Pożyczka LoanMe

LoanMe to pożyczka w formie karty kredytowej na zakupy z limitem do 1000 zł, a maksymalny okres spłaty to nawet 12 miesięcy. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do ... »»

Pożyczka LoanMe opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka LoanMe lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Pożyczka LoanMe

RRSO 173.58%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od LoanMe

500 - 1000 zł

✔️ bez BIK, bez KRD, bez ERIF
Na ile od LoanMe

1 - 12 miesięcy

LoanMe ocena klientów:
LoanMe najważniejsze informacje
Ile od LoanMeod 500 do 1000 na okres od 1 do 12 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki LoanMe lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę LoanMe odbierzesz w postaci: na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o loanme.pl na stronie LoanMe.

LoanMe to pożyczka w formie karty kredytowej na zakupy z limitem do 1000 zł, a maksymalny okres spłaty to nawet 12 miesięcy. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach, wystarczy kilka kroków aby otrzymać pożyczkę - sprawdź opinie o LoanMe, sprawdź pożyczkę bez zaświadczeń (SuperKarta CARDINA).

 

Jakie bazy sprawdza LoanMe?

LoanMe

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy LoanMe zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ✔️LoanMe nie sprawdza BIK => LoanMe bez BIK
 • ❌LoanMe sprawdza BIG
 • ✔️LoanMe nie sprawdza KBIG => LoanMe bez KBIG
 • ✔️LoanMe nie sprawdza KRD => LoanMe bez KRD
 • ✔️LoanMe nie sprawdza ERIF => LoanMe bez ERIF
 • ✔️LoanMe nie sprawdza ZBP => LoanMe bez ZBP
 • ✔️LoanMe nie sprawdza CRIF => LoanMe bez CRIF
 • ✔️LoanMe nie sprawdza PWIP => LoanMe bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla limitu w kwocie 1000 zł udzielonego na 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty wynosi 2735,80 zł (w tym prowizja 1735,80 zł), średnia miesięczna minimalna spłata wynosi 227,98 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 173,58%. Maksymalny okres spłaty: 12 miesięcy. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 225,72%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Regulamin wydania gratis karty kredytowej CARDINA na https://www.loanme.pl/regulamin-promocyjnej-oferty-wydanie-karty-gratis-loanme oraz regulamin wydawania i używania kart kredytowych CARDINA na https://www.loanme.pl/regulamin-wydania-i-uzywania-kart-kredytowych-cardina-sp-z-oo oraz opłaty i prowizje na https://www.loanme.pl/taryfa-oplat-i-prowizji i pozostałe dokumenty na https://www.loanme.pl/karta-kredytowa

Dodatkowe informacje o loanme.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na LoanMe, logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

LoanMe to solidna marka na rynku, specjalizująca się w szybkich pożyczkach udzielanych klientom już w 15 minut, a kluczem do sukcesu Loanme jest doskonały kontakt z potencjalnym klientem oraz indywidualne pochylanie się nad potrzebami każdego zainteresowanego współpracą z Loanme.

Udzielenie pożyczki w ramach promocji WYDANIE KARTY GRATIS (promocja do 31.03.2021) skierowane jest do osób fizycznych. Osoba taka powinna:

 • złożyć wniosek o pożyczkę i otrzymać pozytywną decyzję
 • zawrzeć umowę o przyznaniu pożyczki z LoanMe;
 • otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu limitu na karcie od Cardina i zawrzeć umowę o produkt kartowy

Aby uzyskać pożyczkę od LoanMe w formie karty kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

 • wpisz dane kontaktowe

W ciągu maks. godziny skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki LoanMe. Wcześniej przygotuj dowód osobisty, każdy klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie, z pewnością firma dopasuje swoją ofertę do Twoich potrzeb.

 

LoanMe warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej CARDINA oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Proces pozyskania środków finansowych w postaci karty, można przedstawić w trzech bardzo krótkich i przejrzystych krokach:

 • KROK 1: kontakt z Loanme - kliknij przycisk i przejdź na stronę LoanMe, na której wypełnij formularz na stronie Loanme i oczekuj na kontakt
 • KROK 2: wniosek o pożyczkę - wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie i z pewnością Loanme dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.
 • KROK 3: decyzja - o decyzji kredytowej Loanme poinformuje Cię już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 24 h!

