Przejdź do Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki

Pożyczka Hapi Pożyczki

RRSO od 9.81%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Hapi Pożyczki

2000 - 10 000 zł

Spłata w

6 - 24 miesięcy

Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

Hapi Pożyczki najważniejsze informacje
Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
Na ile Hapi Pożyczkiod 6 do 24 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat bez górnego limitu wieku!
RRSO (w promocji)9.81%
RRSO przykład reprezentatywny118.81%
👉Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Hapi Pożyczki na
 • 🔑Hapi Pożyczki login
 • Hapi Pożyczki kontakt
 • Hapi Pożyczki opinie
 • 🔒Hapi Pożyczki logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Hapi Pożyczki"

  Hapi pożyczki to pożyczka ratalna z niskim RRSO 9,81% co plasuje ją na pierwszych miejscach w rankingach. Od HapiPożyczki pożyczysz od 2000 do 10 000 zł, a spłatę rozłożysz nawet na 24 lekkich rat, gdyż to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz pożyczyć od HapiPożyczki i jakiej wielkości raty płacić co miesiąc. Z Hapi Pożyczki możesz również skorzystać z wakacji od spłat (przesunięcie terminu spłaty). 🤶Po świąteczne prezenty z hapipożyczką❗❓

   

  Jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki?

  Hapi Pożyczki

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Hapi Pożyczki zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIK
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIG
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza KBIG => Hapi Pożyczki bez KBIG
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza KRD
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza ERIF
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza ZBP => Hapi Pożyczki bez ZBP
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza CRIF => Hapi Pożyczki bez CRIF
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza PWIP => Hapi Pożyczki bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 463,68 zł, odsetki 0,00 zł, opłata hapiserwis 0,00 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.02.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

  Oferta produktowa Pożyczka ratalna obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa Pożyczka ratalna dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.

  Zgodność z etyką reklamową Google: Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 24 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 90,14%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora).

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Hapi Pożyczki, logowanie Hapi Pożyczki oraz strona www poniżej.

   

  Pożyczka HapiPożyczki

  Z Hapi Pożyczki możesz otrzymać pożyczkę:

  • od 2000 do 10 000 zł na okres od 6 do nawet na 24 miesięcy
  • RRSO tylko 9,81%
  • bez wychodzenia z domu - wniosek i wszystkie formalności dopełniasz przez Internet
  • możliwość wcześniejszej spłaty
  • bez dodatkowych opłat

  Z oferty Hapi pożyczki mogą skorzystać obywatele Polski, posiadający numer PESEL i ważny dowód osobisty, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, w nielicznych przypadkach Hapi pożyczki wymaga dodatkowych dokumentów - informację taką uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej.

   

  Dlaczego HapiPożyczki

  Zobacz dlaczego warto zainteresować się ofertą Hapi Pożyczki:

  • otrzymujesz konkurencyjną i indywidualną cenę pożyczki
  • zyskujesz elastyczność – możliwość rozpoczęcia spłaty hapipożyczki nawet po 2 miesiącach oraz wakacje od spłat
  • pieniądze otrzymasz na Twoje konto ekspresowo – po akceptacji wniosku, możesz je również odebrać osobiście w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

  Z Hapipożyczki, zależnie od zdolności kredytowej, otrzymasz nawet do 15 000 zł, a pożyczkę zaczniesz spłacać nawet za 2 miesiące.

   

  Co zyskujesz z HapiPożyczki

  Otrzymując pożyczkę w Hapi Pożyczki:

  • sam ustalasz kwotę pożyczki i miesięcznej spłaty
  • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
  • nie musisz wychodzić z domu - cały proces przebiega on-line

  dodatkowo

  • masz możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty
  • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
  • otrzymujesz dedykowanego agenta do obsługi Twojej pożyczki

   

  Kalkulator Hapi Pożyczki

  Hapi Pożyczki

  Kalkulator pożyczki Hapi Pożyczki znajdziesz na stronie Hapi Pożyczki, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Hapi Pożyczki.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator Hapi Pożyczki może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Hapi Pożyczki. Odwiedzając stronę Hapi Pożyczki sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Hapi Pożyczki, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Hapi Pożyczki ✅

   

  Kroki do HappiPożyczki

  Kliknij przycisk i przejdź na stronę Hapi Pożyczki, a będąc już na stronie firmy:

  • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki
  • wypełnij wniosek on-line

  w kolejnych krokach:

  • po pozytywnej akceptacji przedstawiciel HapiPożyczki oddzwoni do Ciebie w celu weryfikacji
  • otrzymasz pieniądze na Twoje konto nawet w 15 minut

   

  Spłata Hapipożyczki

  Zaloguj się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz swój indywidualny numer konta, który posłuży Ci do wysłania przelewu. Pamiętaj, że numer ten przypisany jest jedynie do Ciebie i Twojej umowy.

  W polu “odbiorca” wpisz: IPF Polska Sp. z o.o.” Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa

  W polu “Tytuł przelewu” zawsze podawaj swój unikalny numer umowy, aby w Hapipożyczki mogli łatwiej zidentyfikować Twoją płatność.

  Dokonaj przelewu za pomocą wybranego systemu płatności.

   

  Przesunięcie terminu spłaty

  Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty raty poinformuj Hapipożyczki o chęci skorzystania z odroczenia najpóźniej na 3 dni przed terminem raty, a żeby wnioskować o odroczenie płatności Twoja pożyczka powinna składać się z co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, a spłacić powinieneś co najmniej 3 pełne, następujące po sobie raty, każdą w określonym dla niej terminie.

  O pierwsze wakacje od raty możesz wnioskować najwcześniej w następnym dniu po terminie spłaty szóstej raty pożyczki, a jeśli skorzystałeś już z jednego odroczenia, a chcesz skorzystać z kolejnego pamiętaj, że należy wpłacić nam conajmniej kwotę jednej raty. Warto też wiedzieć, że:

  im większa liczba rat do spłaty, tym więcej razy możesz wnioskować o wakacje.

  Wspomnieliśmy już, że z Hapipożyczki masz prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki (są to tzw. wakacje kredytowe / wakacje od raty), które zależą od liczby rat do spłaty na jaki została udzielona pożyczka:

  • a) 1 x wakacje od raty dla pożyczki z liczbą rat od 7 rat do 11 rat czyli 1 przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki,
  • b) 2 x wakacje od raty dla pożyczki z od 12 rat do 17 rat – 2 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
  • c) 3 x wakacje od raty dla pożyczki z od 18 rat do 23 rat – 3 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
  • d) 4 x wakacje od raty dla pożyczki z od 24 rat - 4 przesunięcia terminu spłaty pożyczki.

  Dodatkowe informacje na stronie Hapi pożyczki, na którą odsyłamy:

   

  Zobacz także: Opinie o Hapi Pożyczki

  Hapi Pożyczki opinie

  Szybka decyzja i wypłata. Warunki dla mnie były OK. [2021-09-28]

  U mnie OK polecam hapi [2021-06-10]

  Próbowałem 2 miesiące wcześniej i mnie odrzucili a teraz dostałem kasę . A nic u mnie nie zmieniło się w finansach na lepsze . Poluzowali warunki w Hapi ? [2020-12-09]


  Tak samo mam! Luźniejsze warunki? [2020-12-11]


  😎Tak, prawdopodobnie "LUŹNIEJSZE WARUNKI" czyli "luźniejsza" polityka scoringowa oceny klienta.
  Informowaliśmy już o tym na naszym profilu FB, zachęcamy do polubienia strony 👍 https://www.facebook.com/ofertypozyczek [2020-12-12]


  Potwierdzam !!!!! Tak trzymać jak najdłużej !!!!! Oceniam bardzo dobrze ale maksów nie daję z zasady ale na 4+ napewno zasłużyli !!!! [2020-12-21]


  Nie wiem skąd te pieśni pochwalne, u mnie dno! Zdecydowanie nie polecam! [2021-03-10]

  Łatwo poszło
  Za łatwo nawet
  Ale to lepiej tak [2020-11-18]

  Polecam Hapipożyczki bo mają wakacje pożyczkowe od spłaty tylko trzeba im wcześniej dać znać [2020-10-25]

  Czy HapiPożyczki można odebrać na Poczcie Polskiej? Taką informację znaleźliśmy na stronie HapiPożyczki (na ich blogu) - prosimy o potwierdzenie. [2020-09-22]

  Czy do Hapipożyczki potrzebuję tylko dowodu, pesel i konta bankowego i czy będą jeszcze dzwonić do mnie? [2020-07-25]


  Na stronie www widnieje informacja: Wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. W nielicznych przypadkach wymagamy dodatkowych dokumentów o czym poinformujemy podczas weryfikacji telefonicznej. [2020-07-25]

  Sprawdź promocję Rata bardzo hapi [2020-02-14]

  Moja opinia jest pozytywna bo bardzo szybko poszło i brak ukrytych kosztów [2018-04-09]

  Polecacie Hapipożyczke? Widziałem reklamy w TV ale wole zapytać zanim skorzystam z niej [2018-03-21]


  Ja mogę polecić, choć z pewną nieśmiałością, bo kiedyś mi nie dali [2018-03-22]

  DZIEŃ DOBRY. CHCIAŁABYM SKORZYSTAĆ ALE CZYTAŁAM O PROBLEMACH Z AKTUALIZACJĄ BIKU. MOŻECIE TO POTWIERDZIĆ? [2018-01-04]


