Pożyczka 13-stka

Pożyczka 13-stka w Kasie Stefczyka, to 13 000 zł na dowolny cel i wygodna niska rata 199 zł miesięcznie, brak zbędnych formalności i bez górnej granicy wieku kredytobiorcy (pożyczka bez limitu wieku) i bez przelewania grosza, pożyczka dostępna jest również dla obywateli Ukrainy.

Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel

Chcesz skorzystać z oferty Kasy Stefczyka? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać Pożyczkę 13-stkę w Kasie Stefczyka, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki Pożyczki 13-stki w Kasie Stefczyka, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka 13-stka - dla kogo?

Pożyczka 13-stka w Kasie Stefczyka, to oferta dla osób, które cenią sobie gotowe rozwiązania, które z góry chcą wiedzieć ile wyniesie Twoja rata i okres spłaty:

Czy muszę mieć umowę o pracę? Aby skorzystać z oferty pożyczka 13-stka wystarczy, że osiągasz dochody z tytułu m.in.:

 • umowy o pracę, również za granicą (na stałe oraz na czas określony)

albo

 • umowy-zlecenia, również na czas określony
 • emerytury, świadczenia przedemerytalnego, również za granicą
 • renty, również za granicą (na stałe oraz na czas określony)
 • umowy najmu, podnajmu, dzierżawy, poddzierżawy
 • prowadzonej działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego

Pożyczka 13-stka - kroki

1 Przejdź na stronę Pożyczka 13-stka do Kasy Stefczyka.

2 Będąc na stronie oferty wypełnij jedynie formularz kontaktowy, a ekspert Kasy Stefczyka skontaktuje się z Tobą, podaj jedynie:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • numer telefonu

i zaakceptuj wymagane zgody.

Pożyczka 13-stka - warunki

Pożyczka 13-stka z Kasy Stefczyka to konkretne rozwiązanie - duża kwota = niska rata:

 • Kwota pożyczki: 13 000 zł
 • Miesięczna rata: 199 zł
 • RRSO: 14,12%
 • Brak obowiązkowego ubezpieczenia
 • Minimum formalności i bez zaświadczeń

Wstępną decyzję kredytową otrzymasz nawet w 15 minut, a gotówka znajdzie się na Twoim koncie nawet tego samego dnia!

A czy potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach? Nie zawsze jest wymagane przedstawienie takiego zaświadczenia o zarobkach, gdyż źródło dochodu i jego wysokość potwierdzisz korzystająć z Kontomatik - funkcjonalność pozwalająca na zdalne pobranie Twoich elektronicznych wyciągów w celu potwierdzenia dochodów - 13-tak z Kasy Stefczyka to pożyczka bez przelewania grosza.

Warto też wiedzieć, że Kasa Stefczyka akceptuje wiele źródeł dochodów, w tym z tytułu:

 • umowy o pracę, również za granicą (na stałe oraz na czas określony),
 • umowy-zlecenia, również na czas określony,
 • emerytury, świadczenia przedemerytalnego, również za granicą,
 • renty, również za granicą (na stałe oraz na czas określony),
 • umowy najmu, podnajmu, dzierżawy, poddzierżawy,
 • prowadzonej działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego

a najważniejsze czynniki, które wpływają na zdolność kredytową to wysokość wynagrodzenia, forma zatrudnienia i jego czas, miesięczne wydatki i inne zobowiązania kredytowe, liczba osób w gospodarstwie domowym.

Spłata

Czy można spłacić wcześniej? Tak, w Kasie Stefczyka możesz dokonać spłaty pożyczki przed terminem bez dodatkowych kosztów. Zapoznaj się z zasadami wcześniejszej spłaty podczas podpisywania umowy.

Czy można zawiesić spłatę? Tak, Pożyczka 13-stka pozwala na zawieszenie płatności raty bez wydłużenia okresu. Oznacza to, że kwota raty objętej wakacjami kredytowymi zostanie uwzględniona w pozostałych do spłaty ratach. Wniosek o udzielenie wakacji kredytowych można złożyć najwcześniej po dokonaniu terminowej spłaty sześciu kolejnych rat pożyczki, nie wcześniej jednak niż po upływie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Warunkiem złożenia wniosku o wakacje kredytowe jest regularne comiesięczne zasilanie przez pożyczkobiorcę rachunku płatniczego IKS prowadzonego na jego rzecz w Kasie kwotą nie mniejszą niż 140% raty przez okres co najmniej 6 kolejnych miesięcy poprzedzających złożenie wniosku.

Pod odnośnikiem Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel znajdziesz też inne kredyty Kasa Stefczyka i pożyczki Kasa Stefczyka (sprawdź dostępność).

Przykład reprezentatywny z dnia 23.05.2022 r. dla Pożyczki 13-stka: Całkowita kwota kredytu wynosi 13 007,70 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 402,30 zł / 3,00%) wynosi 12,50%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 14,12%. Czas obowiązywania umowy – 118 miesięcy, 117 miesięcznych rat równych: 198,10 zł oraz ostatnia, 118. rata: 197,30 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 23 375,00 zł, w tym odsetki: 9 965,00 zł. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Kasa Stefczyka.

Opinie o

Pożyczka 13t-ka w Kasie Stefczyka to 13000 zł na dowolny cel, wygodna i niska rata 199 zł miesięczne, bez zbędnych formalności. [2022-11-14]

Dodaj opinię

Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kasa Stefczyka pożyczka 13-stka, 13 000 zł na dowolny cel"