Pożyczka z darmowym zwrotem do 81 DNI, sprawdź kredyt Smartney

Kredyt gotówkowy z darmowym zwrotem? Sprawdź promocję Smartney z darmowym zwrotem do 81 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki bez względu czy jest to pierwsza czy kolejna pożyczka Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Pożyczka z darmowym zwrotem do 81 DNI, sprawdź kredyt Smartney

TEST 81 DNI

Promocja Smartney ma miejsce w dniach od 17.11.2022 r. do 30.11.2022 r. Uczestnikiem promocji Smartney może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie jej trwania, złoży wniosek o kredyt i zawrze ze Smartney umowę kredytu. Może to być pierwsza albo kolejna umowa pożyczki. Posiadasz konto Smartney? Sprawdź Smartney logowanie, gdzie złożysz wniosek o pożyczkę.

W czasie trwania promocji można skorzystać z niej tylko raz, a warunkiem udzielenia kredytu jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego uczestnika. Warto też wspomnieć, że promocja łączy się z programem Smartney Kody Rabatowe.

Zasady promocji

Promocja polega na przyznaniu prawa do spłaty całkowitej kwoty kredytu w terminie do 81 dni od dnia zawarcia umowy kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów kredytu, o ile do dnia spłaty całkowitej kwoty kredytu, uczestnik promocji spłacił wymagalne w tym okresie raty kredytu, zgodnie z harmonogramem spłaty, stanowiącym załącznik do umowy kredytu.

W razie spłaty całkowitej kwoty kredytu, w terminie do 81 dni od dnia zawarcia umowy:

  • 1) całkowity koszt kredytu wyniesie 0 zł
  • 2) umowa kredytu rozwiąże się, jako wykonana w całości przez uczestnika promocji

Dla zachowania 81 dniowego terminu, decydująca jest data zaksięgowania całkowitej kwoty kredytu, pomniejszonej o kwotę, rat kredytu, uiszczonych do dnia spłaty tej kwoty, na rachunku bankowym Smartney, wskazanym w umowie kredytu.

Jeśli uczestnik promocji nie spłaci całkowitej kwoty kredytu na warunkach określonych w regulaminie, oznacza to, że nie skorzystał z promocji i zobowiązany jest do spłaty kredytu zgodnie z umową kredytu, dodatkowe informacje w regulaminie na api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20test%2081%20dni.pdf i api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20promocja%2081%20dni.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy. A jeśli masz pytania lub wątpliwości tutaj Smartney kontakt.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Pożyczka z darmowym zwrotem do 81 DNI, sprawdź kredyt Smartney opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka z darmowym zwrotem do 81 DNI, sprawdź kredyt Smartney forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kredyt Smartney w promocji z darmowym zwrotem do 81 DNI
    »» Następny »» Konkurs NetCredit, wygraj nawet 5000 zł Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka z darmowym zwrotem do 81 DNI, sprawdź kredyt Smartney"