Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B

Pożyczki dla samozatrudnionych B2B to pożyczki pozabankowe dla prowadzących działalność gospodarczą, a nierzadko również dla spółek. Jesteś samozatrudniony / B2B? Zobacz oferty pożyczek dla B2B (sprawdź też faktoring).

Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Dla samozatrudnionych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B (na skróty):

Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Dla samozatrudnionych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B - minimalna kwota pożyczki 200 PLN, maksymalna kwota dochodzi do 60000 PLN, więcej informacji w szczegółowym opisie.

Pożyczki dla B2B, a poza zestawieniem pożyczek dla samozatrudnionych na stronie można znaleźć także (w zależności od dostępności):

💰Pożyczki B2B bez ERIF to oferty pożyczek pozabankowych, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w ERIF (Biuro Informacji Gospodarczej) - pożyczki dla samozatrudnionych bez ERIF. Jeśli posiadasz wpis w ERIF, to sprawdź oferty pożyczek, które nie sprawdzają ERIF (bez BIK, bez KRD, bez BIG).

💰Pożyczki B2B bez BIK to oferta pożyczek, do skorzystania z których nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Dla pożyczki bez BIK firma nie zagląda do BIK-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach - zobacz też pożyczki dla zadłużonych, znajdziesz tam nie tylko pożyczki dla samozatrudnionych bez BIK.

💰Pożyczki B2B bez KRD to oferty pożyczek bez weryfikacji w KRD (Krajowy Rejestr Długów) Twoich zobowiązań finansowych. Dla pożyczki bez KRD firma nie zagląda do KRD, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach - zobacz też pożyczki dla zadłużonych, znajdziesz tam nie tylko pożyczki dla samozatrudnionych bez KRD, również inne, dla których nie jest sprawdzana Twoja historia kredytowa, sprawdź opinie o pożyczkach bez KRD.

💰Pożyczki B2B bez BIG to oferty pożyczek bez weryfikacji w BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) Twoich zobowiązań finansowych. Dla pożyczki bez BIG firma nie zagląda do BIG-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach - zobacz też pożyczki dla zadłużonych, znajdziesz tam nie tylko pożyczki samozatrudnionych bez BIG.

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Smartney dla samozatrudnionych: W Smartney możesz pożyczyć od 1000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney. => Smartney Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B

Wonga dla samozatrudnionych: Za pożyczkę Wonga od 200 do 3000 zł na 61 dni z jednorazową spłatą nic nie zapłacisz - innymi słowy darmówka od Wonga (pierwsza pożyczka Wonga) może być być pożyczką darmową. Wonga dostępna jest również z wypłatą na czek GIRO. Wonga udziela pożyczek osobom w wieku od 18 i nie stawia górnego ograniczenia wieku, co oznacza, że z oferty Wonga mogą skorzystać również osoby starsze (pożyczka dla seniorów) - pożyczanie na poziomie, w tym pożyczka z ratą gratis (na dłużej niż 61 dni lub dla powracających klientów). => Wonga Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B

Smart Pożyczka dla samozatrudnionych: SMART POŻYCZKA to pierwsza pożyczka za darmo od 300 do 3000 zł na 30 dni - promocja Smart Pożyczka trwa od 04.02.2022 do odwołania. Smart Pożyczka umożliwia uzyskanie krótkoterminowej pożyczki, szybko i niezawodnie również dla samozatrudnionych (B2B)! Pożyczki online w SmartPożyczka dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a dla stałych klientów rabaty - sprawdź opinie o Smart Pożyczka. => Smart Pożyczka Pożyczki dla samozatrudnionych / pożyczka B2B