  Korzystałem z HapiPożyczki, i powiem tak: ja nie miałem żadnych problemów. Ale to było ponad rok temu, ale pożyczka spłacona w terminie. Nawet raty spłacałem dzień, czy dwa przed terminem. I zero problemów. Więc ja akurat Happi mogę polecić.
  Ale fakt, że chyba coś jest na rzeczy, o czym piszesz, bo ja też się spotkałem z opiniami, że ludzie mieli mały poślizg, jakieś groszowe zaległości z pojedyńczą ratą, i od razu do BIKu.
  I teraz właśnie przed świętami potrzebowałem trochę grosza, i interesowałem się tematem. I to akurat już nie poszedłem do Hapi, wziąłem pożyczkę w Ferratum Money, i też mogę polecić.
  Więc ja Happipożyczkę polecam. Ale coś chyba jest na rzeczy. Poszukaj może jeszcze w internecie. [2018-01-04]


  U mnie tez 0 problemow [2018-03-11]

  Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką HapiPożyczki, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki HapiPożyczki i innych pożyczek. [2017-11-19]

  Dodaj opinię

  Hapi Pożyczki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Hapi Pożyczki:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Hapi Pożyczki pytania i odpowiedzi

  💲Jak mogę wystąpić o pożyczkę od Hapipożyczki❓

  Przejdź na stronę Hapipożyczki, na której skorzystaj z kalkulatora i określ ile gotówki potrzebujesz i na jak długo. Możesz sprawdzić różne warianty, w kolejnym kroku złóż wniosek o pożyczkę. Aby wnioskować o pożyczkę musisz być obywatelem z nadanym numer PESEL i ważnym dowodem osobistym.

  🆔Jakie muszę przygotować dokumenty do Hapipożyczki❓

  Do złożenia wniosku w Hapipożyczki wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. Jeśli będą wymagane dodatkowe dokumenty, informację taką uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej.

  🔐Czy mogę zmienić swój email logowania Hapipożyczki❓

  Adres email, którego użyłeś podczas rejestracji Hapipożyczki jest niezmienny. Adres ten jest jednocześnie Twoim loginem do konta Hapipożyczki. Możesz zmieniać inne dane po zalogowaniu się do Strefy Klienta Hapipożyczki.

  💸Co wpisać w tytule przelewu❓

  Dane do przelewu, w tym tytuł przelewu do Hapipożyczki, są podane na Twoim profilu w Strefie Klienta Hapipożyczki w zakładce informacje ogólne. Tytułem przelewu powinien być zawsze numer Twojej pożyczki.

  💸Gdzie mogę znaleźć numer konta do spłat❓

  Twój unikatowy numer konta do spłat Hapipożyczki znajdziesz w umowie pożyczki, oraz na Twoim profilu klienta. Pamiętaj, że nie jest to konto, z którego otrzymujesz pożyczkę.

  🌴Ile kosztują wakacje kredytowe❓

  Jeśli skorzystasz z odroczenia płatności Hapipożyczki to termin spłaty raty ulegnie przesunięciu o jeden miesiąc. Pamiętaj, że odsetki oraz prowizja będą wymagane w następnym terminie raty. Kwota raty nie ulegnie zwiększeniu wydłuży się tylko okres spłaty.

  Więcej o Hapi Pożyczki

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Hapi Pożyczki" - znajdziesz na niej więcej informacji o Hapi Pożyczki. Na stronie Hapi Pożyczki będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Hapi Pożyczki, zapoznanie się z logowaniem Hapi Pożyczki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Hapi Pożyczki - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Hapi Pożyczki✅NIP 7010191956
  ✅REGON 141948913
  ✅KRS: 0000333174
  Hapi Pożyczki kontakt / infolinia22 395 85 87
  Godziny pracy Hapi Pożyczkipon-pt 08:00 - 20:00, w sob 9:00 - 17:00
  WniosekWniosek Hapi Pożyczki możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Hapi Pożyczki i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Hapi Pożyczki.
  RRSO (w promocji)9.81%
  RRSO przykład reprezentatywny118.81%
  👉Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Hapi Pożyczkipon-pt 08:00 - 20:00, w sob 9:00 - 17:00
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Hapi Pożyczki przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie Hapi Pożyczki.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
  Na ile Hapi Pożyczkiod 6 do 24 miesięcy
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Hapi Pożyczki
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Hapi Pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Hapi Pożyczki opinie klientów, logowanie Hapi Pożyczki i promocje, kontakt i telefon Hapi Pożyczki 💰Hapi Pożyczki ⚡pożyczka od 2000 do 10 000 PLN ⏰na 6 - 24 mies., 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o Hapi Pożyczki logowanie Hapi Pożyczki, zaloguj Hapi Pożyczki, konto i kontakt