Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI

Pożyczka z darmowym zwrotem? Tak, sprawdź promocję Smartney darmowy zwrot do 81 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki bez względu czy jest to pierwsza czy kolejna pożyczka Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI

TEST 81 DNI

Promocja trwa w dniach od 17.11.2022 r. do 30.11.2022 r., a uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie jej trwania, złoży wniosek o kredyt i zawrze ze Smartney umowę kredytu, bez względu na to czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki zawieraną ze Smartney - 👉promocja Smartney dla nowych i powracających klientów!

W czasie trwania promocji można skorzystać z niej tylko raz, a warunkiem udzielenia kredytu jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego uczestnika. Warto też wspomnieć, że promocja łączy się z programem Smartney Kody Rabatowe.

Jesteś już klientem firmy? Sprawdź Smartney logowanie, gdzie złożysz wniosek o pożyczkę.

Zasady promocji

Promocja polega na przyznaniu prawa do spłaty całkowitej kwoty kredytu w terminie do 81 dni od dnia zawarcia umowy kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów kredytu, o ile:

do dnia spłaty całkowitej kwoty kredytu, uczestnik promocji spłacił wymagalne w tym okresie raty kredytu, zgodnie z harmonogramem spłaty, stanowiącym załącznik do umowy kredytu

W razie spłaty całkowitej kwoty kredytu, w terminie do 81 dni od dnia zawarcia umowy:

  • 1) całkowity koszt kredytu wyniesie 0 zł
  • 2) umowa kredytu rozwiąże się, jako wykonana w całości przez uczestnika promocji

Dla zachowania 81 dniowego terminu, decydująca jest data zaksięgowania całkowitej kwoty kredytu, pomniejszonej o kwotę, rat kredytu, uiszczonych do dnia spłaty tej kwoty, na rachunku bankowym Smartney, wskazanym w umowie kredytu.

Jeśli uczestnik promocji nie spłaci całkowitej kwoty kredytu na warunkach określonych w regulaminie, oznacza to, że nie skorzystał z promocji i zobowiązany jest do spłaty kredytu zgodnie z umową kredytu, dodatkowe informacje w regulaminie na:

  • api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20test%2081%20dni.pdf
  • api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20promocja%2081%20dni.pdf

oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Opinie o

Polecam! [2022-11-29]

Dodaj opinię

Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Bank BPS Loteria na Okrągło szansa na wygraną 500 zł, laptopa lub samochodu Toyota Yaris
    »» Następny »» Konkurs NetCredit, wygraj nawet 5000 zł Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI"