Vivus opinie

Opinie o Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

Vivus OpiniePoznaj opinie o Vivus - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o vivus.pl, dyskutuj na forum Vivus, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Vivus opinie to nie tylko Twoje zdanie o Vivus, ale również innych Czytelników.
1. VivusPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3 000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o Vivus znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Vivus Opinie o" - zobacz też pełny opis Vivus.

Opinie o VIVUS

Poniżej Vivus opinie na podstawie opinii o Vivus z Trustpilot wyrażonych przez klientów Vivus. Vivus zachęca też do wyrażania opinii, wszystkie publikowane są oczywiście anonimowo. Poznaj Vivus opinie, a najnowsze opinie znajdziesz na stronie Vivus, na którą odsyłamy:

Dawid: Bardzo miła i przyjemna obsługa. Gorąco polecam

Syl: Pomimo kilku odmów dostałam pożyczkę...polecam

Gregory: Doskonale szybko bez żadnych problemów polecam

Marcin: Szybkie rozpatrzenie.Gotówka bardzo szybko na koncie.Polecam

Marek: Kiedy znalazłem się w trudnej sytuacjai, Vivus okazał się jedyną firmą, która zde...

Teresa: Mogą być dłuższe terminu spłaty kredytu

Paula: Świetna i szybka komunikacja. Polecam gorąco

Rafał: Szybko i sprawnie, minimum formalności. Polecam

Paulina: Zajebi.... instytucja

Gosia: Jesteście najlepsi.

Jk: Bardzo dobra pożyczka

Jacek: Szybko, sprawnie i skutecznie otrzymałem pożyczkę, bez zbędnych korowodów.

Joanna: Szybko i sprawnie bez długiego oczekiwania

Marlena: Jestem dowolona z tak szybkiej pożyczki.Marlena

(przypominamy, że to Vivus opinie ze strony www)

Aktualizacja, teraz na stronie Vivus opinie znajdziesz: "Wyświetlamy nasze 5-gwiazdkowe recenzje"

 • Firma z ludzkim podejściem. Bardzo mi pomogła państwa pożyczka za można powiedzieć że dzięki niej zdobyłem ... Daniel
 • Profesjonalni konsultanci. Profesjonalni konsultanci, mili i kulturalni. Pożyczka udzielona szybko i łatwo. Katarzyna
 • Bez zbędnych formalności. Bez zbędnych formalności, szybki wniosek i pieniądze na koncie w 10 minut. Klient
 • Jest git. Bardzo dobra 10 Rozrabiaka
 • Polecam szybko i korzystnie. Polecam szybko i korzystnie Cappy
 • Szybko i sprawnie i bezproblemowo ... Szybko i sprawnie i bezproblemowo i fachowo i solidnie. Marke

Kolejna aktualizacja Vivus opinie (wybrane na dzień 2021.06.09):

 • Joanna: Witam miła obsługa i pieniążki są na czas przesłane na konto
 • Marcin: Szybka decyzja, minimum formalności - brawo!
 • Borusiak: Bardzo dobra i szybka pomoc w sprawie pożyczki.Z całego serca polecam
 • Mariusz: Wniosek o pożyczkę został rozpatrzony pozytywnie tego samego dnia i pieniądze wpłynęły na moje konto kilkanaście minut później. Informacje telefoniczne były rzeczowe i zrozumiałe.
 • Sisi: Szybko,sprawnie i bezpiecznie .Dodatkowa gotówka w kilka minut na twoim koncie na niespodziewane wydatki!
 • Patryk: Polecam bardzo szybko dostałem pieniądze ale minus jeden ze nie można wziąść drugiej pożyczki po spłacie tylko trzeba czekać na drugi dzień

Kolejna aktualizacja Vivus opinie (wybrane na dzień 2021.07.10) z https://pl.trustpilot.com/review/vivus.pl - przeważają opinie 5-gwiazdkowe, tylko trzy to oceny na 4 gwiazdki:

