Pożegnaj się z ratami na 3 miesiące

Kredyt odroczony Alior Bank to pożyczka od 5000 do nawet 150 000 zł bez wychodzenia z domu i bez wizyty kuriera, pierwsza rata dopiero po trzech miesiącach. Weź pożyczkę lub kredyt konsolidacyjny (również zobowiązana wewnętrzne z Alior Bank) i pożegnaj się z ratami na 3 miesiące (zapłać pierwszą ratę dopiero po trzech miesiącach).

Alior Bank Kredyt Odroczony pożegnaj się z ratami na 3 miesiące

Kredyt Odroczony - zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę Alior Banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Alior Bank przedstawi Ci szczegóły, czy wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO!

Kredyt odroczony

Zobacz parametry kredytu odroczonego Alior Bank:

  • Kwota kredytu do 150 000 zł
  • Okres spłaty do 8 lat
  • Ubezpieczenie od utraty pracy i NNW dla kwot powyżej 70 000 zł
  • RRSO 18,23%

Na stronie www Alior Bank, kliknij banner lub przycisk aby przejść, znajdziesz kalkulator - wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu.

Warunki skorzystania z oferty

1) złożenie wniosku o Kredyt w okresie obowiązywania Oferty

2) otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej,

3) zawarcie umowy o Kredyt w okresie obowiązywania Oferty, która obowiązuje od 10.10.2022 r. do odwołania.

Wymagane zabezpieczenie w postaci cesji z umowy ubezpieczenia od utraty pracy i NNW dla kwot kredytu brutto (tj. z kredytowanymi kosztami) od 70.000, 01 zł. Kredytem konsolidacyjnym udzielanym w ramach Oferty można konsolidować zobowiązania wewnętrzne.

Dlaczego Kredyt Odroczony?

Jeśli potrzebujesz gotówki albo masz inne pożyczki i kredyty, to oferta kredytu odroczonego może być dla Ciebie. Możesz wziąć pożyczkę i przeznaczyć środki na dowolny cel lub połączyć pożyczki i kredyty w jeden i płacić jedną wygodną ratę. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, złapiesz oddech, ponieważ nie będziesz płacić rat przez pierwsze 3 miesiące!

Jak wziąć Kredyt Odroczony? Wystarczy, że przejdziesz na stronę oferty i zamówisz kontakt, a oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Banku i przedstawi szczegółowe informacje.

Dodatkowe informacje

Termin płatności pierwszej raty jest odroczony o trzy miesiące. Maksymalna kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 150 000 zł. Okres kredytowania od 6 miesięcy do 8 lat. Dla kwot kredytu powyżej 70 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) Alior Bank wymaga zabezpieczenia kredytu w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW.

Zawarcie umowy ubezpieczenia za pośrednictwem Alior Banku jest dobrowolne. Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW z PZU SA: 

  • jednorazowa składka jest kredytowana; ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy kredytu, ale nie dłużej niż 60 miesięcy; miesięczne świadczenie z tytułu utraty pracy przysługuje, o ile utrata pracy nastąpiła nie wcześniej niż 61. dnia od daty zawarcia umowy ubezpieczenia;
  • ochrona trwa po przedterminowej całkowitej spłacie kredytu, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia.

W ramach oferty można konsolidować zobowiązania wewnętrzne z Alior Banku (o łącznej maksymalnej wartości 20 000 zł) oraz zewnętrzne. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, daty wypłaty kredytu, okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty.

Więcej w regulaminie na aliorbank.pl/dam/jcr:25cec009-1300-4849-95c3-4c39dc575909/Regulamin_Kredyt_Odroczony.pdf

Pod odnośnikiem Alior Bank Kredyt Odroczony pożegnaj się z ratami na 3 miesiące znajdziesz też inne kredyty Alior Bank i pożyczki Alior Bank (sprawdź dostępność).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) oferty specjalnej Kredyt Odroczony wynosi 18,23%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 61 000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 113 132,53 zł; oprocentowanie zmienne: 14,90%; całkowity koszt kredytu: 52 132,53 zł, w tym prowizja: 4209 zł (6,90%), odsetki: 47 923,53 zł; 91 miesięcznych rat (w tym 90 równych rat w wysokości 1243,22 zł, ostatnia rata: 1242,71 zł). Kalkulacja została dokonana na 10.10.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Alior Bank.

4

Opinie o

Pożegnaj się z ratami na 3 miesiące z pożyczką Alior Bank [2022-12-04]

Dodaj opinię

Alior Bank Kredyt Odroczony pożegnaj się z ratami na 3 miesiące opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Alior Bank Kredyt Odroczony pożegnaj się z ratami na 3 miesiące forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Alior Bank Kredyt Odroczony pożegnaj się z ratami na 3 miesiące"