczyka?

Jak usunąć konto Kasa Stefczyka?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Kasa Stefczyka (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Kasa Stefczyka albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Kasa Stefczyka?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Kasa Stefczyka, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Kasa Stefczyka muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Kasa Stefczyka przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Kasa Stefczyka zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Kasa Stefczyka (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Kasa Stefczyka SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Kasa Stefczyka z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Kasa Stefczyka aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Kasa Stefczyka przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Kasa Stefczyka (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Kasa Stefczyka oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Kasa Stefczyka i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Kasa Stefczyka albo przejść na stronę Kasa Stefczyka (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Kasa Stefczyka), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Kasa Stefczyka opinie

Usunięcie konta w Kasa Stefczyka brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Kasa Stefczyka opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Kasa Stefczyka forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Kasa Stefczyka Logowanie

Kasa Stefczyka logowanie obejmuje dostęp do systemu bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

Jako zalogować się do Kasy Stefczyka? Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Kasy Stefczyka, aby zalogować się podaj swój login (z umowy) i hasło logowania.

Jaki jest login i hasło? Możesz samodzielnie zmienić hasło dostępu w dowolnym momencie za pośrednictwem serwisu internetowego (Ustawienia , Kanały dostępu , Operacje przy Serwisie telefonicznym lub internetowym , Zmień hasło dostępu). Nie ma możliwości zmiany loginu, ponieważ jest on na stałe przypisywany do użytkownika podczas podpisywania umowy o świadczenie usługi bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

Więcej o usuwaniu konta Kasa Stefczyka

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Kasa Stefczyka" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Kasa Stefczyka. Na stronie Usunięcie konta w Kasa Stefczyka będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Kasa Stefczyka, zapoznanie się z logowaniem Kasa Stefczyka i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Kasa Stefczyka - zapraszamy.

O Kasa Stefczyka na
 • ☎️Kasa Stefczyka kontakt
 • 💸Kasa Stefczyka pożyczka
 • Kasa Stefczyka opinie
 • 🔒Kasa Stefczyka logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Kasa Stefczyka Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Kasa Stefczyka? konta Kasa Stefczyka - zaloguj się do kasastefczyka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Kasa Stefczyka oraz czy warto usuwać konto Kasa Stefczyka?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Kasa Stefczyka zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Kasa Stefczyka? Usunięcie konta w Kasa Stefczyka❗ ❌Jak usunąć konto Kasa Stefczyka❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Kasa Stefczyka i bycia zapomnianym✔️ Kasa Stefczyka pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem Kasa Stefczyka, Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel Kasa Stefczyka, Kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka Pożyczka Fit Kasa Stefczyka