 • Jan: ⭐⭐⭐⭐⭐ Szybko i bez problemów.
 • Adi: ⭐⭐⭐⭐⭐ miła i profesjonalna obsługa
 • Ariello: ⭐⭐⭐⭐ Jestem bardzo zadowolony szybką załatwiłem formalności decyzja i pieniążki na koncie to był mój dzień
 • Dawid K.: ⭐⭐⭐⭐⭐ Nie jednokorotnie Vivus ratował mi tyłek w przypadku większych wydatków, wszystko bardzo sprawnie - już po 15 minutach od akceptacji wniosku pieniądze są na koncie gotowe do użytku! Spłata również przebiega bardzo szybko, w ciągu 30 minut od wysłania przelewu otrzymuje się SMS o tym, że pożyczka została spłacona! Gorąco polecam :D
 • Dawid: ⭐⭐⭐⭐⭐ Pożyczka udzielona szybko, bez zbędnych formalności
 • Izabella: ⭐⭐⭐⭐⭐ Wszystko sprawnie przebiegi telefon od konsultanta też bardzo miło zaskoczył jestem zadowolona ze tak szybko to wszystko sprawnie poszło :)
 • Rafał: ⭐⭐⭐⭐ Jestem w miarę zadowolony
 • Hanna: ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo profesjonalne załatwienie sprawy pożyczki i pomocne wyjaśnienie wszystkich szczegółów wzięcia tej pożyczki jestem zadowolona
 • Amber: ⭐⭐⭐⭐⭐ Szybko i sprawnie. Jestem miło zaskoczona. Od momentu złożenia wniosku przez internet kasę na koncie miałam w przeciągu 20 minut. Z takiego rozwiązania skorzystałam po raz pierwszy i pewnie nie ostatni.
 • Adrian: ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo szybka wypłata środków pieniężnych :) jestem w szoku :) jak na 1 pożyczkę z vivus mogę naprawdę polecić każdemu:) zobaczymy jak będzie z kolejnymi a wiadomo chodzi o prowizję :)

Znasz Vivus? Napisz opinię o Vivus, wyraź swoje zdanie o pożyczce od Vivusa.

Dlaczego opinie?

Vivus Opinie to prezentacja Vivus wraz z opiniami i komentarzami o Vivus oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Vivus, to ✍️wyraź swoją opinię o Vivus, dodaj komentarz o Vivus.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Vivus czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Vivus - Twoja ocena Vivus i opinia pomaga innym w wyborze oferty Vivus spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Vivus? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Vivus jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Vivus? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Vivus, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Vivus opinie

Raczej słabo. Wyciągaja od czlowieka jego wszytskie dane, a pozniej cisza. [2022-12-14]

Czy ktoś spłacił pierwszą pożyczke w terminie w promocji 1 gratis i chciał wziąść drugą pożyczke w vivus i dostał odmowe? Żadnych zmian w pracy czy zarobkach i odmowa. Ktoś wie o co może chodzić? [2021-01-06]

Polecam [2018-03-14]

Dodaj opinię

Vivus opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Vivus opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Aby złożyć wniosek o pożyczkę VIVUS:

 • wejdź na stronę vivus.pl i kliknij Weź pożyczkę,
 • wpisz swoje dane w formularzu rejestracyjnym,
 • przeczytaj i zaakceptuj zgody,
 • zrób jednorazowy przelew identyfikacyjny.

A co do pożyczki VIvus - do złożenia wniosku przygotuj:

 • serię i numer aktualnego dowodu osobistego,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,

Jak wziąć pożyczkę?

1. Wybierz ile chcesz pożyczyć: wybierasz dwie kwoty kwotę pożyczki oraz kwotę do wypłaty teraz. Kwota pożyczki to cała przyznana Ci kwota, którą możesz wypłacić w ciągu trwania pożyczki, możesz ją wypłacić w częściach. Kwota do wypłaty teraz to kwota, którą wypłacasz od razu. Warto zawsze wybrać jak największą kwotę pożyczki. Możesz wtedy wypłacić w razie potrzeby dodatkowe kwoty. Nawet w przypadku kolejnej płatnej pożyczki ponosisz jedynie koszty wypłaconych kwot.

2. Zarejestruj się i złóż wniosek o pożyczkę: wpisz swoje dane w formularzu rejestracyjnym, przeczytaj i zaakceptuj zgody.

