Pożyczka Hapi Pożyczki

Pożyczka Hapi Pożyczki opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Kuki?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Kuki?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka gratis

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Hapi Pożyczki lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Pożyczka Hapi Pożyczki

RRSO od 9.8%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Hapi Pożyczki?

2000 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Hapi Pożyczki?

6 - 24 miesiące

Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

Hapi Pożyczki najważniejsze informacje
Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 na okres od 6 do 24 miesiące - warunki dla kolejnej pożyczki Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
Wiekod 20 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Hapi Pożyczki odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o hapipozyczki.pl na stronie Hapi Pożyczki.
Najważniejsze informacje o Hapi Pożyczki znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Hapi Pożyczki Pożyczka" - zobacz też pełny opis Hapi Pożyczki.

Hapi pożyczki to pożyczka ratalna z niskim RRSO 9,81% co plasuje ją na pierwszych miejscach w rankingach. Od HapiPożyczki pożyczysz od 2000 do 10 000 zł, a spłatę rozłożysz nawet na 24 lekkich rat, gdyż to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz pożyczyć od HapiPożyczki i jakiej wielkości raty płacić co miesiąc. Z Hapi Pożyczki możesz również skorzystać z wakacji od spłat (przesunięcie terminu spłaty).

 

Jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki?

Hapi Pożyczki

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Hapi Pożyczki zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIK
 • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIG
 • ✔️Hapi Pożyczki nie sprawdza KBIG => Hapi Pożyczki bez KBIG
 • ❌Hapi Pożyczki sprawdza KRD
 • ❌Hapi Pożyczki sprawdza ERIF
 • ✔️Hapi Pożyczki nie sprawdza ZBP => Hapi Pożyczki bez ZBP
 • ✔️Hapi Pożyczki nie sprawdza CRIF => Hapi Pożyczki bez CRIF
 • ✔️Hapi Pożyczki nie sprawdza PWIP => Hapi Pożyczki bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

Zgodność z etyką reklamową Google: Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%.

Dodatkowe informacje o hapipozyczki.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Hapi Pożyczki, logowanie Hapi Pożyczki oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka HapiPożyczki

Z Hapi Pożyczki możesz otrzymać pożyczkę:

 • od 2000 do 10 000 zł na okres od 6 do nawet na 24 miesięcy
 • RRSO tylko 9,81%
 • bez wychodzenia z domu - wniosek i wszystkie formalności dopełniasz przez Internet
 • możliwość wcześniejszej spłaty
 • bez dodatkowych opłat

Z oferty Hapi pożyczki mogą skorzystać obywatele Polski, posiadający numer PESEL i ważny dowód osobisty, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, w nielicznych przypadkach Hapi pożyczki wymaga dodatkowych dokumentów - informację taką uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej.

 

Dlaczego HapiPożyczki

Zobacz dlaczego warto zainteresować się ofertą Hapi Pożyczki:

 • otrzymujesz konkurencyjną i indywidualną cenę pożyczki
 • zyskujesz elastyczność – możliwość rozpoczęcia spłaty hapipożyczki nawet po 2 miesiącach oraz wakacje od spłat
 • pieniądze otrzymasz na Twoje konto ekspresowo – po akceptacji wniosku, możesz je również odebrać osobiście w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

Z Hapipożyczki, zależnie od zdolności kredytowej, otrzymasz nawet do 15 000 zł, a pożyczkę zaczniesz spłacać nawet za 2 miesiące.

 

Co zyskujesz z HapiPożyczki

Otrzymując pożyczkę w Hapi Pożyczki:

 • sam ustalasz kwotę pożyczki i miesięcznej spłaty
 • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
 • nie musisz wychodzić z domu - cały proces przebiega on-line

dodatkowo

 • masz możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty
 • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
 • otrzymujesz dedykowanego agenta do obsługi Twojej pożyczki

 

Kalkulator Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki

Kalkulator pożyczki Hapi Pożyczki znajdziesz na stronie Hapi Pożyczki, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Hapi Pożyczki.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Hapi Pożyczki może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Hapi Pożyczki. Odwiedzając stronę Hapi Pożyczki sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Hapi Pożyczki, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Hapi Pożyczki ✔️

 

Kroki do HappiPożyczki

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Hapi Pożyczki, a będąc już na stronie firmy:

 • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki
 • wypełnij wniosek on-line

w kolejnych krokach:

 • po pozytywnej akceptacji przedstawiciel HapiPożyczki oddzwoni do Ciebie w celu weryfikacji
 • otrzymasz pieniądze na Twoje konto nawet w 15 minut

 

Spłata Hapipożyczki

Zaloguj się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz swój indywidualny numer konta, który posłuży Ci do wysłania przelewu. Pamiętaj, że numer ten przypisany jest jedynie do Ciebie i Twojej umowy.

W polu “odbiorca” wpisz: IPF Polska Sp. z o.o.” Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa

W polu “Tytuł przelewu” zawsze podawaj swój unikalny numer umowy, aby w Hapipożyczki mogli łatwiej zidentyfikować Twoją płatność.

Dokonaj przelewu za pomocą wybranego systemu płatności.

 

Przesunięcie terminu spłaty

Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty raty poinformuj Hapipożyczki o chęci skorzystania z odroczenia najpóźniej na 3 dni przed terminem raty, a żeby wnioskować o odroczenie płatności Twoja pożyczka powinna składać się z co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, a spłacić powinieneś co najmniej 3 pełne, następujące po sobie raty, każdą w określonym dla niej terminie.

O pierwsze wakacje od raty możesz wnioskować najwcześniej w następnym dniu po terminie spłaty szóstej raty pożyczki, a jeśli skorzystałeś już z jednego odroczenia, a chcesz skorzystać z kolejnego pamiętaj, że należy wpłacić nam conajmniej kwotę jednej raty. Warto też wiedzieć, że:

im większa liczba rat do spłaty, tym więcej razy możesz wnioskować o wakacje.

Wspomnieliśmy już, że z Hapipożyczki masz prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki (są to tzw. wakacje kredytowe / wakacje od raty), które zależą od liczby rat do spłaty na jaki została udzielona pożyczka:

 • a) 1 x wakacje od raty dla pożyczki z liczbą rat od 7 rat do 11 rat czyli 1 przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki,
 • b) 2 x wakacje od raty dla pożyczki z od 12 rat do 17 rat – 2 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
 • c) 3 x wakacje od raty dla pożyczki z od 18 rat do 23 rat – 3 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
 • d) 4 x wakacje od raty dla pożyczki z od 24 rat - 4 przesunięcia terminu spłaty pożyczki.

Dodatkowe informacje na stronie Hapi pożyczki, na którą odsyłamy.

 

Jesienna hapispłata

Konkurs Jesienna hapispłata trwa do 16.11.2021, uczestnictwo jest dobrowolne - weź pożyczkę, odpowiedz na krótkie pytanie konkursowe i wygraj całkowitą spłatę z hapipożyczką! W konkursie mogą wziąć udział klienci, którzy w czasie trwania konkursu zawarli jakąkolwiek umowę pożyczki Hapipożyczki.

Warunkami udziału w konkursie są wysłanie zgłoszenia (w czasie trwania konkursu) poprzez formularz konkursowy na stronie wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/ wpisując w odpowiednie rubryki dane zgodne z umową pożyczki swoje:

 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu
 • numer pożyczki (np. UM/000000/00000000)
 • adres e-mail
 • miejscowość

oraz w formie opisowej odpowiedź na pytanie konkursowe:

W jaki sposób walczysz z jesienną nudą

i brak odstąpienia od zawartej umowy pożyczki.

Można wysłać tylko jedno zgłoszenie (bez względu na liczbę zawartych umów pożyczki), jak również otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę, bez względu na liczbę zawartych umów pożyczki. W przypadku wysłania kilku zgłoszeń, ocenie zostane poddane zgłoszenie wysłane jako pierwsze.

Kiedy nagroda: posiedzenie jury konkursowego odbędzie się 30 listopada 2021, dane zwycięzców zostaną opublikowane 6 grudnia 2021, a wydanie nagrody nastąpi w terminie do 14 dni od dnia opublikowania listy zwycięzców.

Uwaga, w przypadku odstąpienia od umowy pożyczki uczestnik konkursu traci prawo do otrzymania nagrody przewidzianej w konkursie, dodatkowe inf. w regulaminie na wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/regulamin.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Pożyczka Hapi Pożyczki opinie

Szybka decyzja i wypłata. Warunki dla mnie były OK. [2021-09-28]

Czy do Hapipożyczki potrzebuję tylko dowodu, pesel i konta bankowego i czy będą jeszcze dzwonić do mnie? [2020-07-25]

Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką HapiPożyczki, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki HapiPożyczki i innych pożyczek. [2017-11-19]

Dodaj opinię

Pożyczka Hapi Pożyczki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Hapi Pożyczki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Hapi Pożyczki pytania i odpowiedzi

💲Jak mogę wystąpić o pożyczkę od Hapipożyczki❓

Przejdź na stronę Hapipożyczki, na której skorzystaj z kalkulatora i określ ile gotówki potrzebujesz i na jak długo. Możesz sprawdzić różne warianty, w kolejnym kroku złóż wniosek o pożyczkę. Aby wnioskować o pożyczkę musisz być obywatelem z nadanym numer PESEL i ważnym dowodem osobistym.

🆔Jakie muszę przygotować dokumenty do Hapipożyczki❓

Do złożenia wniosku w Hapipożyczki wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. Jeśli będą wymagane dodatkowe dokumenty, informację taką uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej.

🔐Czy mogę zmienić swój email logowania Hapipożyczki❓

Adres email, którego użyłeś podczas rejestracji Hapipożyczki jest niezmienny. Adres ten jest jednocześnie Twoim loginem do konta Hapipożyczki. Możesz zmieniać inne dane po zalogowaniu się do Strefy Klienta Hapipożyczki.

💸Co wpisać w tytule przelewu❓

Dane do przelewu, w tym tytuł przelewu do Hapipożyczki, są podane na Twoim profilu w Strefie Klienta Hapipożyczki w zakładce informacje ogólne. Tytułem przelewu powinien być zawsze numer Twojej pożyczki.

💸Gdzie mogę znaleźć numer konta do spłat❓

Twój unikatowy numer konta do spłat Hapipożyczki znajdziesz w umowie pożyczki, oraz na Twoim profilu klienta. Pamiętaj, że nie jest to konto, z którego otrzymujesz pożyczkę.

🌴Ile kosztują wakacje kredytowe❓

Jeśli skorzystasz z odroczenia płatności Hapipożyczki to termin spłaty raty ulegnie przesunięciu o jeden miesiąc. Pamiętaj, że odsetki oraz prowizja będą wymagane w następnym terminie raty. Kwota raty nie ulegnie zwiększeniu wydłuży się tylko okres spłaty.

Więcej o Hapi Pożyczki

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Hapi Pożyczki" - znajdziesz na niej więcej informacji o Hapi Pożyczki. Na stronie Pożyczka Hapi Pożyczki będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Hapi Pożyczki, zapoznanie się z logowaniem Hapi Pożyczki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Hapi Pożyczki - zapraszamy.

Profil klientaIdź na Konto klienta Hapi Pożyczki - zaloguj się na hapipozyczki.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Hapi Pożyczki, profil klienta Hapi Pożyczki do kolejnej pożyczki
Dane rejestrowe Hapi Pożyczki✔️NIP 7010191956
✔️REGON 141948913
✔️KRS: 0000333174
Hapi Pożyczki adres / siedzibaIPF Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa
Hapi Pożyczki kontakt / Infolinia22 395 85 87
Godziny pracy Hapi Pożyczkipon-pt 08:00 - 20:00, w sob 9:00 - 17:00
WniosekWniosek Hapi Pożyczki możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Hapi Pożyczki i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek hapipozyczki.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Hapi Pożyczki.
RRSO9.80% RRSO promocja, 118.81% RRSO przykład reprezentatywny
🔥Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Godziny pracy Hapi Pożyczkipon-pt 08:00 - 20:00, w sob 9:00 - 17:00
OdbiórPieniądze od Hapi Pożyczki przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o hapipozyczki.pl na stronie Hapi Pożyczki.
Pierwsza gratisNie
Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 na okres od 6 do 24 miesiące - warunki dla kolejnej pożyczki Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Hapi Pożyczki
Przedłużenie spłatyna wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki - więcej na stronie hapipozyczki.pl, na którą odsyłamy
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Hapi Pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Hapi Pożyczki:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka gratis