LendUP opinie

Opinie o LendUP opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o LendUP lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o LendUP

RRSO 82.86%

Od 18 do 80 lat
Ile pożyczę od LendUP?

500 - 25 000 zł

✔️ bez BIK, bez ERIF
Na ile pożyczę od LendUP?

6 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami

LendUP OpiniePoznaj opinie o LendUP - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o proficredit.pl, dyskutuj na forum LendUP, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że LendUP opinie to nie tylko Twoje zdanie o LendUP, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o LendUP znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "LendUP Opinie o" - zobacz też pełny opis LendUP.

LendUP opinie

LendUP opinie znalezione na stronie firmy, opinie pochodzą z innych serwisów:

  • Celina12: Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest oferowane na uczciwych warunkach, bez ukrytych kruczków. Pieniądze dostałam bardzo szybko, a spłata była bezproblemowa. Polecam.
  • Adam: Formalności to absolutne minimum, wszystko łatwe i czytelne. Weryfikacja wniosku była praktycznie natychmiastowa, byłem tym bardzo mile zaskoczony. Oprocentowanie też moim zdaniem jest bardzo korzystne.
  • Mariusz: Świetna firma. Znalazłem dzięki przypadkowej reklamie. Złożyłem szybki wniosek przez internet i tego samego dnia miałem pieniądze na koncie. Polecam!
  • Ewa: Próbowałam w różnych firmach uzyskać pożyczkę na kilka miesięcy. Niestety nie udało się. Dopiero w LendUp dostałam 10 000 zł. Spokojnie spłacam. Jak najbardziej na tak!
  • Jerzy: Mogę polecić, na pilnie potrzebowałem 5000 zł na zapłatę zaległych rat w banku i się udało. Spłaciłem w terminie i nie było żadnych problemów.
  • Mariusz: Bardzo dobra firma pożyczkowa. Pieniążki bardzo szybko na koncie, praktycznie bez żadnych formalności. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy bo porządnych pożyczkodawców teraz jest niewielu.
  • Miguell: Bardzo polecam, bo tutaj formalności są ograniczone do minimum, a po przyznaniu decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze są przelewane na konto.
  • Masa: Daję 5 gwiazdek bo pomimo że BIK nie do końca miałam dobry to i tak zdecydowali się udzielić mi pożyczki na 2 tys zł.
  • Miłosz: Jak mam być szczery, nie mam zbyt wysokich zarobków i dostałem pożyczkę. Myślałem, że będzie z tym jakiś problem. Na szczęście obyło się bez tego i pożyczkę też udało mi się spłacić bez żadnych problemów.

Zachęcamy do wyrażenia własnego zdania i podzielenia się opinią o LendUP.

Dlaczego opinie?

LendUP Opinie to prezentacja LendUP wraz z opiniami i komentarzami o LendUP oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z LendUP, to ✍️wyraź swoją opinię o LendUP, dodaj komentarz o LendUP.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o LendUP czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z LendUP - Twoja ocena LendUP i opinia pomaga innym w wyborze oferty LendUP spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u LendUP? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność LendUP jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem LendUP? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o LendUP, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

LendUP opinie

Bardzo dobre opinie o LendUP znalezione na stronie firmy. A Ty jakie masz zdanie o LendUP? Zachęcamy do wypowiedzi, zapraszamy do dzielenia się opiniami o LendUP. [2020-10-25]

Dodaj opinię

LendUP opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń LendUP opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku LendUP niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek LendUP złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku LendUP? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie LendUP pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach LendUP

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "LendUP opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach LendUP. Na stronie LendUP opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów LendUP, zapoznanie się z logowaniem LendUP i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku LendUP - zapraszamy.

WniosekWniosek LendUP możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę LendUP i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek proficredit.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę LendUP.
RRSO82.86% (RRSO przykład reprezentatywny)
Opinie o LendUPPoznaj opinie o LendUP - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o proficredit.pl, dyskutuj na forum LendUP, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że LendUP opinie to nie tylko Twoje zdanie o LendUP, ale również innych Czytelników.Opinie o LendUP to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu LendUP dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o LendUP jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o proficredit.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty LendUP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż LendUP:

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź warunki
🚩za darmo

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo