Kredyt Gotówkowy Getin Bank

Pojawiła się oferta kredytu gotówkowego od Getin Bank z prowizją 0%, która może być ciekawą alternatywą do prezentowanych w serwisie pożyczek pozabankowych, a wniosek można złożyć przez bankowość elektroniczną Getin, wkrótce także z aplikacji mobilnej, do skorzystania z oferty należy mieć wyrażone lub wyrazić dla Getin Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).

Kredyt Gotówkowy Getin Bank

Kredyt gotówkowy Getin to propozycja dla osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło oraz w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A.. Aby uzyskać kredyt gotówkowy Getin w promocji należy posiadać lub założyć Konto Proste Zasady, na które będzie zapewniony co miesięczny wpływ na konto min. 1500 zł, a także z którego w miesiącu będzie wykonywana minimum jedna transakcja bezgotówkowa kartą do konta lub Blik i zalogowanie się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu).

Kredyt gotówkowy Getin Bank to:

  • kwota kredytu do 200 000 zł;
  • okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy);
  • prowizja 0%;

RRSO 7,4%, a szczegółowe warunki uzyskasz od konsultanta Getin Bank, przejdź na stronę oferty, wypełnij formularz kontaktowy, a następnie poczekaj na kontakt ze strony Getin Bank.

Dodaj opinię

Kredyt Gotówkowy Getin Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt Gotówkowy Getin Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kasa Stefczyka pożyczka z premią
    »» Następny »» Pożyczka domowa od Bociana Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kredyt Gotówkowy Getin Bank"