3. Potwierdź swoje dane: zaloguj się na Profil Klienta Vivus, wybierz swój bank i wykonaj: automatyczną identyfikację przez Kontomatik lub przelew identyfikacyjny (1 zł) przez Autopay lub tradycyjny przelew identyfikacyjny (1 gr) z konta na imię i nazwisko, które podałeś Vivus przy rejestracji.

I to już wszystko. Zaczekaj na decyzję, o decyzji Vivus poinformuje Cię smsem lub e-mailem po otrzymaniu przelewu identyfikacyjny, czyli po potwierdzeniu Twoich danych. Im szybciej wykonasz przelew identyfikacyjny, tym szybciej Vivus podejmie decyzję. Najszybszą opcją jest wybór automatycznej identyfikacji Kontomatik. Jeśli decyzja będzie pozytywna, przyznaną pożyczkę otrzymasz na konto zgodnie z sesjami przychodzącymi w Twoim banku.

O czym warto pamiętać?

Wnioskując o pożyczkę od Vivus warto pamiętać, że wybieramy dwie kwoty - kwotę pożyczki i kwotę do wypłaty teraz. Kwota pożyczki jest to całkowita kwota pożyczki, którą może wypłacić w ciągu trwania pożyczki, może też wypłacić ją w częściach. Kwota do wypłaty teraz to kwota, którą wypłacamy od razu.

Pierwsza pożyczka:

 • kwota: od 100 do 3000 PLN
 • okres: 61 dni
 • wypłata pożyczki: niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej
 • możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Kolejna pożyczka:

 • kwota: od 100 do 8000 PLN
 • okres: 30 dni

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Vivus niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, wniosek Vivus złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Vivus? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie Vivus pytania i odpowiedzi

⏰Ile mogę pożyczyć w Vivus i na jak długo?

Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka Vivus możesz pożyczyć 3000 zł nawet na 61 dni, jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka możesz pożyczyć do 7500 zł na 30 dni. Uwaga❗ Pierwsza pożyczka od VIVUS może być za darmo, sprawdź warunki.

💲Czego potrzebuję do wniosku Vivus?

Do złożenia wniosku Vivus potrzebujesz: być w odpowiednim wieku, zobacz od ilu lat Vivus, posiadać aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail, konto osobiste, którego jesteś właścicielem. Musisz także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o Kredycie Konsumenckim. W dalszym etapie do uzyskania pożyczki należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz zawrzeć z VIVUS umowę pożyczki z VIVUS.

💸Czy mogę pożyczyć w Vivus na raty?

Vivus pożyczka ratalna? Nie, Vivus nie udziela pożyczek ratalnych - jeżeli potrzebujesz środków na dłużej to sprawdź Zaplo - pożyczkodawcą jest również Vivus.

🔒Czy do pożyczki Vivus muszę się zalogować?

Jeśli jesteś nowym klientem VIVUS, to do otrzymania pożyczki konieczne jest wypełnienie wniosku na stronie Vivus - po rejestracji otrzymasz dostęp do logowania. Jeśli natomiast jesteś już klientem VIVUS, to do ponownego skorzystania z oferty, w tym uzyskania pożyczki, należy zalogować się na stronie Vivus, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę. Zaloguj się do panelu Vivus aby wydłużyć termin albo dokonać spłaty pożyczki. W panelu zmienisz dane kontaktowe i hasło logowania Vivus.

Więcej o opiniach Vivus

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Vivus opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Vivus. Na stronie Vivus opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Vivus, zapoznanie się z logowaniem Vivus i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Vivus - zapraszamy.

WniosekWniosek Vivus możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Vivus i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek vivus.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Vivus.
RRSO0.00% RRSO promocja, 319.14% RRSO przykład reprezentatywny
Opinie o VivusPoznaj opinie o Vivus - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o vivus.pl, dyskutuj na forum Vivus, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Vivus opinie to nie tylko Twoje zdanie o Vivus, ale również innych Czytelników.Opinie o Vivus to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Vivus dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Vivus jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o vivus.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Vivus Opinie, ocena i recenzja chwilówki Vivus na Oferty Pożyczek: Vivus opinie, trustpilot, forum Vivus

Sprawdź opinie o Vivus