Kosmiczna Oferta Alior Bank

Kosmiczna Oferta Alior Banku - pożyczka z zerowym oprocentowaniem po spełnieniu warunków promocji. Kosmiczna oferta Alior, to także maksymalna kwotą pożyczki od 500 zł do 20 tys. zł z okresem kredytowania od 4 do 24 miesięcy

Kosmiczna Oferta Alior Bank

Kosmiczna Oferta

Kosmiczna pożyczka z oprocentowanie 0% dla klientów, którzy spełnią łącznie warunki:

a po uzyskaniu pożyczki:

  • wpływ na konto: zapewnią wpływ na konto, jednorazowa wpłata 1500 PLN w miesiącu;
  • operacje kartą: wykonają transakcje kartą na min. 300 PLN w miesiącu.

Jeżeli jako klient spełnisz w danym miesiącu warunków promocji – to oprocentowanie wyniesie 0,00%, w przeciwnym wypadku 9,99%.

Promocja może się łączyć z promocją Z nami najlepiej z premią 200 PLN.

Ze strony banku:

Opłata za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zanotowano na koncie jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku lub jeżeli właściciel rachunku nie ukończył 26. roku życia. W pozostałych przypadkach opłata wyniesie 10 zł miesięcznie. Opłata za korzystanie z karty do konta wyniesie 5 zł miesięcznie w przypadku, gdy w danym miesiącu nie zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł, liczone indywidualnie dla każdej karty wydanej do konta. Konto oszczędnościowe oraz limit na koncie to produkty dodatkowe, zawierane na podstawie odrębnych umów. Decyzja o przyznaniu limitu zależy od zdolności kredytowej klienta. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która dla limitu wynosi 12,83%%. Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje do 31.12.2019 r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Zobacz też promocję Credit Agricole: Oddajesz mniej niż pożyczasz.

Dodaj opinię

Kosmiczna Oferta Alior Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kosmiczna Oferta Alior Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kosmiczna pożyczka Alior Bank
    »» Następny »» Pożyczka prywatna - nie daj się oszukać Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kosmiczna Oferta Alior Bank"