Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Raiffeisen Digital Bank opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Bezpieczeństwo Raiffeisen Digital Bank lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Najważniejsze informacje o Raiffeisen Digital Bank znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Raiffeisen Digital Bank Bezpieczeństwo"

💡Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Raiffeisen Digital Bank (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Raiffeisen Digital Bank (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku, zobacz też Raiffeisen Digital Bank wniosek
 • zakładając konto na Raiffeisen Digital Bank definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę, zobacz też Raiffeisen Digital Bank rejestracja
 • logując się do profilu klienta Raiffeisen Digital Bank (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku, zobacz też Raiffeisen Digital Bank logowanie
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Raiffeisen Digital Bank):

 • utworzenia konta Raiffeisen Digital Bank
 • logowania do konta Raiffeisen Digital Bank (profil klienta Raiffeisen Digital Bank)
 • podawania danych kontaktowych do Raiffeisen Digital Bank czy zapisywania się do newslettera Raiffeisen Digital Bank
 • korzystania z wyszukiwarki Raiffeisen Digital Bank
 • podawania Raiffeisen Digital Bank danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Raiffeisen Digital Bank
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Raiffeisen Digital Bank i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Raiffeisen Digital Bank była bezpieczna.

🔒Bezpieczne logowanie - podstawy!

Zobacz jak bezpiecznie zalogować się do Raiffeisen Digital Bank czyli podstawowe zasady bezpieczeństwa przy logowaniu - logując się na konto Raiffeisen Digital Bank, pamiętaj o zachowaniu ostrożności, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty Raiffeisen Digital Bank przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten pochodzi od Raiffeisen Digital Bank - najlepiej zweryfikuj tę informację i skontaktuj się z Raiffeisen Digital Bank, zadzwoń na infolinię Raiffeisen Digital Bank albo wyślij email
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości (wysyłanych np. z Facebooka, OLX), zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Raiffeisen Digital Bank - linki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Raiffeisen Digital Bank, z próbą wyłudzenia Twoich danych (uwaga na oszustów)
 • nie odpowiadaj na tego rodzaju wiadomości, nie korzystaj z umieszczonych w nich linków, nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Raiffeisen Digital Bank, czyli loginu Raiffeisen Digital Bank i hasła. Pamiętaj, że konsultanci Raiffeisen Digital Bank / infolinia nigdy nie proszą o hasło logowania Raiffeisen Digital Bank albo inne poufne informacje.

Bezpieczne logowanie Raiffeisen Digital Bank

Logowanie do Raiffeisen Digital Bank, zobacz jak to zrobić bezpiecznie:

 • zawsze wprowadzaj ręcznie adres strony internetowej Raiffeisen Digital Bank,
 • 🔒ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony, taką ikonę lub podobnie wyglądającą, powinieneś(-aś) znaleźć na pasku adresu okna przeglądarki internetowej po przejściu na stronę Raiffeisen Digital Bank i przed zalogowaniem,
 • certyfikat bezpieczeństwa - sprawdź i porównaj z tym na stronie Raiffeisen Digital Bank,
 • nie korzystaj z nieznanych linków do logowania innych niż te z oficjalnej strony Raiffeisen Digital Bank,
 • nie ujawniaj danych logowania Raiffeisen Digital Bank, w szczególności loginu i hasła Raiffeisen Digital Bank (inna nazwa na loginu, z którą możesz się spotkać to nr klienta), firma nigdy nie prosi o ujawnienie tych danych,
 • obrazek bezpieczeństwa - jeżeli takie zabezpieczenie zostało wprowadzone, to przed zalogowanie do Raiffeisen Digital Bank sprawdź, czy obrazek jest taki, jak został ustawiony przez Ciebie.

Powiązane hasła i pojęcia, z którymi możesz się spotkać przy bezpiecznym logowaniu się to:

 • logowanie do konta Raiffeisen Digital Bank albo
 • profil Raiffeisen Digital Bank czy też sformułowanie
 • Raiffeisen Digital Bank zaloguj się lub też
 • Raiffeisen Digital Bank moje konto albo nr klienta Raiffeisen Digital Bank i inne.

Zobacz też Raiffeisen Digital Bank login - jeżeli nie pamiętasz loginu Raiffeisen Digital Bank / nr klienta - informacje na ich temat znajdziesz również na tej stronie!

Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zalogowaniem Raiffeisen Digital Bank lub ujawnieniem jakichkolwiek poufnych informacji zadzwoń na infolinię Raiffeisen Digital Bank, dane kontaktowe poniżej oraz na stronie firmy.

Bezpieczna spłata Raiffeisen Digital Bank: jak bezpiecznie spłacić Raiffeisen Digital Bank, jak nie nabrać się na oszusto "na Raiffeisen Digital Bank"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Raiffeisen Digital Bank? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Raiffeisen Digital Bank? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Raiffeisen Digital Bank to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Raiffeisen Digital Bank i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Raiffeisen Digital Bank?
 • o czym warto pamiętać spłacając Raiffeisen Digital Bank?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Raiffeisen Digital Bank?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Raiffeisen Digital Bank

Zmiana spłaty Raiffeisen Digital Bank? - poinformuj nas o warunków spłaty Raiffeisen Digital Bank albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Raiffeisen Digital Bank, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Raiffeisen Digital Bank

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Raiffeisen Digital Bank? Spłacając pożyczkę Raiffeisen Digital Bank, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Raiffeisen Digital Bank przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Raiffeisen Digital Bank. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Raiffeisen Digital Bank
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Raiffeisen Digital Bank. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Raiffeisen Digital Bank, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Raiffeisen Digital Bank,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Raiffeisen Digital Bank, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Raiffeisen Digital Bank lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Raiffeisen Digital Bank próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Raiffeisen Digital Bank  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Raiffeisen Digital Bank! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Raiffeisen Digital Bank oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Raiffeisen Digital Bank! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Raiffeisen Digital Bank

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Raiffeisen Digital Bank? Spłacając Raiffeisen Digital Bank, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Raiffeisen Digital Bank. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Raiffeisen Digital Bank na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Raiffeisen Digital Bank korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Raiffeisen Digital Bank powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Raiffeisen Digital Bank) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Raiffeisen Digital Bank, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Raiffeisen Digital Bank? Dokonując spłaty pożyczki Raiffeisen Digital Bank, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Raiffeisen Digital Bank) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Raiffeisen Digital Bank, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Raiffeisen Digital Bank i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Raiffeisen Digital Bank. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Raiffeisen Digital Bank to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Raiffeisen Digital Bank.

Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo opinie

Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Bezpieczeństwo Raiffeisen Digital Bank pytania i odpowiedzi

Więcej o bezpieczeństwie Raiffeisen Digital Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo" - znajdziesz na niej więcej informacji o bezpieczeństwie Raiffeisen Digital Bank. Na stronie Raiffeisen Digital Bank bezpieczeństwo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Raiffeisen Digital Bank, zapoznanie się z logowaniem Raiffeisen Digital Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Raiffeisen Digital Bank - zapraszamy.

🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Raiffeisen Digital Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Raiffeisen Digital Bank:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!