Usunięcie konta w FENIKO

Jak usunąć konto FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Usunięcie kontaJak usunąć konto FENIKO? Usunięcie konta FENIKO - zaloguj się do feniko.pl aby sprawdzić czy można usunąć FENIKO oraz czy warto usuwać konto FENIKO?
1. FENIKOPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 300 do 1 000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o FENIKO znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "FENIKO Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis FENIKO.

Feniko jak usunąć konto?

Jak usunąć konto Feniko? Wybrane informacje na ten temat, w tym informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz znaleźć w polityce prywatności na stronie Feniko, wybrany fragment

  • Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  • W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

gdzie Administrator to Feniko Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Towarowa 23

Usunięcie konta FENIKO, wniosek o usunięcie konta FENIKO, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto FENIKO oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta FENIKO.

Czy warto usunąć konto FENIKO?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w FENIKO, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym FENIKO muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez FENIKO przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w FENIKO zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w FENIKO (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od FENIKO SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów FENIKO z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta FENIKO aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z FENIKO przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w FENIKO (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę FENIKO oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto FENIKO i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do FENIKO albo przejść na stronę FENIKO (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również FENIKO), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w FENIKO opinie

Skorzystałem w potrzebie i wszystko było w porządku wypłata bardzo szybko w kilka minut. Czy jak usunę konto to mogę znowu wziąć darmową pierwszą na nowe konto? [2022-03-23]

Dodaj opinię

Usunięcie konta w FENIKO opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w FENIKO forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto FENIKO - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta FENIKO

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w FENIKO" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta FENIKO. Na stronie Usunięcie konta w FENIKO będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów FENIKO, zapoznanie się z logowaniem FENIKO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku FENIKO - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 187.82% RRSO przykład reprezentatywny
Usunięcie kontaJak usunąć konto FENIKO? konta FENIKO - zaloguj się do feniko.pl aby sprawdzić czy można usunąć FENIKO oraz czy warto usuwać konto FENIKO?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty FENIKO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Jak usunąć konto FENIKO? Usunięcie konta w FENIKO❗ na Oferty Pożyczek: usunięcie konta Feniko, jak usunąć konto

Logowanie i usuwanie konta w FENIKO