Pożyczka domowa od Bociana

Potrzebujesz pożyczki bez wychodzenia z domu? Sprawdź pożyczkę od Bociana, którą możesz otrzymać w pełni z obsługą domową - pieniądze otrzymasz na kartę przedpłaconą natychmiast po podpisaniu umowy. A co ze spłatą pożyczki? Ta również będzie odbywać się w domu, po cotygodniowe raty będzie zgłaszał się Twój doradca Bocian Pożyczki.

Pożyczka BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

7 - 8 miesięcy

Pożyczkę od Bociana może otrzymać osoba pełnoletnia, a górny limit wieku to 74 lata. Wnioskując o pożyczkę od Bocian pożyczki musisz mieć nadany numer pesel oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać ważny dowód osobisty, a także tytuł własności do lokalu lub imienny rachunek, a także posiadać stałe źródło dochodów - przygotuj zaświadczenie o dochodach, jeśli pracujesz na umowę o pracę albo decyzję o przyznaniu świadczenia - jeżeli jesteś emerytem lub rencistą.

Pożyczka dla rolników - tak, Bocian Pożyczki to również pożyczka dla rolników. Jeśli jesteś rolnikiem i chcesz otrzymać pożyczkę od Bociana, to przygotuj potwierdzenie o osiąganych dochodach (z urzędu gminy), 3 ostatnie odcinki z ubezpieczenia KRUS, do wglądu także akt własności ziemi. Oczywiście musisz być osobą pełnoletnią i nie starszą niż 74 lata oraz posiadać dowód osobisty i nadany numer PESEL.

Dodatkowe informacje na stronie BOCIAN POŻYCZKI, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Pożyczka domowa od Bociana opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka domowa od Bociana forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kredyt Gotówkowy Getin Bank
    »» Następny »» Pożyczka na dowód Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka domowa od Bociana"