Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka to między innymi: prosta Pożyczka online do 3000 zł!, pożyczka Online, pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem czy pożyczka 13-stka.

Wymagania Kasa Stefczyka

Sprawdź 💡wymagania Kasa Stefczyka, zobacz jakie są minimalne wymagania Kasa Stefczyka, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Kasa Stefczyka, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Kasa Stefczyka zmieniły się.

Wymagania Kasa Stefczyka

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Kontomatik, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do ️rejestracji Kasa Stefczyka przygotuj dowód osobisty, rejestracja Kasa Stefczyka możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Kasa Stefczyka niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Kasa Stefczyka złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Kasa Stefczyka? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Ile od Kasa Stefczyka

Ile mogę pożyczyć od Kasa Stefczyka? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Kasa Stefczyka? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty Kasa Stefczyka: sprawdzisz ile pożyczysz. Zajrzyj też na konto Kasa Stefczyka.

Na ile od Kasa Stefczyka

Na ile pożyczę od Kasa Stefczyka? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Kasa Stefczyka? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Kasa Stefczyka przeglądając dostępne oferty Kasa Stefczyka: sprawdzisz na ile pożyczysz. Odwiedź też konto Kasa Stefczyka.

Od ilu lat Kasa Stefczyka

Od ilu lat pożyczka Kasa Stefczyka? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Kasa Stefczyka?

Kasa Stefczyka udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Kasa Stefczyka może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Kasa Stefczyka uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Kasa Stefczyka

Do ilu lat pożyczka Kasa Stefczyka? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Kasa Stefczyka? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Kasa Stefczyka udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Kasa Stefczyka, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Kasa Stefczyka może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Kasa Stefczyka uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Bazy Kasa Stefczyka

Jakie bazy sprawdza Kasa Stefczyka? Czy Kasa Stefczyka weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Kasa Stefczyka sprawdza BIK
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza BIG => Kasa Stefczyka bez BIG
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza KBIG => Kasa Stefczyka bez KBIG
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza KRD => Kasa Stefczyka bez KRD
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza ERIF => Kasa Stefczyka bez ERIF
 • ❌Kasa Stefczyka sprawdza ZBP
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza CRIF => Kasa Stefczyka bez CRIF
 • ✔️Kasa Stefczyka nie sprawdza PWIP => Kasa Stefczyka bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Czy Kasa Stefczyka sprawdza inne bazy? Albo Kasa Stefczyka nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Kasa Stefczyka a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja Kasa Stefczyka

Rejestracja Kasa Stefczyka - jak zarejestrować się w Kasie Stefczyka? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu i wymagane zgody i oczekuj na kontakt ze strony konsultanta Kasy Stefczyka. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt z Kasą Stefczyka, konsultant Kasy Stefczyka skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z Kasą Stefczyka podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Kasy Stefczyka (nowy klient) albo w bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka albo w wybranej placówce (jeśli posiadasz już konto w Kasie Stefczyka).

Wniosek Kasa Stefczyka

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Kasie Stefczyka albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Kasy Stefczyka (zobacz też: Kasa Stefczyka kontakt).

Konsultant Kasy Stefczyka przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku w Kasie Stefczyka (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Banku Pekao, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Banku Pekao S.A. Jeżeli wnioskujesz o kredyt Pekao albo pożyczkę Pekao będąc już klientem banku, to umowę zawrzesz w bankowości elektronicznej Pekao albo w wybranej placówce.

Kalkulator Kasa Stefczyka

Kalkulator Kasy Stefczyka - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt Kasy Stefczyka albo pożyczkę Kasy Stefczyka i chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Jak to zrobić?

Jeżeli kalkulator Kasy Stefczyka jest dostępny na stronie banku, to przybliżone warunki sprawdzisz korzystając z kalkulatora. Co zrobić jeśli kalkulator Kasy Stefczyka nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant Kasy Stefczyka wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Zaratka Kalkulator

Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem, przykładowa wysokość raty:

 • pożyczka Zaratka: kwota 1000 zł, wysokość raty 25 zł
 • pożyczka Zaratka: kwota 2000 zł, wysokość raty 50 zł
 • pożyczka Zaratka: kwota 3000 zł, wysokość raty 75 zł
 • pożyczka Zaratka: kwota 4000 zł, wysokość raty 100 zł

Powyższa symulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, przyznanie pożyczki zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej, po dodatkowe informacje odsyłamy do opisu Pożyczka Zaratka oraz na stronę Kasy Stefczyka.

Infolinia Kasa Stefczyka

Infolinia Kasa Stefczyka, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Kasa Stefczyka z pytaniami o pożyczkę Kasa Stefczyka:

 • ☎️Kasa Stefczyka infolinia 801 600 100 / 58 782 93 00
 • ⏲️Kasa Stefczyka infolinia godziny pracy pon.-pt. 8.00-22.00, sob. 8.00-20.00

Warto wiedzieć, że na infolinii Kasa Stefczyka uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Kasa Stefczyka, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Kasa Stefczyka oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Godziny pracy infolinii Kasa Stefczyka mogą się zmieniać, aktualne na stronie Kasa Stefczyka.

Zmiana infolinii Kasa Stefczyka? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Kasa Stefczyka albo o zmianie godzin pracy infolinii Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Godziny Kasa Stefczyka

W jakich godzinach pracuje Kasa Stefczyka? Sprawdź godziny pracy Kasa Stefczyka i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Kasa Stefczyka / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Kasa Stefczyka?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Kasa Stefczyka możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Kasa Stefczyka i konsultantów Kasa Stefczyka to:

⏲️Godziny pracy Kasa Stefczyka poniedziałek - piątek: 08:00 - 22:00
⏲️Godziny pracy Kasa Stefczyka sobota: 08:00 - 20:00
⏲️Godziny pracy Kasa Stefczyka niedziela: nieczynne

⏲️Kasa Stefczyka to pożyczka 24h/7/365
☎️Kasa Stefczyka: 801 600 100 / 58 782 93 00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Uwaga! Godziny pracy Kasa Stefczyka mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Kasa Stefczyka. Inne godziny pracy Kasa Stefczyka? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyKasa Stefczyka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Kontakt Kasa Stefczyka

Obsługa klienta Kasa Stefczyka, 📞Kasa Stefczyka Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Kasa Stefczyka, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Kasa Stefczyka / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Kasa Stefczyka, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Kasa Stefczyka, przed kontaktem z Kasa Stefczyka przygotuj dowód osobisty:

☎️Kasa Stefczyka telefon: 801 600 100 / 58 782 93 00
⏲️Kasa Stefczyka godziny: pon.-pt. 8.00-22.00, sob. 8.00-20.00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Kontakt Kasa Stefczyka to przede wszystkim Infolinia Kasa Stefczyka, na której uzyskasz informacje o Kasa Stefczyka albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Kasa Stefczyka bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Kasa Stefczyka.

Dane kontaktowe i godziny pracy Kasa Stefczyka mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Kasa Stefczyka (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Kasa Stefczyka, na którą odsyłamy.

Adres Kasa Stefczyka

Sprawdź adres Kasa Stefczyka, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Kasa Stefczyka, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Kasa Stefczyka zmienił się.

Jaki adres Kasa Stefczyka? Sprawdź adres i dane teleadresowe Kasa Stefczyka:

 • 🏠SKOK im. Franciszka Stefczyka ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia - adres Kasa Stefczyka,
 • ☎️801 600 100 / 58 782 93 00 - Kasa Stefczyka kontakt.

Adres Kasa Stefczyka - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Kasa Stefczyka lub infolinii Kasa Stefczyka. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Kasa Stefczyka, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Kasa Stefczyka to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Kasa Stefczyka uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Kasa Stefczyka.

Inny adres Kasa Stefczyka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Logowanie Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka logowanie obejmuje dostęp do systemu bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

Jako zalogować się do Kasy Stefczyka? Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Kasy Stefczyka, aby zalogować się podaj swój login (z umowy) i hasło logowania.

Jaki jest login i hasło? Możesz samodzielnie zmienić hasło dostępu w dowolnym momencie za pośrednictwem serwisu internetowego (Ustawienia , Kanały dostępu , Operacje przy Serwisie telefonicznym lub internetowym , Zmień hasło dostępu). Nie ma możliwości zmiany loginu, ponieważ jest on na stałe przypisywany do użytkownika podczas podpisywania umowy o świadczenie usługi bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

Bezpieczna spłata Kasa Stefczyka

Bezpieczna spłata Kasa Stefczyka: jak bezpiecznie spłacić Kasa Stefczyka, jak nie nabrać się na oszusto "na Kasa Stefczyka"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Kasa Stefczyka? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Kasa Stefczyka? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Kasa Stefczyka to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Kasa Stefczyka i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Kasa Stefczyka?
 • o czym warto pamiętać spłacając Kasa Stefczyka?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Kasa Stefczyka?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Kasa Stefczyka

Zmiana spłaty Kasa Stefczyka? - poinformuj nas o warunków spłaty Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Kasa Stefczyka

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Kasa Stefczyka? Spłacając pożyczkę Kasa Stefczyka, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Kasa Stefczyka przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Kasa Stefczyka. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Kasa Stefczyka
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Kasa Stefczyka. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Kasa Stefczyka, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Kasa Stefczyka,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Kasa Stefczyka, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Kasa Stefczyka lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Kasa Stefczyka próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Kasa Stefczyka  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Kasa Stefczyka! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Kasa Stefczyka oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Kasa Stefczyka! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Kasa Stefczyka

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Kasa Stefczyka? Spłacając Kasa Stefczyka, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Kasa Stefczyka. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Kasa Stefczyka na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Kasa Stefczyka korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Kasa Stefczyka powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Kasa Stefczyka) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Kasa Stefczyka, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Kasa Stefczyka? Dokonując spłaty pożyczki Kasa Stefczyka, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Kasa Stefczyka) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Kasa Stefczyka, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Kasa Stefczyka i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Kasa Stefczyka. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Kasa Stefczyka to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Bezpieczeństwo Kasa Stefczyka

💡Kasa Stefczyka bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Kasa Stefczyka bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Kasa Stefczyka (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Kasa Stefczyka (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Kasa Stefczyka definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Kasa Stefczyka (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Kasa Stefczyka):

 • utworzenia konta Kasa Stefczyka
 • logowania do konta Kasa Stefczyka (profil klienta Kasa Stefczyka)
 • podawania danych kontaktowych do Kasa Stefczyka czy zapisywania się do newslettera Kasa Stefczyka
 • korzystania z wyszukiwarki Kasa Stefczyka
 • podawania Kasa Stefczyka danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Kasa Stefczyka
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Kasa Stefczyka i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Kasa Stefczyka była bezpieczna.

Windykacja Kasa Stefczyka

Odwiedź stronę Pekao aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Kasa Stefczyka

Usunięcie konta Kasa Stefczyka, wniosek o usunięcie konta Kasa Stefczyka, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Kasa Stefczyka oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Kasa Stefczyka.

Skorzystałeś z oferty Kasa Stefczyka, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Kasa Stefczyka (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Kasa Stefczyka ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Kasa Stefczyka i/albo usunąć swoje konto Kasa Stefczyka (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Kasa Stefczyka?

Jak usunąć konto Kasa Stefczyka?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Kasa Stefczyka (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Kasa Stefczyka albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Kasa Stefczyka?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Kasa Stefczyka, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Kasa Stefczyka muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Kasa Stefczyka przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Kasa Stefczyka zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Kasa Stefczyka (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Kasa Stefczyka SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Kasa Stefczyka z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Kasa Stefczyka aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Kasa Stefczyka przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Kasa Stefczyka (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Kasa Stefczyka oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Kasa Stefczyka i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Kasa Stefczyka albo przejść na stronę Kasa Stefczyka (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Kasa Stefczyka), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła Kasa Stefczyka

Przypomnienie hasła Kasa Stefczyka - jeżeli nie możesz zalogować się do Kasa Stefczyka skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Kasa Stefczyka

Login Kasa Stefczyka do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Kasa Stefczyka użyj loginu Kasa Stefczyka, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Kasa Stefczyka login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Kasa Stefczyka, jak jest nr klienta Kasa Stefczyka aby się zalogować i skąd uzyskać login Kasa Stefczyka?

Identyfikator użytkownika Kasa Stefczyka (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Kasa Stefczyka, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Kasa Stefczyka login z umowy podany w procesie rejestracji. W Kasa Stefczyka login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Kasa Stefczyka (profil Kasa Stefczyka / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Kasa Stefczyka jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Kasa Stefczyka / login Kasa Stefczyka inny niż z umowy / login Kasa Stefczyka inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Kasa Stefczyka

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Kasa Stefczyka, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Kasa Stefczyka - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Kasa Stefczyka, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Kasa Stefczyka.

Brak kodów rabatowych Kasa Stefczyka?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Kasa Stefczyka, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Kasa Stefczyka nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Kasa Stefczyka są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Kasa Stefczyka? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Kasa Stefczyka, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Kasa Stefczyka.

Profil Klienta Kasa Stefczyka

Profil Klienta Kasa Stefczyka: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Kasa Stefczyka? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Kasa Stefczyka.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Kasa Stefczyka❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Kasa Stefczyka) Twój login Kasa Stefczyka: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Kasa Stefczyka znajdziesz w górnej, prawej części strony www Kasa Stefczyka.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Kasa Stefczyka przycisk logowania Kasa Stefczyka (zaloguj / profil klienta Kasa Stefczyka / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Kasa Stefczyka (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Kasa Stefczyka!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Kasa Stefczyka, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Kasa Stefczyka, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Kasa Stefczyka i możliwość zalogowania albo o pożyczce Kasa Stefczyka. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Kasa Stefczyka.

Zmieniony Profil Klienta Kasa Stefczyka? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Promocja Kasa Stefczyka

Promocje Kasa Stefczyka: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Kasa Stefczyka / kod rabatowy, Kasa Stefczyka zniżki i rabaty.

Promocja Kasa Stefczyka?

Czy można znaleźć promocje w Kasa Stefczyka? Czy u Kasa Stefczyka są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Kasa Stefczyka! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Kasa Stefczyka

Darmowe kody promocyjne Kasa Stefczyka, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Kasa Stefczyka - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Kasa Stefczyka, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Kasa Stefczyka.

Brak kodu promocyjnego Kasa Stefczyka?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Kasa Stefczyka, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Kasa Stefczyka nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Kasa Stefczyka są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Kasa Stefczyka albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Kasa Stefczyka, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Kasa Stefczyka? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Kasa Stefczyka, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Kasa Stefczyka.

Pierwsza pożyczka Kasa Stefczyka

Pierwszy raz w Kasa Stefczyka? ✍Do rejestracji w Kasa Stefczyka i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Kasa Stefczyka / wniosek Kasa Stefczyka 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Kasa Stefczyka? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Kasa Stefczyka nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Kasa Stefczyka, gdyż pierwsza pożyczka od Kasa Stefczyka nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Kasa Stefczyka. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Kasa Stefczyka będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Kasa Stefczyka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Kasa Stefczyka, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Kasa Stefczyka

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Kasa Stefczyka nie jest możliwe - Kasa Stefczyka na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Kasa Stefczyka

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Kasa Stefczyka, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Kasa Stefczyka.

Warunki pożyczki Kasa Stefczyka zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Refinansowanie Kasa Stefczyka

Refinansowanie pożyczki ratalnej Kasa Stefczyka nie jest możliwe. Kasa Stefczyka nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Kasa Stefczyka.

Jest możliwe refinansowanie Kasa Stefczyka? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Kasa Stefczyka.

Opinie o Kasa Stefczyka

Sprawdź opinie o Pekao albo wyraź własne zdanie na temat konta w Kasie Stefczyka, kredytu w Kasie Stefczyka albo pożyczki z Kasy Stefczyka. Poznaj z czego składa się oferta Kasy Stefczyka, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Kasy Stefczyka.

Chcesz zostać klientem Kasy Sfefczyka? Sprawdź informacje o Kasie Stefczyka, przekonaj się jakie są opinie klientów o Kasie Stefczyka.

Dodaj opinię

Kasa Stefczyka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kasa Stefczyka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kasa Stefczyka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"