AlfaKredyt windykacja

Windykacja AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!

AlfaKredyt windykacjaAlfaKredyt windykacja kontakt:
 • telefon: 222 282 340
 • email: windykacja@alfakredyt.pl
Najważniejsze informacje o AlfaKredyt znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "AlfaKredyt Windykacja" - zobacz też pełny opis AlfaKredyt.

AlfaKredyt windykacja

AlfaKredyt windykacja - w przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega możliwość naliczenia odsetek za opóźnienie w wysokości przewidzianej w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. w wysokości stanowiącej dwukrotność sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami dochodzenia przez pożyczkodawcę zwrotu należności na drodze postępowania sądowego i egzekucji na zasadach określonych we właściwych przepisach: Kodeksie postępowania cywilnego, Ustawie o kosztach sądowych w sprawach cywilnych oraz Ustawie o komornikach sądowych i egzekucji.

Dlaczego 💡AlfaKredyt windykacja, jak uniknąć windykacji albo przesunąć windykację? Jak współpracować na etapie windykacji, jak przebiega w AlfaKredyt windykacja należności i co może zrobić windykator? AlfaKredyt windykacja - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami z windykacją AlfaKredyt albo daj znać jeśli opisywane warunki windykacji zmieniły się.

Windykacja - informacje ogóle

Kiedy windykacja? Windykacja AlfaKredyt może mieć miejsce jeśli klient (pożyczkobiorca) nie spłaca pożyczki (chwilówki lub ratalnej) oraz unika kontaktu z AlfaKredyt. Sama windykacja AlfaKredyt działa w podobny sposób, jak w innych instytucjach finansowych (w tym banków). Zależnie od polityki firmy sprawę klienta dłużnika przejmuje:

 • dział windykacji AlfaKredyt albo
 • zewnętrzna firma windykacyjna na zlecenie AlfaKredyt
która/-y na drodze polubownej będzie próbował wyegzekwować należność kontaktując się z klientem (monity telefoniczne, SMS-y czy monity listowne) z przypomnieniem o konieczności uregulowania należności oraz wezwaniem do zapłaty. Jeśli prowadzona w ten sposób windykacja nie zakończy się spłatą zadłużenia lub podpisaniem ugody, to sprawa 👉może zostać skierowana do sądu. Zobacz AlfaKredyt Logowanie jeśli chcesz sprawdzić aktulane warunki pożyczki czy inne propozycje przygotowane przez AlfaKredyt.

Warto wiedzieć, że

zanim sprawa trafi do sądu minie co najmniej kilka miesięcy (zależnie od AlfaKredyt czy indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy)!

Windykator AlfaKredyt¹ powinien zabezpieczyć interesy swojego klienta (tu AlfaKredyt), mimo to 🚩 windykator to nie komornik - zobacz czego nie wolno windykatorowi:
 • windykator nie może nękać dłużnika telefonami, np. dzwonić w środku nocy lub
 • windykator nie może wejść do domu bez zgody dłużnika, lub
 • windykator nie może straszyć dłużnika policją, aresztem lub więzieniem albo sądem, czy też
 • windykator nie może rozmawiać o zadłużeniu z osobami trzecimi np. rodziną, chodzić po sąsiadach albo kontantować się zakładem pracy, lub
 • windykator nie może zajmować przedmiotów znajdujących się w domu dłużnika (gdy zostanie wpuszczony do domu lub mieszkania), lub
 • windykator nie może zajmować wynagrodzenia dłużnika w części lub całości, albo
 • windykator nie może blokować konta bankowego dłużnika, itp.
¹ z zastrzeżeniem, że wspomniany windykator AlfaKredyt może być pracownikiem działu windykacji w w AlfaKredyt albo pracownikiem firmy zewnętrznej obsłującym zadłużenie i działającym na zlecenie AlfaKredyt.

Jak uniknąć windykacji AlfaKredyt? To proste, windykacja AlfaKredyt nie będzie miała miejsca jeśli jako pożyczkobiorca AlfaKredyt (klient) będziesz spłacać swoje zobowiązania na czas. Co jeśli nie jestem w stanie spłacić na czas? Sprawdź czy w AlfaKredyt można przesunąć spłatę pożyczki. Jeśli jest to możliwe, to skontaktuj się (tutaj AlfaKredyt kontakt) i spróbuj przesunąć termin spłaty. Według posiadanych przez nas informacji:

 • szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!
prosimy o inf. w komentarzu jeśli jest inaczej i dyskusję na forum AlfaKredyt.

Uwaga, bez względu na to czy wydłużenie spłaty jest możliwe, albo w przypadku innych problemów ze spłatą, warto odpowiednio wcześnie skontaktować się z AlfaKredyt i wspólnie znaleźć korzystne rozwiązanie tak aby uniknąć windykacji AlfaKredyt i związanych z tym dodatkowych kosztów pożyczki.

Czy można bronić się przed windykatorem AlfaKredyt? Jak najbardziej tak i jeśli to tylko możliwe, to najważniejszą zasadą obrony przed windykatorem jest unikanie jakiegokolwiek kontaktu. Nikt nie ma obowiązku wpuszczać windykatorów do domu czy mieszkania. 🚩 Zwracamy jednak uwagę, że permanentny brak kontaktu może zakończyć się skierowaniem sprawy do sądu i późniejszą egzekucją komorniczą. Warto też wiedzieć, że na etapie windykacji AlfaKredyt możliwe są do zawarcia akceptowane przez obydwie strony rozwiązania i ugody (zależnie od polityki firmy / windykatora):

zwolnienie od zapłaty, rozłożenie zadłużenia na raty, zawieszenie naliczania odsetek czy nawet umożenie części należności lub czynności inne niż wymienione,
do których 📞niezbędny jest jednak kontakt z windykatorem AlfaKredyt. 🔔 Unikać kontaktu czy podjąć kontakt z windykatorem AlfaKredyt - pozostawiamy to do Państwa indywidualnej oceny.

👉Jesteś w trakcie lub po windykacji AlfaKredyt? Podziel się z innymi Czytelnikami informacją w komentarzu.

AlfaKredyt windykacja opinie

AlfaKredyt windykacja brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

AlfaKredyt windykacja opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń AlfaKredyt windykacja forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Windykacja AlfaKredyt pytania i odpowiedzi

Więcej o windykacji AlfaKredyt

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "AlfaKredyt windykacja" - znajdziesz na niej więcej informacji o windykacji AlfaKredyt. Na stronie AlfaKredyt windykacja będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów AlfaKredyt, zapoznanie się z logowaniem AlfaKredyt i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku AlfaKredyt - zapraszamy.

RRSO319.14% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty AlfaKredyt zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż AlfaKredyt:

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Windykacja info zobacz na stronie firmy
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Sprawdź aktualne info na AlfaKredyt