LendUP opinie klientów

LendUP opinie: LendUP opinie znalezione na stronie firmy, opinie pochodzą z innych serwisów: »

Opinie o LendUP opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

 Wandoo

RRSO 319.29%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

31 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o LendUP lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o LendUP

RRSO 82.86%

Od 18 do 80 lat
Ile od LendUP

500 - 25 000 zł

✔️ bez BIK, bez ERIF
Na ile od LendUP

6 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami

LendUP ocena klientów:
LendUP OpiniePoznaj opinie o LendUP - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o proficredit.pl, dyskutuj na forum LendUP, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że LendUP opinie to nie tylko Twoje zdanie o LendUP, ale również innych Czytelników.

LendUP opinie

LendUP Opinie to prezentacja LendUP wraz z opiniami i komentarzami klientów LendUP oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z LendUP, to ✍️wyraź swoją opinię o LendUP, dodaj komentarz o LendUP.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o LendUP czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z LendUP - Twoja ocena LendUP i opinia pomaga innym w wyborze oferty LendUP spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u LendUP? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność LendUP jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem LendUP? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o LendUP, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

LendUP opinie

LendUP opinie znalezione na stronie firmy, opinie pochodzą z innych serwisów:

 • Celina12: Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest oferowane na uczciwych warunkach, bez ukrytych kruczków. Pieniądze dostałam bardzo szybko, a spłata była bezproblemowa. Polecam.
 • Adam: Formalności to absolutne minimum, wszystko łatwe i czytelne. Weryfikacja wniosku była praktycznie natychmiastowa, byłem tym bardzo mile zaskoczony. Oprocentowanie też moim zdaniem jest bardzo korzystne.
 • Mariusz: Świetna firma. Znalazłem dzięki przypadkowej reklamie. Złożyłem szybki wniosek przez internet i tego samego dnia miałem pieniądze na koncie. Polecam!
 • Ewa: Próbowałam w różnych firmach uzyskać pożyczkę na kilka miesięcy. Niestety nie udało się. Dopiero w LendUp dostałam 10 000 zł. Spokojnie spłacam. Jak najbardziej na tak!
 • Jerzy: Mogę polecić, na pilnie potrzebowałem 5000 zł na zapłatę zaległych rat w banku i się udało. Spłaciłem w terminie i nie było żadnych problemów.
 • Mariusz: Bardzo dobra firma pożyczkowa. Pieniążki bardzo szybko na koncie, praktycznie bez żadnych formalności. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy bo porządnych pożyczkodawców teraz jest niewielu.
 • Miguell: Bardzo polecam, bo tutaj formalności są ograniczone do minimum, a po przyznaniu decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze są przelewane na konto.
 • Masa: Daję 5 gwiazdek bo pomimo że BIK nie do końca miałam dobry to i tak zdecydowali się udzielić mi pożyczki na 2 tys zł.
 • Miłosz: Jak mam być szczery, nie mam zbyt wysokich zarobków i dostałem pożyczkę. Myślałem, że będzie z tym jakiś problem. Na szczęście obyło się bez tego i pożyczkę też udało mi się spłacić bez żadnych problemów.

Zachęcamy do wyrażenia własnego zdania i podzielenia się opinią o LendUP.

LendUP opinie klientów

Bardzo dobre opinie o LendUP znalezione na stronie firmy. A Ty jakie masz zdanie o LendUP? Zachęcamy do wypowiedzi, zapraszamy do dzielenia się opiniami o LendUP. [2020-10-25]

Dodaj opinię

LendUP opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń LendUP opinie klientów forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

✍Do złożenia wniosku LendUP niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek LendUP złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku LendUP? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie LendUP pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach LendUP

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "LendUP opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach LendUP. Na stronie LendUP opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów LendUP, zapoznanie się z logowaniem LendUP i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku LendUP - zapraszamy.

O LendUP na
 • ☎️LendUP kontakt
 • 💸LendUP pożyczka
 • 🔒LendUP logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "LendUP Opinie o"
  WniosekWniosek LendUP możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę LendUP i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek proficredit.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę LendUP.
  RRSO82.86% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Opinie o LendUPPoznaj opinie o LendUP - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o proficredit.pl, dyskutuj na forum LendUP, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że LendUP opinie to nie tylko Twoje zdanie o LendUP, ale również innych Czytelników.Opinie o LendUP to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu LendUP dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o LendUP jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o proficredit.pl!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty LendUP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż LendUP:

   Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Sprawdź warunki
  🚩pierwsza pożyczka gratis

   FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Sprawdź warunki
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  LendUP Opinie klientów i recenzja pożyczki LendUP ⭐LendUP Opinie, ✔️recenzja LendUP i opinie klientów, LendUP forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 500 do 25 000 PLN LendUP⏰na 6 - 36 mies. 🔒LendUP opinie znalezione na stronie firmy, opinie pochodzą z innych serwisów: