Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital Bank to możliwość otrzymania 💰pożyczki gotówkowej w kwocie od 5000 do 150 000 zł na okres od 12 do 120 miesięcy w 100% zdalnie. Aby wnioskować o gotówkową pożyczkę Raiffeisen Digigal Banku nie musisz być klientem banku (sprawdź warunki i kalkulator Raiffeisen Digital).

Złóż wniosek

❌ Możliwa niedostępność oferty!

Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital

Twój kredyt w zasięgu ręki! Pobierz aplikację Raiffeisen Digital Banku, konfiguracja telefonu zajmie Ci tylko chwilę! Podaj na stronie swój numer, a bank wyśle na niego link do pobrania aplikacji. Możesz też zeskanować kod QR za pomocą aparatu w telefonie.

Jak aplikować o pożyczkę w Raiffeisen Digital?

To proste, kliknij przycisk i przejdź na stronę Raiffeisen Digital, na której sprawdź swoją ratę miesięczną, po prostu wpisz do naszego kalkulatora, ile pieniędzy potrzebujesz i jak długo chcesz spłacać kredyt konsumencki.

Jak uzyskać pożyczkę gotówkową przez Internet od Raiffeisen Digital Banku? Pobierz aplikację mobilną Raiffeisen Digital Bank i za pomocą kilku prostych kroków możesz otrzymać od nas pożyczkę:

 • pobierz aplikację i zarejestruj się - Twoje dane zostaną zabezpieczone i będziesz miał dostęp w dowolnym momencie do Twojego wniosku.
 • złóż wniosek - zrób zdjęcie swojej twarzy oraz dowodu osobistego, potwierdź swoje dochody i złóż wniosek o pożyczkę.
 • podpisz się elektronicznie - wybierz dogodną dla siebie ofertę i podpisz się elektronicznie, aby otrzymać pieniądze na swoje konto.

Aplikuj mobilnie

Dzięki aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital możesz łatwo złożyć wniosek o pożyczkę, bez potrzeby wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności i wizyt w oddziałach. Raiffeisen Digital Bank przeleje pieniądze bezpośrednio na Twoje konto, również konto w innym banku.

Pożyczka od Raiffeisen Digital to:

 • szybka decyzja pożyczkowa
 • brak potrzeby zakładania konta bieżącego
 • brak potrzeby podpisu współmałżonka

Dodatkowo:

 • brak prowizji za udzielenie pożyczki
 • brak ukrytych kosztów
 • elastyczna spłata

Co warto wiedzieć?

Pożyczka Raiffeisen Digital Bank, zobacz co jeszcze warto wiedzieć zanim złożysz wniosek o pożyczkę Raiffeisen Digital:

 • możesz pożyczyć od 5000 do 150 000 PLN, na okres od 12 do 120 miesięcy, akutalne oprocentowanie na stronie Raiffeisen Digital
 • prawdziwe ferie od płacenia rat! Bez naliczania odsetek przez pierwsze 31 dni tylko dla nowych klientów. Oferta ważna do 31.01.2023
 • nie musisz być klientem Raiffeisen Digital Banku aby aplikować o pożyczkę gotówkową.
 • Raiffeisen Digital procesuje wnioski automatycznie poprzez weryfikację dochodów w bankowości elektronicznej dla wybranych banków
 • zdalne potwierdzenie tożsamości

Pożyczka zostanie przelana na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Złóż wniosek

❌ Oferta może być niedostępna - zastrzegamy, że informacje o "Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital" mogą nie być aktualne oraz że zamiast "Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital" mogą zostać wyświetlone inne, alternatywne oferty (lub ranking) - przed zawarciem umowy koniecznie zapoznaj się z warunkami!

Pod odnośnikiem Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital znajdziesz też inne kredyty Raiffeisen Digital i pożyczki Raiffeisen Digital (sprawdź dostępność).

Przykład reprezentatywny dla pożyczki konsumenckiej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,99%, całkowita kwota pożyczki: 54 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 82 037,74 zł, oprocentowanie stałe 11,38% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki: 27 437,74 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 27 437,74 zł), 92 miesięczne raty, w tym 91 miesięcznych rat w równej wysokości 893 zł i ostatnia rata w wysokości 774,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.10.2023. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Raiffeisen Digital.

Opinie o

Pobierz aplikację mobilną Raiffeisen Digital Banku i złóż wniosek o pożyczkę. [2023-01-11]

Dodaj opinię

Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital"