Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji?

Windykacja Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Windykacja info zobacz na stronie firmy
🚩pierwsza pożyczka gratis

Vivus kontakt / InfoliniaNumery: 660 600 700, 22 206 21 21 to kontakt do vivus.pl na Infolinię Vivus
1. VivusPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3 000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o Vivus znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Vivus Windykacja" - zobacz też pełny opis Vivus.

Vivus Windykacja

Vivus windykacja czyli co się dzieje przy opóźnieniu w spłacie pożyczki (inf. na podst. wzoru z umowy pożyczki). W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za czas opóźnienia w wysokości dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych (odsetki maksymalne za opóźnienie) w stosunku rocznym.

W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki pożyczkodawca ma prawo do podjęcia działań windykacyjnych mających na celu odzyskanie wierzytelności, wedle kolejności wskazanej poniżej:

 • kontaktu telefonicznego, za pomocą wiadomości SMS, powiadomień push-up w aplikacji mobilnej oraz e-mail, przy czym rozmowy telefoniczne będą prowadzone w dni powszednie w godzinach 6.00-22.00, a w pozostałe dni w godzinach 8:00-22:00
 • wysyłania monitów listownych nie częściej niż 2 razy w miesiącu

Powyższe czynności mogą być prowadzone przez pożyczkodawcę albo podmioty zewnętrzne.

Po upływie terminu spłaty pożyczki, pożyczkodawca ma prawo do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego, a kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony pożyczkobiorca.

Vivus windykacja - szczegółowe informacje związane związane z postępowaniem windykacyjnym można znaleźć w umowie pożyczki z Vivus - powyższe mają jedynie charakter informacyjny.

Dlaczego 💡Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji albo przesunąć windykację? Jak współpracować na etapie windykacji, jak przebiega w Vivus windykacja należności i co może zrobić windykator? Vivus windykacja - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami z windykacją Vivus albo daj znać jeśli opisywane warunki windykacji zmieniły się.

Windykacja - informacje ogóle

Kiedy windykacja? Windykacja Vivus może mieć miejsce jeśli klient (pożyczkobiorca) nie spłaca pożyczki (chwilówki lub ratalnej) oraz unika kontaktu z Vivus. Sama windykacja Vivus działa w podobny sposób, jak w innych instytucjach finansowych (w tym banków). Zależnie od polityki firmy sprawę klienta dłużnika przejmuje:

 • dział windykacji Vivus albo
 • zewnętrzna firma windykacyjna na zlecenie Vivus
która/-y na drodze polubownej będzie próbował wyegzekwować należność kontaktując się z klientem (monity telefoniczne, SMS-y czy monity listowne) z przypomnieniem o konieczności uregulowania należności oraz wezwaniem do zapłaty. Jeśli prowadzona w ten sposób windykacja nie zakończy się spłatą zadłużenia lub podpisaniem ugody, to sprawa 👉może zostać skierowana do sądu. Zobacz Vivus Logowanie jeśli chcesz sprawdzić aktulane warunki pożyczki czy inne propozycje przygotowane przez Vivus.

Warto wiedzieć, że

zanim sprawa trafi do sądu minie co najmniej kilka miesięcy (zależnie od Vivus czy indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy)!

Windykator Vivus¹ powinien zabezpieczyć interesy swojego klienta (tu Vivus), mimo to 🚩 windykator to nie komornik - zobacz czego nie wolno windykatorowi:
 • windykator nie może nękać dłużnika telefonami, np. dzwonić w środku nocy lub
 • windykator nie może wejść do domu bez zgody dłużnika, lub
 • windykator nie może straszyć dłużnika policją, aresztem lub więzieniem albo sądem, czy też
 • windykator nie może rozmawiać o zadłużeniu z osobami trzecimi np. rodziną, chodzić po sąsiadach albo kontantować się zakładem pracy, lub
 • windykator nie może zajmować przedmiotów znajdujących się w domu dłużnika (gdy zostanie wpuszczony do domu lub mieszkania), lub
 • windykator nie może zajmować wynagrodzenia dłużnika w części lub całości, albo
 • windykator nie może blokować konta bankowego dłużnika, itp.
¹ z zastrzeżeniem, że wspomniany windykator Vivus może być pracownikiem działu windykacji w w Vivus albo pracownikiem firmy zewnętrznej obsłującym zadłużenie i działającym na zlecenie Vivus.

Jak uniknąć windykacji Vivus? To proste, windykacja Vivus nie będzie miała miejsca jeśli jako pożyczkobiorca Vivus (klient) będziesz spłacać swoje zobowiązania na czas. Co jeśli nie jestem w stanie spłacić na czas? Sprawdź czy w Vivus można przesunąć spłatę pożyczki. Jeśli jest to możliwe, to skontaktuj się (tutaj Vivus kontakt) i spróbuj przesunąć termin spłaty. Według posiadanych przez nas informacji:

 • informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
prosimy o inf. w komentarzu jeśli jest inaczej i dyskusję na forum Vivus.

Uwaga, bez względu na to czy wydłużenie spłaty jest możliwe, albo w przypadku innych problemów ze spłatą, warto odpowiednio wcześnie skontaktować się z Vivus i wspólnie znaleźć korzystne rozwiązanie tak aby uniknąć windykacji Vivus i związanych z tym dodatkowych kosztów pożyczki.

Czy można bronić się przed windykatorem Vivus? Jak najbardziej tak i jeśli to tylko możliwe, to najważniejszą zasadą obrony przed windykatorem jest unikanie jakiegokolwiek kontaktu. Nikt nie ma obowiązku wpuszczać windykatorów do domu czy mieszkania. 🚩 Zwracamy jednak uwagę, że permanentny brak kontaktu może zakończyć się skierowaniem sprawy do sądu i późniejszą egzekucją komorniczą. Warto też wiedzieć, że na etapie windykacji Vivus możliwe są do zawarcia akceptowane przez obydwie strony rozwiązania i ugody (zależnie od polityki firmy / windykatora):

zwolnienie od zapłaty, rozłożenie zadłużenia na raty, zawieszenie naliczania odsetek czy nawet umożenie części należności lub czynności inne niż wymienione,
do których 📞niezbędny jest jednak kontakt z windykatorem Vivus. 🔔 Unikać kontaktu czy podjąć kontakt z windykatorem Vivus - pozostawiamy to do Państwa indywidualnej oceny.

👉Jesteś w trakcie lub po windykacji Vivus? Podziel się z innymi Czytelnikami informacją w komentarzu.

Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji? opinie

Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji? brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Windykacja Vivus pytania i odpowiedzi

Więcej o windykacji Vivus

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji?" - znajdziesz na niej więcej informacji o windykacji Vivus. Na stronie Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji? będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Vivus, zapoznanie się z logowaniem Vivus i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Vivus - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 319.14% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Vivus windykacja, czego nie może windykator, jak uniknąć windykacji Vivus? na Oferty Pożyczek: Vivus windykacja, jak uniknąć windykacji, prawo do działań windykacyjnych

Sprawdź aktualne info na Vivus