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator LoanMe może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki LoanMe. Odwiedzając stronę LoanMe sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora LoanMe ✔️

 

O pożyczce LoanMe

LoanMe oferuje kartę z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym nawet 12 miesięcy, dodatkowe inf. na stronie kalkulator LoanMe karta CARDINA

Pieniądze od LoanMe otrzymasz zazwyczaj, po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, są na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Informację o przekazaniu transferu pieniędzy na Twoje konto otrzymasz SMS-em.

O upływającym terminie spłaty pożyczki LoanMe przypomnie Ci za pośrednictwem SMS, a wszelkie informacje dotyczące Twoje pożyczki możesz także na bieżąco śledzić w Strefie Klienta LoanMe po ZALOGOWANIU do Strefy Klienta na stronie internetowej - sprawdź LoanMe logowanie.

 

Pożyczka LoanMe opinie

Teraz jeszcze w Loname zamiast kasy jakaś karta na co mi karta jak potrzebuje gotówki ? [2021-06-19]

Kiedyś brałem na wyższe kwoty i było ok, a teraz dużo mniej bo tysiąc chciałem i mnie odrzucili! Nie polecam Loanme! Nie pozostaje nic innego jak pewnie iść do Vivusa? [2021-04-01]

Pożyczka LoanMe to teraz karta kredytowa z limitem do 1000 zł, a maksymalny okres spłaty to nawet 12 miesięcy. [2021-01-28]

Nie, nie, jeszcze raz nie.
Wybrałam opcje raty tygodniowe. Logując się na konto w celu spłaty pożyczki widnieje harmonogram spłaty karty kredytowej Cardina. Co ciekawe, klikając spłać pozyczkę wyświetla się rachunek nie LoanMe a Cardina...
Zgodnie z harmonogramem zapłaciłam 2 raty pożyczki na rachunek podany na stronie.
Dzis dzwonia do mnie konsultanci strasząc mnie windykacja po żadna spłata nie wpłynęła. Tłumaczę, że wpłat dokonywałam na numer konta podany na stronie... Przemili konsultanci tłumacza się błędem na stronie.
Pytając o nr konta do wpłaty pracownica zabawnie powiedziała, że powinnam go dostać sms 20 listopada. A ten rachunek do wpłaty podany na stronie był wynikiem błędu. Dlaczego dopiero 20 listopada powinnam dostać poprawny nr konta? Jak to możliwe, skoro miałam raty tygodniowe? I skoro 20 listopada powinnam dostać ten nr konta to dlaczego Pani mnie straszy zerwaniem umowy?
I jeszcze jedno pytanie: jak miałam spłacić raty skoro na stronie podany był inny nr konta?

Ponadto dziwi mnie fakt, że w umowie pożyczki nie ma ani słowa o przeksięgowaniu części kwoty widoczniej na umowie na szybki przelew a umowę do stałego wglądu można uzyskać tylko po zwróceniu się z prośbą do konsultanta. Nie dostaje się jej wraz z innymi dokumentami na e-mail oraz nie jest dostępna na stronie internetowej

Na pewno w powyższych sprawach zwrócę się do Rzecznika Finansowego oraz UOKIK, ponieważ takie zachowanie jest karygodne. [2020-11-07]

⏰Ostatnie dni promocji Loanme z bonusem 100, 150 albo nawet 200 zł w gotówce❗
Nowi klienci Loanme:
- pożyczka 3000 zł za darmo i bonus 100 zł (pierwsza pożyczka).
Obecni lub byli klienci Loanme:
- 100 zł bonusu - za pożyczkę od 3000 do 4000 zł,
- 150 zł bonusu - za pożyczkę od 4001 do 5000 zł, albo
- 200 zł bonusu - za pożyczkę od 5001 do 6000 zł.
Promocja tylko do 31 października 2020, polecamy zapoznanie się z ofertą, szczegółowe warunki promocji i jej regulamin na stronie promocji, na którą odsyłamy. [2020-10-20]

Odradzam i przestrzegam przed ta firma , są chamscy , i niegrzeczni , rzucają słuchawką , nigdy więcej kontaktu z ta firma , sprawę kieruje do sądu.( czekam tylko na odpowiedź na złożoną reklamację. Na umowie widnieje inna kwota niż chciałam pożyczyć oraz inny okres spłaty. Inna kwota wypłacona, pobrana opłata za szybki przelew w wys.100 zł, na co nie wyraziłam zgody i 150 zł na ubezpieczenie którego nie zawarłam. Dokumenty pozyczkowe zostały przesłane na @ po mojej interwencji., bo w panelu nie można ich zobaczyć. Złożyłam odstąpienie od umowy, a co tydzien dostaje sms o nie zapłaconej racie i pismo ostrzegające o mozliwości przekazania informacji do BIG. [2020-10-08]

Polecamy zapoznanie się z promocją BlueBonus & LoanMe:
Pożyczka za 0 zł z LoanMe na kwotę 3000 zł w promocji z bonusem 100 zł w gotówce dla nowych klientów LoanMe
albo
Pożyczka LoanMe na kwotę od 3000 do 6000 zł z bonusem 100, 150 lub nawet 200 zł w gotówce dla byłych lub obecnych klientów LoanMe.
Promocja do 31 października 2020. [2020-09-19]

Strona Loanme chyba nie działa pojawiają się jakieś inne strony [2020-07-06]


Dziękujemy za informację, odnośnik został poprawiony. [2020-07-07]

Zmiana warunków w LoanMe, gdzie maksymalna kwota pożyczki to nawet 4500 zł. LoanMe udziela pożyczek na 5 tygodni z możliwością spłaty w ratach w cyklach tygodniowych albo jednorazowo w piątym tygodniu [2020-07-06]

Zachęcamy do zapoznania się z promocją LoanMe Pożyczka z bonem - szczegółowe informacje w artykule oraz na stronie LoanMe. [2020-02-05]

Dobra oferta i raty niskie. [2019-09-30]

Miła obsługa:) [2019-09-25]

NIE POLECAM [2018-05-03]

Mogę polecić pożyczkę LoanMe: prosty wniosek o pożyczkę LoanMe, wysoka kwota pożyczki, poza tym wszystko wyjaśnią jeśli będzie taka potrzeba, wystarczy się skontaktować z LoanMe, no i pierwsza za darmo jeżeli się odda w terminie. [2018-04-10]

Polecam LoanMe, pani Aneta bardzo miła i kompetentna konsultantka [2017-12-14]


Ja nie spotkałem się tam jeszcze z niemiłym przyjęciem ale w końcu za to biorą pieniądze [2018-02-07]


Polecam też. Rzeczowo i na temat, większość można dogadać z doradcą przez telefon i można dopasować raty, więc polecam [2018-04-05]

Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką LoanMe, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki LoanMe i innych pożyczek. [2017-11-19]

Dodaj opinię

Pożyczka LoanMe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka LoanMe forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

LoanMe pytania i odpowiedzi

⏰Na jaki okres pożyczę w LoanMe❓

LoanMe to karta kredytowa z limitem do 1000 zł i okresem spłaty nawet do 12 miesięcy.

😎Jakie warunki muszę spełnić aby otrzymać pożyczkę w LoanMe❓

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Poza tym należy uzyskać w LoanMe pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki w LoanMe, czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

💰Jak szybko otrzymam pieniądze od LoanMe❓

Zazwyczaj, po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki LoanMe, pieniądze są na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Jest to jednak zależne od czasu księgowania pieniędzy w Twoim banku.

⏰Jakie są godziny pracy biura LoanMe❓

Biuro LoanMe pracuje w godzinach 8:00 - 20:00 Poniedziałek - Piątek, 09:00 - 20:00 Sobota, 10:00 - 20:00 Niedziela

Więcej o LoanMe

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka LoanMe" - znajdziesz na niej więcej informacji o LoanMe. Na stronie Pożyczka LoanMe będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów LoanMe, zapoznanie się z logowaniem LoanMe i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku LoanMe - zapraszamy.

O LoanMe na
 • ☎️LoanMe kontakt
 • LoanMe opinie
 • 🔒LoanMe logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "LoanMe Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta LoanMe - zaloguj się na loanme.pl aby sprawdzić warunki pożyczki LoanMe, profil klienta LoanMe do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe LoanMe✔️NIP 5272729611
  ✔️REGON 360839407
  ✔️KRS: 0000544100
  LoanMe adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
  LoanMe kontakt / Infolinia22 377 78 88
  Godziny pracy LoanMepon - pt: 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 18:00, ndz 10:00 - 20:00
  WniosekWniosek LoanMe możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę LoanMe i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek loanme.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę LoanMe.
  RRSO173.58% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez BIK, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy LoanMepon - pt: 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 18:00, ndz 10:00 - 20:00
  OdbiórPieniądze od LoanMe na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o loanme.pl na stronie LoanMe.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od LoanMeod 500 do 1000 na okres od 1 do 12 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki LoanMe lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty LoanMe zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż LoanMe:

   Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Złóż wniosek
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

  LoanMe warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka LoanMe ⚡pożyczka od 500 do 1000 PLN ⏰na do 12 mies., 👫🏻wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce LoanMe na raty